А имате ли проблем с празнуването на вашия личен рожден ден?

  • 7 322
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Чакате с нетърпение рождения си ден и купонясвате лудо?
Приемате го за най - обикновен ден или се подтискате като мен?
Ха, сигурно и такава тема е имало?!
Или сигурно не й е тук мястото?!
Или е тъпа тема?!
Както и да е...
Не пускам анкета, защото възможните отговори са много.
Съпругът ми има РД два месеца преди мен. Подготвям всичко с голям ентусиазъм. Каним около 20-тина човека, дали ще готвя в къщи или ще сме в заведение, аз съм в еуфория! Тоалет, прическа и т.н. Имам настроение и НЕ ГО ПРАВЯ НАРОЧНО или по задължение! На следващия ден аз си казвам: "Ей, супер беше, ще го направим и на моя РД!"
Идва моят РД и ... аз се вкисвам, затварям се, натъжавам се, като че ли се притеснявам, че имам РД ...
Не ми се празнува с една дума, а с чуждите РД нямам никакъв проблем.
При вас как е? На какво според вас се дължи тази апатия?

# 1
  • Мнения: 6 992
При мен е лудият ентусиазъм.
Не мога да съм апатична за РД-то си, дай ми да вдигам купони.
А на какво се дължи апатията - не знам. Може би неприятна случка, която не помниш, но подсъзнателно те вкисва.. newsm78

# 2
  • Мнения: 46
на мен ми е странно и някак не ми се празнува моят рожден ден, чувствам се неловко от многото мили пожелания. Вкисвам се не заради възраст или нещо такова, ами просто като дете веднъж-дваж да ми е отбелязван рожденият ден по така и сякаш никога не съм го приемала като празник.  Но на рождените дни на моите деца много се радвам и не искам да са като мен,  даже понякога се шегувам, че детските рождени дни са ни като сватби.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Не обичам рождният си ден.
По закона на Мърфи, тогава винаги съм болна, свисока температура и много вкисната.
Още по-гадното е, че вкисвам и всички на които им се празнува, защото е точно 31 Декември  Crazy
Най-хубави са ставали празниците, когато сме купонясвали за Нова Година, не за моя РД.
Подаръци също не ми трябват, мъжът ми и без това ми прави без поводи.

# 4
  • Мнения: 17 546
Миналата година се скрих! Не знам какво ми стана, но не вдигнах нито веднъж телефона у дома, и изключих другите си телефони. Не исках поздравления! Все едни и същи от едни и същи хора... Толкова ми е еднакво всеки път, че ми е втръснало! Сигурно защото вече доста години получавам пожеланията Mr. Green Много е клиширано всичко! Затова аз обичам да правя подаръщи без повод на приятелите си, защото на рожден ден всички подаряват и всеки си ги очаква. Липсва изненадата и ми е все едно, дори и да е нещо чудесно! Смятам, че са се чувствали задължени едва ли не. Май не си падам по рождения си ден.  Confused

# 5
  • Мнения: 803
И аз съм като теб - моят приятел има един месец по-рано РД от мен. Миналата година му спретнах парти-изненада с много балони, торта, хапване, пийване и хубав подарък. Но аз по принцип съм си така - когато трябва да организирам нещо за някой друг съм пълна с идеи и ентусиазъм. Когато дойде моят РД се спичам и хич не искам да празнувам. Никога не се получава свястно прекарване. Чувствам се длъжна, че всички трябва да си изкарат весело и хубаво и хич не мога да се отпусна.
От малка не ми върви на моите рождени дни - все са ставали някакви неприятни случки. Може би това е причината, не знам. Rolling Eyes
Всяка година изпитвам желание да се скрия или да замина някъде с най-близкия ми човек. Темерут съм, шо се касае до празници. Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Обичам рождените си дни. Те са едни от най-хубавите ми дни в годината. Щастлива съм, празнувам, приемам поздравления и някак си се чувствам специална в тези дни.
Не броя годините. Особено пък откакто в един хороскоп прочетох, че жената Кози рог колкото повече остарява, толкова по-хубава става, направо приветствам всяка следваща година.  Laughing

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 829
мразя си рожденния ден. нямам желание да го празнувам. но за рожденните дни на мъжа ми и на приятели ни се ентусиазирам страшно много.

# 8
  • Мнения: 15
И аз съм като теб SadПросто нямам  желание да празнувам.Може би се дължи на това,че винаги ми се случва нещо неприятно Confused

# 9
  • Мнения: 17 407
НЕ обичам рождените си дни, празнувам, но много често без желание. Миналата година, малко преди рождения ми ден, се случи нещо, което не ме засяга лично, но ми скапа настроението за месеци наред. Sad

За рождения ден на мъжа си, който е точно с месец преди моя, имам много повече настроение и желание да празнувам.

# 10
  • Мнения: 98
не празнувам и не го чувствам като много специален ден, но ми е драго на този ден , защото хората които те обичат и държат на теб ти се обаждат да те поздравят - дори и през цялата година да не сте се чували, не са забравили за рожденият ти ден.

# 11
  • Мнения: 2 161
Нямам проблем сега,но съм сигурна,че след 6-7 години ще имам.

# 12
  • Мнения: 5 577
подаръцииии  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 337
Обичам рождените си дни. Те са едни от най-хубавите ми дни в годината. Щастлива съм, празнувам, приемам поздравления и някак си се чувствам специална в тези дни.
Не броя годините. Особено пък откакто в един хороскоп прочетох, че жената Кози рог колкото повече остарява, толкова по-хубава става, направо приветствам всяка следваща година.  Laughing
 
newsm10

 newsm44 За мен това е най-личният празник и броя дните всяка година  Laughing - Ние Стрелците пък хем ставаме по-красиви, хем леко полеко си садаме на дупето  Embarassed, ако мога така да кажа. И без да си кривя душата - обичам и вниманието и подаръците със и без повод   261uu

# 14
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Хич не обичам рожденият си ден Mr. Green...няколко дена преди това ставам непоносима Close...после се депресирам и на самия ден се е случвало дори да плача Embarassed. Но вечерта на съответният ден вече ми минава лошото настроение, благодарение на приятелите, мъжа ми и алкохола Crazy....

# 15
  • Мнения: 11 747
Аз съм от тези,дето не си обичат РД.И ми е апатично и не искам да ме поздравяват... Confused Мисля да си го отменя,да го забраня.Почнах вече да осведомявам роднините,но те не всички са съгласни.

Не съм се насторйвала насила така,постепенно стана,без да искам.

# 16
  • Мнения: 17 407
Еее, защо да не те поздравяват! Peace Аз също много се радвам, че се сещат за мен хора, с които не общувам често, но са важни за мен. Всъщност, понякога това ми връща настроението в деня.
Алкохолът е добър приятел, да.

# 17
  • Мнения: 1 520
Чак луд ентусиазъм не ме тресе.

Радвам се, все пак ми е празнично.
Очаквам хубава среща с верни приятели.
покрай индивидуалните ангажименти на всяка от нас сравнително трудно се стиковаме за дълги и продължителни срещи.
А празниците са идеалния повод да няма оправдания.

Смятам, че не изпадам в Сатурнови дупки.
Даже ей, го- утре предстои.
Готино ми е още от днес.
Утре ще си е моя ден. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам проблеми с празнуването на чийто и да било рожден ден, особено пък на моя.

# 19
  • Мнения: 6 384
До сега не съм се замисляла на тази тема,но като че ли съм по-въодушевена на рожденните дни на близките ми . Днес имам рожден ден,но не съм в много празнично настроение Confused Но! Това не означава,че не приемам подаръци Wink и току виж ми дошло настроението Crazy

# 20
  • Мнения: 291
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

# 21
  • Мнения: 11 747
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.
моя е на 8 март!  Confused

# 22
  • Мнения: 17 407
мише, прекрасно те разбирам, голямата ми дъщеря  е родена на 29.12. Понеже вече е по- голяма, не знам как да й организирам тази година РД, че да си го отпразнува както трябва. Confused
Малката пък е на 1.06 Mr. Green

# 23
  • tardis
  • Мнения: 329
Много отдавна беше като се радвах на рождените си дни.
Още като бях малка ми се даде да разбера, че това са "глезотии", така че и досега не мога да се отърся от това ... хм, да го наречем "възпитание". Освен това рожденият ми ден е в разгара на лятото, навремето никое дете не ми идваше на гости, защото всички отиваха някъде - на село, на море... А рождени дни с възрастни, които пушат като комини и се оплакват един на друг ...

Предпочитам други празници, рождения ден не го празнувам, използвам го като повод да помързелувам и да не ме закачат за нищо... Дори ми е неловко като ме поздравяват и ми правят подаръци, всичко ми се струва такъв фарс.
Някой ден, може би, като се превъзпитам  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 891
Не обичам рождения си ден. Изобщо, май, не се вдъхновявам от празниците. Приемам ги като досадно бреме. Имам някакви задължения, които трябва да изпълня. Тъпо, а?

# 25
  • Мнения: 7 109
Обичам рождения си ден.
Обаче имам проблем с организацията му. Но тесният семеен кръг е винаги готов Коледата да е възможна.  Grinning

# 26
  • Мнения: 516
По традиция не празнувам рожден ден.

# 27
  • Мнения: 2 829
Не обичам рождения си ден. Изобщо, май, не се вдъхновявам от празниците. Приемам ги като досадно бреме. Имам някакви задължения, които трябва да изпълня. Тъпо, а?


четеш ми мислите! Peace

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 494
 Не си обичам рождения ден.Той е скоро и много ми е кеф,че точно в тоя ден имам един изпит,та няма да ми се налага да спретвам насила купони.Много обичам чуждите рождени дни,обичам сбирки по всякакви други поводи( и лични такива-годишнини от това или онова и пр.).Празнувам си какви ли не глупости,но не знам защо тоя ден ми е такъв крив.Сега ще се извъди някой психолог да обяснява,че е нещо от детството,но поне при мен не е така-родителите ми организираха страхотни веселби.Няма и някаква определена случка на тоя ден от близко или по-далечно минало,освен хубави..де да знам и аз защо...Пък съм млада още,не е че се шашкам от броя на свещичките....Ще взема да повярвам на една позната,дето все ми опява,че това било заради Сатурновата дупка(нещо там,което ставало около рожд. ти ден-не съм много наясно с астрологията Grinning)

# 30
  • Мнения: 442
да, имам. чувствам се неловко, когато ме поздравяват, иде ми да се скрия. може би, защото аз също се чувствам неловко, когато трябва да поздравя някой - обикновено набързо смутолевям някакво поздравление и гледам да мина на друга тема. приемам го като повод да се събера и да почерпя приятели, но ако може да не съм `гвоздеят на програмата`.

# 31
  • Мнения: 2 891
...Пък съм млада още,не е че се шашкам от броя на свещичките...

Ха, какъв брой? Те сега ги правят с цифри.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 806
... апатично равнодушно посрещам рождения си ден
Все едно няма общо с мен и известната суетня по телефона и на масата, леко ме дразни.

Същото не важи за рождените дни на моите близки. Много обичам техните празници. Радват ме.

# 33
  • Мнения: 2 700
До преди няколко години обожавах рождения си ден. В последно време организирам този на мъжа ми, но моят минава почти инкогнито - семейно на  ресторант.
Не се притеснявам от броя на годините, защото съм ги изживяла дотук както аз съм го искала. По-скоро ме налягат спомени и си правя равносметка, която в ежедневието сякаш забравям.

# 34
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не си харесвам рожд. ден. Винаги съм подтисната на него. Без конкретна причина.
На всичкото отгоре, по закона на Мърфи обик. точно покрай рожд. си ден нямам излишни пари за празненество, каквото ми се ще. Tired
Тая год., по изключение обаче мина добре.

# 35
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
имам проблем с празнуването на РД, както и с празнуването на всички останали празници... Tired

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
не обичам особено моя рожден ден, беше онзи ден иии просто до последния момент се чудех дали изобщо да го празнувам.е, получи се добре, но по принцип не обичам да съм център на внимание, както става на рождените дни.
някак си се спичам, не от възрастта, но не знам точно защо.. като гледам май не съм само аз  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 576
Не обичам рождения си ден, сдухана съм седмица преди и след това, тъпо ми е, едвам се навивам дори и родата да посрещам и да празнувам с тях.
Подаръци и пожелания не отказвам Simple Smile

Докато за рождените дни на мъжа ми и детето правя страхотни приготовления и партита, дори се забавлявам.
Добре, че в тази тема видях, че има и други като мен.

# 38
  • Мнения: 2 663
Купона не трябва да спира и за миг, та рождения ми ден е поредния повод да стане голяма веселба.Мнооооооого си го обичам
Само дето последните 2 години съм все бременна и няма думи,  с които да изразя с какво нетърпение чакам януари месец

# 39
  • Мнения: 13
E по принцип астролозите казват,че един месец преди рождения ден влизаш в "черна дупка" и е нормално да се сдухаш...при мен не се получава защото точно месец преди РД е Нова година и тече купон...е колкото и да се напъвам не ми се получава с депресията newsm78

След това се отдавам на заслужена физическа и психическа почивка от всичките струпали се на куп именяци и.....докато се усетя вече сме заформили тортата с останалите такъми smile3521

Бях много учудена една приятлка като ми звънна на миналия рожден и вика
"Кво става ще празнуваш ли?
"Ма разира се що за въпрос"
"Ми да знам то 29 за празнуване ли е вече или за скръб?"
 smile3533 На пук на годините на времето на промените и на всичко аз празнувам защото...съм си такава smile3502

# 40
  • Мнения: 139
Явно не съм само аз така!
Трябва да реша този проблем по някакъв начин, за вас не знам,
но аз не искам така да продължавам!
Ето мина 8-ми (проблемния ден) и вече на 9-ти аз си правя планове за голям купон другата година!
Дрън - дрън... до 7.11 другата година и пак ще спихна!

# 41
  • Мнения: 3 268
Обичам рожденните дни.Винаги ги празнуваме,без изключение.Даже и 40 годишнината си празнувах на пук на всичики бабини деветини.

# 42
  • Мнения: X
Май със съжаление трябва да отбележа,че относно личния си рожден ден спадам към групата на магаренцето Ийори.Става ми едно депересарско баш тогава. Причината е в това,че всичките ми близки са родени около тази дата.Всички дружно сме решили да се изсипем баш в дните около или след Коледа и Нова година и излиза че от празници не можем да си починем, точно за рождените дни настроението няма как да е приповдигнато,защото как да си в приповдигнато настроение нон-стоп от 24 декември до 31-ви януари newsm78
Моят рожден ден е на 3-ти януари, и точно тогава се пада първия работен ден след празниците.На хората още не им е минал махмурлука от Новогодишния купон,заведенията работят кокото да не е без хич и гледат да те препаткат набързо,че да ходят да почиват.Кофти работа,ма такава ми била съдбата...
Иначе безкрайно много се радвам на чуждите рождени дни,че сигурно и повече се радвам и вълнувам от самите рожденици. Като се замисля дори да правя подаръци повече ме радва,отколкото да получавам...

# 43
  • Мнения: 494
...Пък съм млада още,не е че се шашкам от броя на свещичките...

Ха, какъв брой? Те сега ги правят с цифри.  Mr. Green

Има! За тия с повечето бройки! Моите още се събират сравнително лесно на тортичките...Пък и друго си е да сложиш от ония дребните свещички,шаренки едни такива,сладки...и тортата по-красива става...И-и-и-и,ще вземеш да ме навиеш да си празнувам рожд. ден тая година,нищо че имам изпит тоя ден...

# 44
  • Мнения: 2 759
                  Безразлична съм към празнуването на моя си ден ден. Обичам си пожеланията и подаръците, но не го празнувам. Чуждите ги обожавам, както и всякакви други празници, в които не съм център по дифолт..

# 45
  • Мнения: 7 474
Празнувам си го с радост винаги  Laughing
Но около този ден, настроението ми е много променливо  Thinking

# 46
  • Видин
  • Мнения: 168
Мдаа,от няколко дена се чуда дали да се покрия някъде или да празнувам с много приятели.Ако сутринта съм решила за купон,до вечерта ми се изпарява желанието.Иначе милото имаше преди няколко дена и бях в стихията си.Приемам го като ангажимент и едва ли не как ще изкарат гостите ми ,отколкото аз как ще се чувствам на него.
Незнам ,може би ще реша на самия ден.

# 47
  • Мнения: 2 425
Иха а аз си мислех че съм единствената която не си обича рд-то.  Всичките тия честитооо, на мен лично ми идват в повече много лигаво ми звучат и разните там празници, а най ми е кофти като ми рече някой "Христос воскресе" и чака отговор. Е да ама аз на това не отговарям. И не се сърдя когато някой не ми честити рождения ден. Миналата година например двете ми най-добри приятелки не ми го честитиха, но си остават първи в класацията ми. Това според мен е ден в който трябва да се уважи майката. Все пак тя се е мъчила и благодарение на нея съм тук сега. Защо не се подаряват подаръци на майките според мен те го заслужават. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 123
Обичам рожденият си ден, но последните години ме обхваща тъга, някои хора много близки до сърцето ми никога няма да ми го честитят вече, защото вече са ангели.

# 49
  • Мнения: 139
Това според мен е ден в който трябва да се уважи майката. Все пак тя се е мъчила и благодарение на нея съм тук сега. Защо не се подаряват подаръци на майките според мен те го заслужават. Rolling Eyes

 smile3501 smile3501 smile3501
Напълно съм съгласна!
Буквално първите минути, след като родих ми светна една лампичка в главата: Всеки трябва да казва на майка си от време на време (поне), че я обича! Преди това не мислех, че е толкова важно.
Сега, след като имам дете - неговия РД го чувствам и като мой празник, съответно си дадох сметка какво е моя РД за майка ми и вече й се обаждам и я поздравявам на МОЯ РД!

# 50
  • Мнения: 4 187
При мен е лудият ентусиазъм.
Не мога да съм апатична за РД-то си, дай ми да вдигам купони.


При мен е същото !

# 51
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
И аз нямам проблем засега де...даже е скоро  newsm44 и съм се захванала с организацията.Към всички мами от Пловдив-дайте идеи за кръчми-заради музиката-но да не са от най скъпарските,моля.

# 52
  • Мнения: 3 641
Обичам рождения си ден, но по-вече обичам тези на близките и приятели те ми. Да им правя изненади и подаръци. Наистина сякаш еуфорията там е по-голяма. След 3 седмици е моят , от сега знам, че няма да ми е хубаво. Дори напротив, защото няма да го празнувам с човекът, който най-много искам Cry

# 53
  • Мнения: 126
С мъжа ми сме родени на една дата и празнуваме заедно.Всеки път казвам,че искам мой личен рожден ден.

# 54
  • Мнения: 4 292
До сега не, но колкото повече наближава следващия, толкова повече ми докривява. Преди пораствах, сега остарявам  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 798
С всеки следващ рд ми става все по-криво...Явно заради  годините.. Sad

# 56
  • София
  • Мнения: 358
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

И аз съм на 31 Декември - вече близо 30 години не съм успяла да си направя купон като хората- те винаги  празнуват по-скоро Нова година  Crossing Arms моя празник остава между другото
Подаряват ми един подарък за всички празници .... smile3506
....абе ...тъпо е да си роден на празник ......
За това и май спадам към графата, които не обичат РД-то си

# 57
  • Мнения: 1 393
Не, никакъв проблем нямам. Обожавам рождения си ден и и винаги го считам за много специален и необикновен ден, дори и в случаите, когато съм го празнувала по- тихо или скромно и дори и когато е било мрачно, дъждовно или студено (рожд. ми ден е през ноември).
С всяка година се чувствам все по- щастлива на тази дата; усещам, че ставам все по- мъдра и мъдра.  Simple Smile

# 58
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Последните три години детето ми все болно на рождения ми ден.Даже 30годишнина  посрещнах в болницата.Та не само,че не го обичам,а направо треперя,щом наближи датата. Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 15 216
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

И аз съм на 31 Декември - вече близо 30 години не съм успяла да си направя купон като хората- те винаги  празнуват по-скоро Нова година  Crossing Arms моя празник остава между другото
Подаряват ми един подарък за всички празници .... smile3506
....абе ...тъпо е да си роден на празник ......
За това и май спадам към графата, които не обичат РД-то си

И аз съм на 30.12. Обаче винаги съм празнувала запомнящо се. И поканените също.
Подаръци получавам в несвяст, защото май замаяни в общата еуфория на коледно-новогодишните пазарувания тези, които ми купуват подарък, буквално се унасят. Сестра ми, която е родена през август, винаги минава някак по-между другото. Докато моите рожденни дни винаги са отбелязвани подобавящо-няма как да ги забравиш, някак си.

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 891

Особено пък откакто в един хороскоп прочетох, че жената Кози рог колкото повече остарява, толкова по-хубава става, направо приветствам всяка следваща година.  Laughing


подкрепям с две ръце

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Лелее,то не съм била само аз...последните 2-3години нямам никакво желание да празнувам рожденния си ден. Sick

# 62
  • Мнения: 1 568
Да,не знам защо но моят прави всичко възможно да ми го стъжни....

А понеже и с малкият сме един след друг,аз на 19,той на 20-ти като се замисля само майка,татко и сестра ми звънват,за да честитят............

# 63
  • Мнения: 123
 Миналата година си изкарах рождения ден в родилното, дъщерями се роди  в 23.10ч., на 11.декември, а аз съм на 12.Бях още на масата, сестрите започнаха да ме поливат с вода за здраве.Тази година ще си го празнуваме заедно.

# 64
  • Мнения: 471
Много си обичам рождения ден. В крайна сметка не са чак толкова много празниците,че да си позвоявам на някой от тях да се вкисвам. Цяла година имам да съм вкисната.
Проблем наистина имам и той е,че не мога да си събера всички приятели наведнъж.........тесничко е в къщи. Но го решавам като празнувам няколко пъти. Имах един познат,който казваше, че моят рожден ден се празнува някъде октомври-ноември когато искаме /родена съм на 16 октомври/. Това са ми едни от най-веселите дни.

# 65
  • Мнения: 189
Откакто се роди малката ми се изпари желанието да си празнувам рождения ден.Ето след 2 седмици имам, но някакси нямам желание.....А нейния първи рожден ден бе страхотен, нищо че тя не разбра нищо!

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Обичам си рождения ден много,при това аз имам и рожден ден и имен ден  на една дата така ,че веселбата е двойна!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Днес имам рожден ден и ми е тъпо. Може да е от времето Confused

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ами честито:)


Моя рожден ден е началото на януари.На всички им е  до козирката от пиене и от ядене вече.Но иначе си го празнувам с желание.

# 69
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Днес имам рожден ден и ми е тъпо. Може да е от времето Confused

 newsm59

# 70
  • Мнения: 834
Месечинка виторога, честито да си жива и здрава и много незабравими моменти през следващата година.
 Аз обожавам рожденият си ден. Това е моят ден, чувствам се много специална и щастлива.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 127
             Месечинке,за теб  

# 72
  • Мнения: 2 818
Хем ми е хубаво, хем ми е гадно. Гледам да не се поддавам на гадното настроение и да се крия...
Тази година беше хубав...
Понякога се поддавам на мнителноста, че хората  ме поздравяват по задължение, а не от желание...

# 73
  • Мнения: 435
На самия празник настроението ми е празнично, но седмици преди това изпадам в ужасна дупка.

# 74
  • Мнения: 3 034
много си го обичам рд-то и си купонясвам с пълна сила. тази година даже направих тематичен такъв - Пиратско парти.
 в едно заведение на терасата с много Chambao и се получи яко.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Благодаря ви, момичета, страшно сте мили Hug Очите ми се насълзиха чак Embarassed

# 76
със сина ми сме родени на един и същи ден, така че аз празнувам неговия рожден ден Simple Smile

# 77
  • Мнения: 145
И аз много си обичам рождения ден. За съжаление поради факта, че е на Коледа, никога не съм можела да го отпразнувам както искам. Причината е, че е семеен празник и рядко мога да събера всички хора, които искам на едно място. Повечето се събират със семействата се на този ден. Беше време в което и аз го правех с моето сечейство като по-малка. После беше много трудно за организиране на компания, защото живеехме в апартамент и трябваше да се съобразяваме. Преди няколко години дори заведенията не работеха на този ден, имаше дискотеки и така. Изобщо не съм си организирала никог такъв рожден ден, какъвто съм искала. Сега вече съм по-голяма и някак имам по-друга представа за рождения ми ден, но пак му се радвам, защото чувството е много особено да си роден на Коледа. Жалкото е, че много често съм минавала с един подарък - и за Коледа и за Рождения ден. А най-много ме беше яд, че на моя рожден ден и брат ми получава подарък, а аз на неговия не получавам  hahaha

# 78
  • Мнения: 4 358
Много си обичам рождения ден  Grinning
Независимо дали празнувам в голяма компания или в семеен кръг - винаги настроението ми е на ниво  Peace
Още по-готино ми става като се обадят да ме поздравят приятели, с които не се чуваме редовно  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 23
az vinagi 4akam rd-to , obi4am mn podaraci  bigdance2  bigdance2

# 80
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Изобщо не си обичам рожденния ден. Само рева и се цупя и най-лошото е , че не знам защо. Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 3 622
Обичам рождения си ден, но последните 1 - 2 години го празнувам в по тесен кръг

# 82
  • София
  • Мнения: 38 431
Имам проблем точно с празнуването може да се каже. Аз все искам да си го празнувам и все нещо се прецаква и или не го празнувам или купона се скапва. От 33 надали съм имала 3 рождени дни както трябва. Ох, пак ми стана гадно като го пиша сега.

# 83
  • Мнения: 27 524
Купони не вдигам, защото на 15-ти август или съм на морето, или просто останалите са на морето  Laughing Така че се събираме в тесен кръг, купонясвам си, хубаво ми е от безбройните обаждания и смс-и, цял ден говоря по телефона, получавам подаръци, трогват ме много хора и ми е хубаво.  Heart Eyes
Ние сме се навървили през август аз, после Криско, на другия ден - мъжът ми, та пада голяма веселба, а преди това ни е годишнината от сватбата.
Надявам се, ако имаме второ дете, да не се роди и то през август, че роднините ще се покриват някъде за този месец Joy

# 84
  • Мнения: 289
Обожавам като наближи рождения ми ден, чакам го с нетърпение и съм винаги с настроение  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт