Харесвате ли Лили Иванова

  • 3 833
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 813
Не мога да кажа,че не я харесвам,но и обратното също. 
Лятото е видях на откриването на яхтеното пристанище във Влас. Трябва да ви кажа,че точно тази вечер беше една от най-големите бури на лятото /спря тока в Слънчев бряг,Несебър и Влас/   и с очите си видях как "баба Лили" бяга  #Crazy   наистина бягаше !! /към колата си/ за да не я намокри дъжда.

# 46
  • Мнения: 386
Уфффф, обясних защо аз лично не намирам особени основания да я уважавам, освен че не я и харесвам. Защото някои пишат, че не я харесват, но пък я уважават.
Възпроизвежда чужд труд с глас, даден й от Бога (така да се каже). Това за мен не е достатъчно основание да я уважавам.


ок, виви,  Hug

# 47
  • Мнения: 386
Не мога да кажа,че не я харесвам,но и обратното също. 
Лятото е видях на откриването на яхтеното пристанище във Влас. Трябва да ви кажа,че точно тази вечер беше една от най-големите бури на лятото /спря тока в Слънчев бряг,Несебър и Влас/   и с очите си видях как "баба Лили" бяга  #Crazy   наистина бягаше !! /към колата си/ за да не я намокри дъжда.
и аз бях там. според теб какво да прави - да седи и да пее ветрове ли?

# 48
  • Мнения: 1 215
Не мога да кажа,че не я харесвам,но и обратното също. 
Лятото е видях на откриването на яхтеното пристанище във Влас. Трябва да ви кажа,че точно тази вечер беше една от най-големите бури на лятото /спря тока в Слънчев бряг,Несебър и Влас/   и с очите си видях как "баба Лили" бяга  #Crazy   наистина бягаше !! /към колата си/ за да не я намокри дъжда.
Да, тя е много енергична, по време на концертите си не спира да бяга по сцената и сред публиката на огромни токчета. Много млади дори могат да и завидят. Тази добра форма не се постига само със скалпел и липосукции. Дай Боже всекиму на тази възраст.

# 49
  • Мнения: 200
Меко казано .Обожавам я !

# 50
  • София
  • Мнения: 2 671
Не! И няма нищо общо с възраст, външен вид и прочие... единствено с музиката!
Е, изключвам емблематичните от детството ми "Детелини"  Wink

# 51
  • Мнения: 472
Не я познавам като човек,но кариерата и е достойна за уважение.
Да харесвам песните и гласа и.

# 52
  • Мнения: 1 813
Не мога да кажа,че не я харесвам,но и обратното също. 
Лятото е видях на откриването на яхтеното пристанище във Влас. Трябва да ви кажа,че точно тази вечер беше една от най-големите бури на лятото /спря тока в Слънчев бряг,Несебър и Влас/   и с очите си видях как "баба Лили" бяга  #Crazy   наистина бягаше !! /към колата си/ за да не я намокри дъжда.
и аз бях там. според теб какво да прави - да седи и да пее ветрове ли?

Не ми задавай риторични въпроси и не злоупотребявай с изразите ми. Всички разбраха добре,че имах в предвид колко е енергична. Или ти трябва да се отцепиш от масовката и да блеснеш с провокация  newsm78   Аре,че до гуша ми дойде от такива като тебе из форума.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 623
Уважавам кариерата й, но не я харесвам.
Някак си ми е изглеждала винаги надута,
студена и егоист човек.
Виж Данчето Христова е от друга мая.
Нея много я харесвам.

# 54
  • Мнения: 200
Според мен тук става въпрос за певческите и способности,а не за визията и .Аз обожавам песните и. Възхищавам и се ,че е стигнала дотук въпреки немалкото и години. И умее да се държи на върха толкова дълго време ,имайки в пред вид ,други личности на българската ни етрада.

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 816
харесвам я много. ходила съм на 2 концерта.
за мен тя е Певицата с главно П  bouquet

# 56
  • Мнения: 105
Харесвам песните й. Човек винаги може да познае кога пее тя, неповторим глас е. Визията й не ми харесва особено, но как ли ще изглеждаме ние на нейните години?! Пък и не тя е важната, важното е да ти настръхнат косите, когато слушаш някоя песен. А на повечето от нейните песни това става, с което не могат да се похвалят повечето ни певачи. Така че, преклон пред таланта й! omm

# 57
  • Мнения: 4 841
Не я харесвам и не бих си купила диск или отишла на концерт. Но не превключвам радиото, когато пуснат нейна песен - все пак е неизменна част от детството ми, заедно с информацията за нивото на река Дунав в сантиметри по радио Хоризонт  Grinning

Виж, от онова поколение ОБОЖАВАМ Емил Димитров, за мен той е Певецът, лека му пръст  Flowers Rose

# 58
  • Мнения: 337
Не и никога не съм я харесвала. Но най-много не я харесвам, откакто я видях по ТВ с една розова тийнейджърска почти прозрачна блузка, дънки с ниска талия и такива ФОЛК бутуши, че чак Планетките и Фенките биха й завидели Sick - направо ми стана жалка и смешна. Да не говорим за претенциите й.....

BirdsFlu, a България - дела и документи? Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 2 723
Харесвам песните и, обаче тя като личност ми се струва доста превзета.

Общи условия

Активация на акаунт