Малко странен въпрос.. :)

  • 6 065
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Така.. Вчера си приятеля ми спорихме за следното нещо.. Пишкат ли жените когато влязат в банята ? Според мен да.. Той казва , че не мисли, че на жените им е приятно да пишкат прави   newsm78  Хайде.. ваш ред е да кажете какво мислите  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 733
Айде на петъчната... Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми, ако в банята има тоалетна, що да не пишкат?
И що прави? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 224
Не,не.. Без тоалетна. То ако има тоалетна ясно.. Въпросното "пишкане" е докато се къпеш,да си пишкаш  Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Не,не.. Без тоалетна. То ако има тоалетна ясно.. Въпросното "пишкане" е докато се къпеш,да си пишкаш  Joy Joy Joy

Абе, схванах, ама...какво да кажа Mr. Green
А приятелят ти пишка ли в банята, че не разбрах Thinking

# 5
  • Мнения: 4 806
... мммм, крехко котешко (сори, не приемам упреци от зелени опазвачи на домашните любимци)
... и в какво е точно спорът? Ти казваш "Аз пишкам", той то вика "Не, не пишкаш, жените не правят така. Те прави не могат".
... то трябвало да кажа аз какво мисля ... ако кажа какво мисля, ще остана неразбрана. Не ми е сефте, ама е някак кофти в такава възвишена тема да ми се случи.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, въпросът е многопластоб, Асса.
Проблематиката е физиологическа.
И психологическа.
Аз затова не смея да се изкажа категорично Crazy

# 7
  • Мнения: 1 224
Не,не.. Без тоалетна. То ако има тоалетна ясно.. Въпросното "пишкане" е докато се къпеш,да си пишкаш  Joy Joy Joy

Абе, схванах, ама...какво да кажа Mr. Green
А приятелят ти пишка ли в банята, че не разбрах Thinking
  Joy Не ..

# 8
  • Мнения: 1 224
Не пуснах темата с цел "Хайде да се посмеем " ако беше така,вероятно и такова заглавие щях да и сложа . Сериозно ви питам,ако нямате намерение да отговорите на въпроса,не виждам смисъл да пишете  Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
А дали мъжете пишкат няма ли да го обсъдим?  Crazy

# 10
  • Мнения: 2 161
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.

# 11
  • Мнения: 1 733
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Вярно, така ще го убедиш, че жените го правят Simple Smile И с това май отговорих на въпроса ти  Laughing

# 12
  • Мнения: 8 999
 Не вярвам, че ако на някоя дама й се допикае, докато е под душа с насапунисана коса, спира водата, подсушава се на две- на три и доприпква до тоалетната чиния, за да я свърши тая работа, където е редно и благовъзпитано. Дори съм склонна да поспоря с някого, ако твърди убедително, че постъпва именно така.
Аз лично, ако ме свари таз нужда под душа, си пикая на воля в канала, права.

# 13
  • Мнения: 911
Абе това тогава къпане ли е, или подливане?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, ако говорим за спонтанно връхлетели ни нужди, да вземем да обсъдим и акането/сори, не се сещам как да го назова по по-оригинален начин/ Joy Joy

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 12:27 от КЛОНКА

# 15
  • Мнения: 227
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Вярно, така ще го убедиш, че жените го правят Simple Smile И с това май отговорих на въпроса ти  Laughing
Peace
Боже,как уцели темата... BlushМен ме мъчи друг въпрос-защо в мъжките тоалетни писоарите са общи.В смисъл-не са отделни като в дамските.Срама нямат ли тези мъже...Гледат ли си ги..какво правят? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 043
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Вярно, така ще го убедиш, че жените го правят Simple Smile И с това май отговорих на въпроса ти  Laughing
Peace
Боже,как уцели темата... BlushМен ме мъчи друг въпрос-защо в мъжките тоалетни писоарите са общи.В смисъл-не са отделни като в дамските.Срама нямат ли тези мъже...Гледат ли си ги..какво правят? newsm78
Мерят си ги  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Вярно, така ще го убедиш, че жените го правят Simple Smile И с това май отговорих на въпроса ти  Laughing
Peace
Боже,как уцели темата... BlushМен ме мъчи друг въпрос-защо в мъжките тоалетни писоарите са общи.В смисъл-не са отделни като в дамските.Срама нямат ли тези мъже...Гледат ли си ги..какво правят? newsm78

Мерят си ги.
После що се чудиш, че все питат жените дали размерът има значение.
А ние не си задаваме помежду си подобни въпроси - просто нямаме наблюдения.

# 18
  • Мнения: 1 043
Абе, ако говорим за спонтанно връхлете ли ни нужди, да вземем да обсъдим и акането/сори, не се сещам как да го назова по по-оригинален начин/ Joy Joy
Аз съм за него, ама мъжо не ми вярва. Довечера ще му доказвам  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 806
Много моля, нека не разводняваме темата, тя и без това е пропита с влага.

Мислих (по дяволите, откога не ми се е случвало) и стигнах да извода: този младеж не напразно упорства и отказва да приеме истината. Пикаеща права жена е посегателство върху изконно мъжкото достойнство. Даже да го види, няма да повярва и ще отрича.
Аз пък не давам да не ми се признае правото да се правя на мъж.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, ако говорим за спонтанно връхлете ли ни нужди, да вземем да обсъдим и акането/сори, не се сещам как да го назова по по-оригинален начин/ Joy Joy
Аз съм за него, ама мъжо не ми вярва. Довечера ще му доказвам  Mr. Green

Ще се изакаш в канала ритуално newsm78 Joy Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
... Пикаеща права жена е посегателство върху изконно мъжкото достойнство. Даже да го види, няма да повярва и ще отрича.

А, това отдавна не е мачистки спор.
На село, като бях малка, съм виждала множество баби, които се разкрачваха и се облекчаваха, така да се каже, даже не си запрятаха полите Joy Joy

Баси темата готина Crazy

# 22
  • Мнения: 4 733
Не съм крава за да пикая права, но съм виждала една баба да го прави.

# 23
  • Мнения: 4 806
Касиди, ти да не би да клякаш под душа?

# 24
  • Мнения: 4 733
Не. Просто под душа се къпя и нямам навика да се изхождам. А вие клекнали под душа какво правите Shocked?

# 25
  • Мнения: 4 806
мога да отговоря само за себе си - нищо, просто не клякам. Каквото имам - права.

# 26
  • Мнения: 1 043
Не. Просто под душа се къпя и нямам навика да се изхождам. А вие клекнали под душа какво правите Shocked?
Whistling по- късно ще ти пиша  Joy

# 27
  • Мнения: 4 733
 Откачалки  Joy

# 28
  • Мнения: 1 224
Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Доста редовно ме вижда,защото ми е нещо като навик  Blush Въпроса е в това,че според него,другите не го правят. Не било нормално жената да пишка права под душа,имало си тоалетни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 212
Е хубаво де. До тук добре - пишкате си прави в банята. Ама друг въпрос сега ме мъчи мен. Като си пишкате прави урината не се ли стича по бедрата ви да ви питам аз... Или се разкрачвате леко. Щото аз си признавам че си пишкам под душа редовно и даже е голям кеф щото можеш да пикаеш където си поискаш - и нагоре и наляво и надясно ... абе кеф. Не е както в тоалетната да се стискаш и да внимаваш да улучиш на милиметър отвора на кенефа щото после жената вика що не си пикал в тоалетната и кой щял я мие.... Simple Smile А в банята е кеф. Пикая накъдето ми скимне и се чувствам даже като пожарникар с маркуча в ръце... Mr. Green
Ама при вас струята не може май да се насочва наляво и надясно и си губите кефа така. Пък не знам дали е кеф да усещаш как се стича урина по бедрата ти....

# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
... Не било нормално жената да пишка права под душа,имало си тоалетни Simple Smile

Така си е.
Да не говорим за факта, че канализацията за двете неща е различна.Би трябвалода се облекчаваме в тоалетната, защото каналът е предназначен за тази работа.
А онзи в банята е за вода.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 176
Не вярва, че другите жени го правят, понеже не ги вижда ...
Или може би отказва да повярва ... иначе ритуалното мъжко уриниране под душа, няма да е така мъжествено.

# 32
  • Мнения: 4 733
Е хубаво де. До тук добре - пишкате си прави в банята. Ама друг въпрос сега ме мъчи мен. Като си пишкате прави урината не се ли стича по бедрата ви да ви питам аз... Или се разкрачвате леко.
Борисе, бива ли да си  толкова натуралистичен Joy

# 33
  • Мнения: 212
Е хубаво де. До тук добре - пишкате си прави в банята. Ама друг въпрос сега ме мъчи мен. Като си пишкате прави урината не се ли стича по бедрата ви да ви питам аз... Или се разкрачвате леко.
Борисе, бива ли да си  толкова натуралистичен Joy
Ами не бе. Нямаше просто как да го кажа. иначе ако можеше заобиколно ама не ми дойде на ум... Simple Smile Пък така си го представям и затова така го казах  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 335
Като си пишкате прави урината не се ли стича по бедрата ви да ви питам аз...

Ми стича се ... В духа на натурализма месечното неразположение също  doh

# 35
  • Мнения: 337
Не вярвам, че ако на някоя дама й се допикае, докато е под душа с насапунисана коса, спира водата, подсушава се на две- на три и доприпква до тоалетната чиния, за да я свърши тая работа, където е редно и благовъзпитано. Дори съм склонна да поспоря с някого, ако твърди убедително, че постъпва именно така.
Аз лично, ако ме свари таз нужда под душа, си пикая на воля в канала, права.
newsm62 така, така  yesyes

# 36
  • Мнения: 25 589
Борисе, ти не си ли виждал пикаеща крава? Къде се е чуло и видяло да им се стича урината по бедрата!  Whistling

И по-леко с маркуча под душа, да не си опикаеш задника!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 227
И по-леко с маркуча под душа, да не си опикаеш задника!  Mr. Green
Joy
мога да отговоря само за себе си - нищо, просто не клякам. Каквото имам - права.
Ама наистина ли каквото имаш..всичко ли?Не мога да го напиша по реално Blush Joy

# 38
  • Мнения: 212
Борисе, ти не си ли виждал пикаеща крава? Къде се е чуло и видяло да им се стича урината по бедрата!  Whistling

И по-леко с маркуча под душа, да не си опикаеш задника!  Mr. Green

Е сега пък крава... Една жена е къде, къде по-различна от една крава... Или пък...  newsm78... ама не не ми се вярва ...
А иначе съм пробвал за задника ама като насоча маркуча натам и се получава чупка някъде по тръбата и се прекъсва струята. Така че не може даже и да искам  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 224
Явно е 4е не съм единствената,което води до край на спора  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 176
А иначе съм пробвал за задника ама като насоча маркуча натам и се получава чупка някъде по тръбата и се прекъсва струята. Така че не може даже и да искам   Grinning
Мъкааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
А аз даже бедрото не мога да си опикая  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 982
Не съм крава за да пикая права, но съм виждала една баба да го прави.
Касиди,ти не си крава,ама какви са тези баби,с които се къпеш?

# 42
  • Мнения: 8 999
... Не било нормално жената да пишка права под душа,имало си тоалетни Simple Smile

Така си е.
Да не говорим за факта, че канализацията за двете неща е различна.Би трябвалода се облекчаваме в тоалетната, защото каналът е предназначен за тази работа.
А онзи в банята е за вода.

Всички отходни тръби /от душове, клозети и мивки/ се изливат в едни и същ отходен канал. Тръбата на клозета е по-дебела поради една всеизвестна особеност на продуктите, които се снасят там. А тъй като пикнята си е течност, няма проблем да я излееш и в кухненската мивка, ако ти е по сърце.

Не вярва, че другите жени го правят, понеже не ги вижда ...
Или може би отказва да повярва ... иначе ритуалното мъжко уриниране под душа, няма да е така мъжествено.


А ти пък защо пикаеш пред мъжа си? Аз лично не бих го направила пред публика. Иначе, ако съм сама, даже и в носа си бъркам понякога тайно.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176

Не вярва, че другите жени го правят, понеже не ги вижда ...
Или може би отказва да повярва ... иначе ритуалното мъжко уриниране под душа, няма да е така мъжествено.


А ти пък защо пикаеш пред мъжа си? Аз лично не бих го направила пред публика. Иначе, ако съм сама, даже и в носа си бъркам понякога тайно.
Кога узря тази мисъл в теб, не разбрах само -  преди или след като се изпишка Grinning
Не разбрах само защо цитираш мен  ...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама че сте, пак трябва да ви уча. Ако искате да пишкате прави, без да се омокряте, просто повдигнете с два или четири пръста кожата на венериния хълм. Получената струя дори може да бъде насочена и то без да се стича по бедрата ви. Не ме питайте откъде знам.  hahaha
Що се отнася до това-дали да го правим под душа-аз мисля, че една уважаваща себе си дама (пък и джентлемен) би трябвало първо да посети тоалетната и чак тогава да се отправи към банята (освен ако не става въпрос за помещение две в едно). Къпането не е чак толкова дълъг процес (при мен макс час), че да не можем да удържим естествените си нужди, дори и внезапно връхлетелите. Дерзайте, леко къпане и безаварийно.

# 45
  • Мнения: 47 973
и аз знам, че някога бабите са си пикали направо както си работят по нивата, или си ходят, без да запрятат поли дори - нали не са имали и гащи  Sick
иначе под душа много рядко пишкам, нашата баня е 2 в 1- тоалетната е в същото помещение, и си ползвам нея

# 46
  • Мнения: 8 999
Ъх, every me , извинявай! Исках да цитирам авторката, ама кво съм объркала...
Кога узря тази мисъл в теб, не разбрах само -  преди или след като се изпишка Grinning
Не разбрах само защо цитираш мен  ...

А иначе, мислите ми никога не зреят по време на пишкане. Нито пък преди /стискам до последно и единствената ми мисъл е как да стигна до нещо отходно, без да пусна в гащите. Значи - тази мисъл ще да е узряла след едно облекчаващо п...е!

# 47
  • Мнения: 4 733
и аз знам, че някога бабите са си пикали направо както си работят по нивата, или си ходят, без да запрятат поли дори - нали не са имали и гащи  Sick
Ооо, не само едно време и не само по нивите. Прозорците на едната от учебните зали в стария университет са  огледални. Вътре намиращите се виждат всичко вън, а обратно не. Бях на лекции, когато една баба се изпика права до прозореца. Имах чувството че асистента онемя  ooooh!

Ако искате да пишкате прави, без да се омокряте, просто повдигнете с два или четири пръста кожата на венериния хълм. Получената струя дори може да бъде насочена и то без да се стича по бедрата ви. Не ме питайте откъде знам. 

Саня  Shocked Shocked Shocked Жено, ти ме сбърка  Shocked
 Айде сега като си толкова на " ти " с материята, кажи как се пишка тихо без да се издава звук  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 47 973
ей, това с бабите значи ми е много гнусно
мъжете поне си го вадят и опикаят някое дърво или стена, но не и себе си, ама жените прави, с дрехи  ooooh!

# 49
  • Мнения: 1 224
И като се има предвид бабите колко често се къпят..
 Sick

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Саня  Shocked Shocked Shocked Жено, ти ме сбърка  Shocked
 

Аре, не се прави са на ощипана!
Кажи как е, пробва ли Wink
И успя ли да надпишкаш съседа?

# 51
  • Мнения: 14 133
и аз знам, че някога бабите са си пикали направо както си работят по нивата, или си ходят, без да запрятат поли дори - нали не са имали и гащи  Sick
Ооо, не само едно време и не само по нивите. Прозорците на едната от учебните зали в стария университет са  огледални. Вътре намиращите се виждат всичко вън, а обратно не. Бях на лекции, когато една баба се изпика права до прозореца. Имах чувството че асистента онемя  ooooh!


Как няма да онемее човекът при такава гледка.  #CrazyИначе по темата, тоалетната си е за тази цел.

# 52
  • Мнения: 25 589
Иначе, ако съм сама, даже и в носа си бъркам понякога тайно.

Аууу, ужас!  Shocked Ама ти наистина ли???  Crazy

# 53
  • Мнения: 4 733
Не и нямам намерение. Вие пикайте прави, аз ще слушам класическа музика Mr. Green.
Apropr Клонке, ти у съседа ли го правиш Shocked?

# 54
  • Мнения: 1 224
Иначе, ако съм сама, даже и в носа си бъркам понякога тайно.

Аууу, ужас!  Shocked Ама ти наистина ли???  Crazy
Е ако кажеш , че не го правиш,няма да ти повярвам НИКОГА ! Crossing Arms

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Не и нямам намерение. Вие пикайте прави, аз ще слушам класическа музика Mr. Green.
Apropr Клонке, ти у съседа ли го правиш Shocked?

Кое?

Ако е за надпикаването - правя го у нас, по-точно - от нас, през балкона, мерим си струйката със съседа.Той ме бие засега.Мислех, че си пробвала метода на Саня, да кажеш, че белким успея в надпреварата, ама....казваш, че ти е време за класическа музика.
Ама, ако ти се допишка скоро, може пък...
Аз ще следя тук за новости Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 428
Мдаа, аз редовно си пишкам под душа, а пък мъжо пишка седнал доста често  Laughing ама семейство сме... hahaha

# 57
  • Мнения: 3 423
За Борис и останалите неверници.
Ритуалът е такъв. Теглиш бръснач
на краката и пускаш дезинфекция.
През това време не си загубил ценни
минути, защото си си насапунисал и
главата, но и подмишниците. Точка.

# 58
  • някъде
  • Мнения: 4 955
пишкам права в банята Blush Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 386
Мнооого яка тема, хахаха!

Аз пишкам където си искам, стига никой да не ме гледа.

# 60
  • Мнения: 157
На всеки като чуе шума на вода  в банята му се попишква според мен а къде го прави си е негова работа.

# 61
  • Мнения: 2 070
защо колкото е по тъп въпроса повече страници се изписват? ooooh!

# 62
  • Мнения: 4 806
... хъм, как защо? Всичко сериозно отдавна е сдъвкано и изплюто от Клюкарника.
Със сериозни теми шега не бива.

# 63
  • Мнения: 857
Ми понякой път се случва, к'во толкова  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 978
Боже, божееее..колко идеи ми дадахтеее.
Благодаря Ви миличкиии..цунки-гунки.

Отивам да съ обръсна и да пробвам поза- чупка в кръста и двата пръста Whistling
После ще разказвааам, бозе, бозеееее baby_neutral

# 65
# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хаха, много ли ви е смешно? Една тема за шундите направи амнайсет страници, че тази ли няма?
Естествено, че някои го правят и под душа. Ама вие недейте, моля ви.  Stop

# 67
  • Мнения: 2 978
Хаха, много ли ви е смешно? Една тема за шундите направи амнайсет страници, че тази ли няма?
Естествено, че някои го правят и под душа. Ама вие недей те, моля ви.  Stop

Не забравяй за "Мъжете и пръ.....то"

п.п. А и кое му е естественото? Тук всички сме екологично чисти Stop

# 68
  • Мнения: 1 224
Хаха, много ли ви е смешно? Една тема за шундите направи амнайсет страници, че тази ли няма?
Естествено, че някои го правят и под душа. Ама вие недей те, моля ви.  Stop

Не забравяй за "Мъжете и пръ.....то"

п.п. А и кое му е естественото? Тук всички сме екологично чисти Stop
Да,да. Аз тази тема за "Мъжете и пъ..... " я зачетох веднъж.. КУЛТОВА Е !

# 69
  • Мнения: 3 569
Според мен жените с удоволствие биха пишкали прави всеки път. Проблемът е, че им се стича по краката  Joy

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ооо, не съм забравила за пръ-то на мъ-то. Още една велика тема, заслужаваща да остане в историята.
Думата "естествено" я използвах като синоним на "разбира се". За някои е нормално да го правят. За други-не е. Ама да пуснеш тема за да се похвалиш с тези си действия, просто е малко повече от гнусничко. Не става въпрос за екологична чистота.

# 71
  • на село
  • Мнения: 3 914
защо колкото е по тъп въпроса повече страници се изписват? ooooh!

Е, какво им е многото на страниците, само 4 са / засега/  Mr. Green.

# 72
  • Мнения: 2 070
защо колкото е по тъп въпроса повече страници се изписват? ooooh!

Е, какво им е многото на страниците, само 4 са / засега/  Mr. Green.
ми отнесете се сериозно към питането на авторката Naughty
че каквато е нападателна..... Joy Joy Joy hahaha
аз да допълня,на ляво или на дясно пикаете Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 790

аз да допълня,на ляво или на дясно пикаете Mr. Green

Това е проблем на мъжете и хич не е смешно. Защото в повечето случаи се касае за вид аномалия, която трябва да се отстрани оперативно. А да те оперират, само защото пикаеш на ляво или надясно е издевателство. А да се подиграваш на някого за това е простотия.

# 74
  • Мнения: 2 070

аз да допълня,на ляво или на дясно пикаете Mr. Green

Това е проблем на мъжете и хич не е смешно. Защото в повечето случаи се касае за вид аномалия, която трябва да се отстрани оперативно. А да те оперират, само защото пикаеш на ляво или надясно е издевателство. А да се подиграваш на някого за това е простотия.
аз си пикая наляво без да съм мъж Whistling
не се подигравам на никого,съжалявам ако съпругът ти има такъв проблем,
няма от къде да го зная ,съответно не съм искала да те обидя

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Съпругът ми няма такъв проблем  Laughing Ох. Взе малко нанагорно да ми идва темата, та натиснах едно бутонче. Да се надяваме, че няма да просъществува още дълго. Малко бях остра, извинявай.   bouquet

# 76
  • Мнения: 2 070
Съпругът ми няма такъв проблем  Laughing Ох. Взе малко нанагорно да ми идва темата, та натиснах едно бутонче. Да се надяваме, че няма да просъществува още дълго. Малко бях остра, извинявай.   bouquet
веднъж и аз да попадна на човек с който да се разберем от първи път Wink  bouquet

# 77
  • Мнения: 5 622

Ако искате да пишкате прави, без да се омокряте, просто повдигнете с два или четири пръста кожата на венериния хълм. Получената струя дори може да бъде насочена и то без да се стича по бедрата ви. Не ме питайте откъде знам. 


Баси, това трябва да се пробва  Mr. Green


# 78
  • Мнения: 5 622
Не и нямам намерение. Вие пикайте прави, аз ще слушам класическа музика Mr. Green.
Apropr Клонке, ти у съседа ли го правиш Shocked?

Едва ли. Виж, съседа може да е дошъл в нейната баня  Laughing

Кас, ако си инсталираш колони в банята, може да си слушаш класическа музика (Даже ще ти предложа нещо конкретно, което е страхотно!- Elgar, Serenade for strings, op.20  Wink ), и да си пишкаш в банята  Laughing

# 79
  • Мнения: 4 371
Преиграваш Laughing

# 80
# 81
  • Мнения: 3 569
Айде сега като си толкова на " ти " с материята, кажи как се пишка тихо без да се издава звук  Mr. Green


Това е много досадно ... Винаги се чува като пикаете ....
Ние поне насочваме струята встрани от дупката с водата ....

# 82
  • Мнения: 4 371
Е, Пере, ако беше чел внимателно темите преди време, щеше да знаеш, че някои пускаме водата да шурти и така не се чува Laughing

# 83
  • Мнения: 3 569
Отивам да съ обръсна и да пробвам поза- чупка в кръста и двата пръста Whistling

Натюр морт ли беше досега ?

# 84
  • Мнения: 3 569
Е, Пере, ако беше чел внимателно темите преди време, щеше да знаеш, че някои пускаме водата да шурти и така не се чува Laughing

Виж това е хитро  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 2 978
Отивам да съ обръсна и да пробвам поза- чупка в кръста и двата пръста Whistling

Натюр морт ли беше досега ?



Не баш, ама и лентичката пречи, та отивам и нея да махна Whistling Laughing

# 86
  • Мнения: 3 569
Отивам да съ обръсна и да пробвам поза- чупка в кръста и двата пръста Whistling

Натюр морт ли беше досега ?



Не баш, ама и лентичката пречи, та отивам и нея да махна Whistling Laughing

Не я махай бре. Изруси я...

# 87
  • Мнения: 2 978
На кичури става ли?
Мисля да я направя като гръмотевица.

# 88
  • Мнения: 3 569
На кичури става ли?
Мисля да я направя като гръмотевица.

Гръмотевица ама и надписа - Внимание! Опасно за живота!   Joy

# 89
  • Мнения: 2 978
Хохохо
А дали ще наклонява струйката в желаната посока?
Нали това е целта все пак?

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 17:27 от Вини

# 90
  • Мнения: 3 569
Хохохо
А дали ще наклонява все пак струйката в желаната посока?
Нали това е целта все пак?

Имаш право на жокер "Ползвай фуния".

# 91
  • Мнения: 1 312
Някой няма ли да номинира темата Twisted Evil?
Егати форума ooooh!
Не съм и подозирала,че жени,които носят фурли ще пишкат под душа Mr. Green.
Потресена съм от натурализма тук Shocked
Но се чувствам някак и по-информирана и духовно извисена след прочитането и:lol:

# 92
  • Мнения: 2 978
Хохохо
А дали ще наклонява все пак струйката в желаната посока?
Нали това е целта все пак?

Имаш право на жокер "Ползвай фуния".


А ако е цепната фунията?


# 93
  • Мнения: 2 577
Малииииииииии, малиииииииииииии...
Голяма тема, направо може цял труд да се напише и все в духа на Фройд!
Нищо не прочетох за "Златния дъжд", пък то разстоянието от да пикаеш прав под душа и "Златния дъжд" не е много голяма Mr. Green Mr. Green Mr. Green
До тук - голям смях...

# 94
  • Мнения: 1 224
Тази тема е създадена благодарение на Моето Момче,така че за всичко изписано до тук виновника е той Simple Smile  Peace

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тополинке, мила, спри да пикаеш права под душа и ще си спестиш развод. Сериозна съм.

# 96
  • Мнения: 1 224
Отговор от мъжката страна " Права е жената..  Joy "

# 97
  • Мнения: 2 070
Еее, научих нещо от тая тема. За канализацията иде реч - че канала на банята и канала на кенефа не са свързани. И аз ако пишкам докато се къпя къде ми отива пишканото?  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289
Отговор от мъжката страна " Права е жената..  Joy "
Извинявам се,Тополинке разчисти си пощата Wink.

# 99
  • Мнения: 1 224
Готово Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 577
Еее, научих нещо от тая тема. За канализацията иде реч - че канала на банята и канала на кенефа не са свързани. И аз ако пишкам докато се къпя къде ми отива пишканото?  Laughing

Нали знаеш, че в края на краищата всичко отива на едно и също място - в земята Mr. Green

# 101
  • Мнения: 4 447
Много ясно, че да!  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 8 769
Toppolinka, надявам се получи достатъчно отговори на въпроса си. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт