Количка Cosatto Pogo

  • 9 875
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 644
pepeliashka дъждобрана влиза ли в цената на количката?Ако не-колко струва отделно?
И още поставката за крачетата вдига ли се,за да е по-удобно за сън?
Благодаря ти!

Дъждобрана си е заедно с коли4ката,а поставката не се мести...,но е удобно за спане-поне на моя син май му е ок.Като смъкнах нивото на гръб4ето  и му беше добре?
Гюрука може да се маха също.

# 31
  • Мнения: 469
Благодаря pepeliashka  bouquet

Много ми харесва количката и яко се запалих да си я поръчам.

Ще ми се да я видя и на "живо",ама във Варна още ги няма.Моля все пак,ако някоя мама  е виждала тук по магазините тази количка до пише. Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз днес ги открих моделите в "Кикиморско царство" и много ми хареса модела Diablohttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2846.Незнам защо обаче нямат цена за нея...Вие как предполагате,дали би била по скъпа от Пого-то?

# 33
  • София
  • Мнения: 3 853
И аз ги видях в магазин "Бебе +" в Дианабад днес и са доста симпатични.Оказа се,че "Адриа" са им вносители. Изглеждат маневрени,но нямат пълно легнало и не зная тези малки колела за нашите неравни тротоари дали ще са достатъчно лесни за управление.Цената 259 лв.

# 34
  • Мнения: 3 695
И аз днес ги открих моделите в "Кикиморско царство" и много ми хареса модела Diablohttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2846.Незнам защо обаче нямат цена за нея...Вие как предполагате,дали би била по скъпа от Пого-то?
Тези без цени на сайта им още не са ги внесли, затова са без цени. Като ги внесат, ще им лепнат и цените.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Момичета, купих си вчера пого-то. Наистина е много леко и маневрено. Съвсем леко върви и се управлява с една ръка. Разочарова ме малко това, че подложката за крачета не се вдига и крачетата на по-голямо дете ще висят, което ще я прави по-неудобна за спане. А, и ще трябва да си търся чувалче, което да пасва на този тъмнозелено-графитения цвят. Дъждобранът е включен в цената. Вчера я пробвах на гладък терен и се представи отлично, но днес излизам по кривите, разкопани пловдивски улици и ще видя как върви и там.
И още нещо. Гаранцията в БГ е 1 година.

# 36
  • Мнения: 1 178
cleare, честито!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 644
...Гаранцията в БГ е 1 година.

На мен ми казаха,4е е 6м. ? Имаш ли гаранционна карта? Или гаранцията е касовата бележка?

# 38
  • Мнения: 551
Моята информация също е че гаранцията е 1г.

Поне така ми отговориха в магазина.
.

# 39
  • Мнения: 181
а това 3 в 1 някой ползвал ли е? замаЯх се като видях какви положения има.

а може ли да ми кажете къде е магазина Бебе+ в Дианабад. няма го в списъка с магазини

# 40
  • Мнения: 902
а може ли да ми кажете къде е магазина Бебе+ в Дианабад. няма го в списъка с магазини
Точно срещу входа на хотел Диана. Grinning

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Pepeliashka,
Аз я купих от Бебе планет, казаха, че не били получили още гаранционни карти и затова да си пазя касовата бележка, която ще ми послужи, ако нещо се повреди количката.  Аз се почудих защо само една година, защото тук пишеше 4 г. от производителя, но за БГ и една става - на Чиполинотата ми бяха също по 1 г. гаранциите.
Днес се разкарвах 4,5 часа, много е проходима въпреки малките колела. Като са единични, се плъзгат покрай кривините по тротоарите и не запъват както двойните въртящи (предни имам предвид). И по лоши пътища се кара лесно с една ръка. Кошът за багаж е малко недостъпен при крайно легнало положение на облегалката, но това не е голям проблем. Много съм доволна засега. 

# 42
  • София
  • Мнения: 4 397
Ето сайта на вносителите       http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=124&lang=1&pc=124
преди месец звъннах и ми казаха да се обадя началото или средата на ноември, да ми кажат дали са ги получили и за цени  Peace
още не съм звъняла, но явно вече ги има на пазара ако някои иска да звънка и ще му дадат пълна информация

# 43
  • Мнения: 3 034
cleare,  да си ползвате със здраве количката.
 искам да те питам - кошът за пазар много ли е малък?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 563
За мен е малък, аз сравнявам с Чиполино Бевърли и Он роуд, а пък и много обичам да го пълня с какво ли не. Ще премеря по-късно, че количката ми е в багажника на колата, и ще пиша конкретни размери. От друга страна съм забелязала при старите колички, че като е натъпкан кошът с тежки неща, количката занася на една страна.  Чанта за багаж обаче, или раничка спокойно може да се закачи на дръжките. Аз си ползвам голямата чанта от Чиполиното.

Общи условия

Активация на акаунт