Количка Cosatto Pogo

  • 9 876
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз гледах,гледах официалния сайт на Косато,но Пого-то не е представено там newsm78

# 46
  • Мнения: 15 524
Може ли някой да ми каже къде се намират магазините Бебе+ и Бейбипланет. много ми харесва тази количка, но искам да я видя и на живо преди да я купя. благодаря   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 034
Бейбипланет се намира срещу Медицинска Академия. но не знам името на улицата, на която е разположен.

# 48
kakvi cvetove ste vijdali.4e az si pora4ah 4eren,a toi siv.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Червено, тъмно синьо и сиво-зелено с оранжев кант. Аз имам последния вариант.

# 50
  • Мнения: 3 457
значи черно сивото -зеленее така ли?И аз нещо се позагледах ,най-много да ме изхвърлят Mr. Green

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ами според мен малко зеленее, е но е много тъмно зелено. Да не ви подведа само, особен е цветът, но на мен ми харесва.

# 52
az malko se razo4arovah,za6toto o4akvah 4eren cvqt.interesuva me 4ervenoto,rozovee li?

# 53
  • София
  • Мнения: 4 397
А HULA  имали я вече в някои магазин  newsm78

# 54
  • plovdiv
  • Мнения: 130
cleare  и аз съм от Пловдив ти от кой магазин я купи?Или я поръча в кикиморско царство

С радост да си я ползвате  Peace
 

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 563
От бейби планет в София я купих.

# 56
Zdraveite i na men mnogo mi haresva koli4kata i iskah da si ia kupia no jiveia vav Varna,a tuk gi niama.Znae li niakoi kade gi ima za6toto ot Kikimorsko carstvo v4era mi se obadiha 4e niama vnos.Moje li niakoi da mi dade telefon pone na beibi planet ili bebe +,tam kadeto ste gi vijdali.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 397
Преди 2 дена звънях на вносители и ми казаха, че след 10 дена чакали да пристигнат, но аз по спецялно питах за по летните модели.
виж по нагоре съм дала линк на вносители звънни и питай за модела които те интересува и къде може да го има  Peace

# 58
  • Мнения: 3 457
вносителите са едни Адрия PeaceПого няма производство ,ми отговориха на мен Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 4 397
вносителите са едни Адрия PeaceПого няма производство ,ми отговориха на мен Peace

Значи са продали каквото са имали от Погото и сега чакат летните модели  Peace

Общи условия

Активация на акаунт