на колко топло си отглеждате бебоците?

  • 2 570
  • 76
  •   1
Отговори
Здравейте мами
Реших да попитам на колко топло/на колко градуса/ си отглеждате бебоците. Ние сме вече на 1 месец, а аз съм доста зиморничава, та се чудя дали не и е студено на беба при 22 градуса и да не я простудя..........мъничка е още...... а с какво се отоплявате?

# 1
  • Мнения: 1 042
През деня вече 22- 23 градуса;
през нощта- 18- 19 градуса;
с климатик сме  Peace

# 2
  • Мнения: 2 131
У нас в момента е 22 градуса, аз съм по потник. Даже мисля да изключа някои от радиаторите. Моят син е на шест месеца. Държа го с къс и дълъг ръкав, панталонче и чорапи.  През нощта също температурата е около 18 градуса.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 510
През деня на около 20,а при следобедния сън спи на 16-17,през ноща около 18-19!Не съм привърженик на отглеждането на децата на много топло Peace

# 4
  • Мнения: 4 447
Отглеждам го на стайна температура, поливам го всяка вечер. Слънцелюбиво е. Наторява се само, всеки ден по 2-3 до 4 пъти. Hug
Най-подходящата температура е 18-21 градуса.  Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
22 през деня.20 през нощта без да ползвам отопление.Включвам само като събличам Peace

# 6
  • Мнения: 1 371
Около 21 градуса.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 82
 Аз го гледам моя бебок, който е на почти 7 месеца от 22 до 24градуса. От мъничък поддържам тези температура. Мисля, че при по-висока се изнежват и после..............

# 8
  • Мнения: 4 915
Денем 19-20, нощем 16-17.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Отглеждам го на стайна температура, поливам го всяка вечер. Слънцелюбиво е. Наторява се само, всеки ден по 2-3 до 4 пъти. Hug
Най-подходящата температура е 18-21 градуса.  Peace

Ха-ха! И аз така!

# 10
  • Мнения: 508
През деня на около 20,а при следобедния сън спи на 16-17,през ноща около 18-19!Не съм привърженик на отглеждането на децата на много топло Peace

И в къщи сме на такива температури. В момента е 19.7 гр. По стечение на обстоятелствата в хола сме на печка с дърва , на мен не ми се пали и си седим на 15-16 гр. За кратко разбира се.

Но мисля, че за толкова малко бебче, температурата си е много добра / 22 гр/  Peace

# 11
  • Мнения: 1 440
Зная,че точно това са правилните температури,ама как издържате вие?
Аз съм доста зиморничава и за мен идеалната е 23 градуса,не мога на вирея на по-студено!Съответно така отглеждам и децата си.

# 12
  • Мнения: 1 321
В къщи поддържаме около 22-23 градуса понякога става и малко по-топличко.Аз също съм зиморничева.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 510
Аз,съм решила,че не искам дъщеря ми да е изнежена,а и едва ли в детските заведения ще им осигурят 23-24 градуса,ама пък знам ли newsm78

# 14
  • Мнения: 4 447
Мисля, че е много неправилно да се облича бебето според това, какво ти е на теб в момента. Ако на теб ти е студено, защото си настинала например, това не значи, че и на детето му е студено. Моя съвет е, както правя и аз като зиморничава майка, е да се обличате малко повече, но да не повишавате дневната температура на повече от 18-19 градуса, айде максимум 20. Правите мечешка услуга на децата си.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт