Мами от Norge 12

  • 12 031
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
Ми, на мен ми липсваше!  Hug А у вас не може да по разхвърляно от у нас!

В хола съм, в хола съм! Чистя! (не се знае кой слуша и кой чете, нали знаете!  Grinning )

# 16
  • Мнения: 1 294
Липсвала си разбира се, хайде до по-късно  Grinning Ей, много се залюбихте нещо, само ми разваляте хладната, севрняшка дисциплина, айде стига чувства, че ще взема и аз да се вкисна и ще видите вие  Wink Ади чао

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Сватя, ти май саамо прахта от клавишите забърсваш, от тук ги виждам как сияят  Laughing

Ха сега, честит първи сняг и от нас тук. Голям виелица, голямо чудо, мъжо ме остави да ходя пеша до магазина  #Cussing out

Черпя сега виртуално, кой с каквото му е сладко, за моето чадо, направи 3 месеца. По тоя случай цял ден мрънка, към 5 пъти пях Happy mini birthday to you, още толкова рецитирах О, Шипка и Български Език, защото иска да и говоря и да я гледам в очите. Да не би да си помисля, че номера с четене на книга може да мине.  Laughing Туку ще изпях цял репертоар от детски, коледни, църковни, чак и пиянски песни, но още иска и е ненаситна. Вече се чудя какво да го правя това мойто, порасналото  Crazy

# 18
  • България
  • Мнения: 1 090
Еи моми4ета,трогнахте ме Hug Hug Hug Cry

Много се залубихме наистина маи,а Joy hahahaма да не ни изгонят мъжете с този форум,моят само като 4уе форум и му призлява Simple Smile

Марио,ако 6те6 вярваи у нас е като паднала бомба,дрехи,обувки навсякъде Shocked
а аз ина4е съм подредена,на кво става с мен,форума е виновен Mr. Green Twisted Evil

Боб4енка,4естито на малката принцеса,да ти е все така 4аровна,жива и здрава Heart Eyes  bouquet Hug

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
АААА, моя го е страх да коментира висенето ми във форума. Щото на дармадан ще го направя милия. Ставам зла като ми е скучно. Сега му е добре, мила и спокойна съм след всекидневната доза форум  Crazy. Даже сам ме кара някой път да питам това или онова.  Mr. Green

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
мариооо- изчисти ли  Mr. Green или още се моткаш
бобченке- ти като наркотик го ползваш тоя форум....ама и аз така имам периоди когато нощем ставам да чета по темите ,за да не изпусна нещо  Joy
норка- не бой се душа, то не може и кино и сладолед, ще е разхвърляно ама поне си пофорумчила малко, я ела в нас да видиш кво е  Crazy

# 21
  • България
  • Мнения: 1 090
хе хе ,Bob4enka,ми как няма да е доволен,ти все го хвали6 я,ако и 4ете тук,много ясно,мъж- ме4та е тои направо,слу4ила си,отваряла си си о4ите  bowuu Joy Joy

Деата Grinning,да ти кажа ,4е моят е педант на тема ред,ако види едно не6то не на мястото си и кръв в погледа има Mr. Green,понеже аз пък оби4ам да ми е много 4исто,но не съм маниа4ка на тема къ6та -аптека..оба4е напоследък засрамвам и домакините норвежки с моята къ6та Embarassed Joy Само французоиката от 2 -я етаж ме задминава днес сигурно,там е просто Sick Shocked

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
мариооо- изчисти ли  Mr. Green или още се моткаш
бобченке- ти като наркотик го ползваш тоя форум....ама и аз така имам периоди когато нощем ставам да чета по темите ,за да не изпусна нещо  Joy
норка- не бой се душа, то не може и кино и сладолед, ще е разхвърляно ама поне си пофорумчила малко, я ела в нас да видиш кво е  Crazy

така е, форума ми стана най- добрата приятелка  Tired. Иначе пукната душа за раговор няма около мен... Rolling Eyes

Нора така си е. Peace

# 23
  • България
  • Мнения: 1 090
 Боб4енка,пу пу да не го уро4асаме сега пък Mr. Green Stop

И аз затова кисна тук,4е 6те умра някои ден от немърдане на устата,цял ден не я отварям,ма тук във форума не могат да ме спрат Laughing


Хаиде да хва6там метлата(прахосмука4ката) Twisted Evil,4е днес тук е ден за 4истене,ако не знаете да ви светна,добрата норвежка" домакиня" 4исти в петък Laughing
Аиде ,до после Wink Peace

# 24
  • Мнения: 590
Ами brannkopper е импетиго на български. И в Бг сайтовете пише че само с мазане на антибиотичен крем трябва да мине ама то едни минават други излизат и не знам. За това питам дали и при другите е продължило така или по набързо е минало защото тук в книгите пише че до 3 дена трябва да минат пъпките май  newsm78
norah при вас за колко дена минаха пъпките с мазане? Ох хич не съм доволна от лерарите им тук та само ни прехвърлят като бройка и това е.Ето че пак е helg и сега заваля един голям сняг,както сме без кола не ме питайте колко е приятно изживяване да чакаме по легевактен  #2gunfire  Rolling Eyes Close
Marjo браво на теб  Hug Пу пу дано да си папка добре детенцето!!! Много е зле като не ще да яде,моя така капризничеше нищо не искаше да яде измъчих се 2 години сега да чукна на дърво малко прояде.
И аз  не стигнах до края с чистенето ама горе долу замяза къщата  Blush  Mr. Green Сега пък ни заваля много силен сняг и малкия иска навън та ще идем да се порадва.
бобче честита ви рожденичка  Hug   bouquet сладурана мила   bouquet
Чао ви за сега!   bouquet

# 25
  • България
  • Мнения: 1 090
Абе девоики,аз уж 6тях да 4истя,но взех 4е се "заприказвах" в друга тема,голяма съм загори тенджера,добре ,4е има пица ресторант наблизо Crazy
Каква стана тя...аиде ве4е сериозно,ако не и утре е ден Wink

Маи4ица,да ти отговоря,при нас тези не6та много леко са проти4али,ако е бранкопер,ако не е ,не знам ThinkingМиналата година има6е обрив с гнои по цялото тяло,има6е и температура,оказа се ,4е е алерги4ен към кру6и #Crazy,мина му от алергозан ,аз много се изненадах,мислех 4е е не6то много сериозно..
Затова не е ло6о да му пуснат изследвания,ако трябва преувели4аваи ,за да ти обърнат внимание,ина4е не вярват(от опит го знам)

# 26
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох, Норе и аз една я свърших...цццц. Сега ставам о тсън. Като видях, че малкото заспа, айде и аз тумбалалайка, защото го знам, че е като майка си и ще отцепи будна цяла нощ.

Затова не е ло6о да му пуснат изследвания,ако трябва преувели4аваи ,за да ти обърнат внимание,ина4е не вярват(от опит го знам)
И аз така преувеличавах, та да я видят най- сетне на рентген, ама не се дават кучетата мръсни. За тукашната здравна система просто нямам думи. Така ми се Sick от тях.

# 27
  • Мнения: 977
Едно не мога да си обясня - нали Норвегия е една от страните с най-добра социална система, конкретно за децата... Как така ще си позволяват подобна лоша зравна система. Така като ви слушам имам чувството, че е по-зле и от .бг...

Майчице, води малкото на лекар. Дори и да не се окаже нищо сериозно, по-добре настоявай пак да го прегледат. За съжаление тази болест нищо не ми говори. ;-(

# 28
  • Мнения: 515
Сватя, да НИ е жива и здрава момата!  Grinning Да расте все така хубава и без проблеми с акото!

Ние с deata пийнахме по едно(аз бира, тя вода) няколко пъти, за здравето на снахичката! Ех, че е хубаво да ти дойдат гости! И то такива готини! Пък и най-сетне срещнах някой, който да оцени готварските ми способности!  Grinning
Душата ми пее!

# 29
  • Мнения: 515
mishelle и в България здравната система не е цъфнала (Палачинка ще ме подкрепи!  Laughing ). но там поне срещу заплащане можеш да получиш адекватна помощ! Тука всички сме равни - поравно не ни обслужват  Grinning аз за това лятото си взех самолетчето, 2 деца под мишница и айде на български доктор! Благодаря ти, доктор Крайселски - ти си, моето съкровище!

Общи условия

Активация на акаунт