Колички MACLAREN?

  • 11 802
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Ако някой случайно знае от къде мога да си намеря чувалче към нея да казва. Wink

Ако "у наше село" е = на София - в "Малечко"

# 16
  • София
  • Мнения: 1 391
Точно този модел го гледах в събота в Хиполенд /Скай сити/. Сторими се доста обемна, но ако това търсиш - изглежда добре и не много тромава.

# 17
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
A da znaete cenata na tozi model v BG  - Maclaren MX3?
Цената в хиполенд е 478 мисля, не повече от 500 лева. Колкото до маневреност - определено е много маневрена и за триколка, е по-лека от 10 кила, което си е просто чудо.

# 18
  • София
  • Мнения: 276
Чувалче за Макларън има в Малечко. Аз имам. Супер е!

Обаче някой да знае къде мога да намеря ето това:

http://www.maclarenbaby.com/us/index.php?option=com_content& … 11&Itemid=503

# 19
  • София
  • Мнения: 3 853
Чувалче за Макларън има в Малечко. Аз имам. Супер е!

Обаче някой да знае къде мога да намеря ето това:

http://www.maclarenbaby.com/us/index.php?option=com_content& … 11&Itemid=503



Провери в Mothercare там има подобни неща,а също може да го имат и в каталога и да се поръча!

# 20
Ния днес си взехме такава от Хиполенд, много е лека цената и е 479 лв, страшно е маневрена, невероятна е-купия няма да съжаляваш!!!!!!

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 17:44 от Тони и Анжи

# 21
Чувалче за Макларън има в Малечко. Аз имам. Супер е!

Обаче някой да знае къде мога да намеря ето това:

http://www.maclarenbaby.com/us/index.php?option=com_content& … 11&Itemid=503


Каква е цената на чувалчето ?

# 22
  • София
  • Мнения: 276
100 и нещо лева...
ама по-скоро към 200 беше май...

# 23
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Момичета аз съм от Пловдив и не зная има ли магазин на Mothercare, защото ми се стори че говорите за такъв.  Laughing

# 24
Момичета аз съм от Пловдив и не зная има ли магазин на Mothercare, защото ми се стори че говорите за такъв.  Laughing

Здравей и аз съм от Пловдив, незная дали има такъв магазин, нашата е от Хиполенд

# 25
  • Мнения: 521
Тони и Анжи , можеш ли да я снимаш?  А има ли възможност детето да лежи срещу бутащия го?

# 26
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Ния днес си взехме такава от Хиполенд, много е лека цената и е 479 лв, страшно е маневрена, невероятна е-купия няма да съжаляваш!!!!!!
Преди 2 дни се разходих пак да я видя и останах крайно разочарована. Основния недостатък на МХ3 е, че няма механизъм за пускане и сваляне на гръбчето на бебето. Така наречените степени се регулират с колан, което според мен е много измислено. Оказа се, че само един о летните им модели има механизъм - останалите са на колани.
Ти като си избрала тази, как се справяш с коланите? Ако може да споделиш?

# 27
Здравейте, неможе да седи с лище към майката, само напред.
Много са удобни коланите, защото не са ограничени например в 3 или 5 степени , а много повече, за мен е удобна, много лесно се използва колана и е устойчив, има си лепенки за застопоряване на избраното положение Simple Smile
Ето и снимки :


# 28
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Здравейте, неможе да седи с лище към майката, само напред.
Много са удобни коланите, защото не са ограничени например в 3 или 5 степени , а много повече, за мен е удобна, много лесно се използва колана и е устойчив, има си лепенки за застопоряване на избраното положение Simple Smile
Много благодаря за мнението - аз не знам дали ще е удобно, поне на мен ми се струва неудобно с коланите да се сменя позицията. Може би е въпрос на навик ?

# 29
Съгласна съм въпрос на навик е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт