Септемврийчета на топличко се гушат, че навън коминчетата вече пушат!

  • 20 417
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 255
 Joy Joy Joy
Как няма да ги е страх децата като само ги плашим с тоз дядо Коледа  Mr. Green то си е страшно да не получиш подарък  Rolling Eyes
На мен пък ми изгоря фритюрника а у нас пържени картофи редовно се поръчват в менюто  newsm22 и май ще чакам нов и аз от белобрадия дядка  hahaha
А на Коко засега май решихме проблема за под елхата  Peace Юли като ходи до гръцко миналия месец му взе една "хитра" кола   car003 - като двойна ...кола е и отгоре и отдолу ...с много големи гуми и като се блъсне се обръща сама и продължава наопаки  rotfImbo
и аз нали съм "умничка" я скатах набързо за Коледа  thumbsup
та сега се търси подарък само  за в ДГ  Sick но още не е измислил човека какво иска  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 403
Оф, големи сте ми муцунки Аз в4ера бях на родителска среща, общо взето нищо не казаха
Аз не съм мислила за подаръци още  newsm78
1) може би ще е кукла барби
2) незнам искам ку4е ако мъж ми се навие  Crazy ако не ще минем на 2 вариант (плюшено)  hahaha
Сега си тръгвам , отивам да взема булката  Whistling да видим какво ще се опла4ат , 4е последно време само се оплакват. Не била спала , събирали се 3 моми4ета влизали в тоалетната затискали вратата и викали Айде из4езвам ве4е, 4е и къщата ми е нагоре с краката , трябва да се заема малко, 4е 4акам гости утре  newsm10

# 32
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета,



моля, почерпете се!
Приета съм за магистратура и съм много доволна от себе си.

Дупе да ми е яко! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 255
БРАВО КАТЕ приятно ти учене с тумбака  Joy ще стискам палци "лекичко" да я изкараш  newsm10

# 34
  • Мнения: 3 537
Браво Гвенка, щом ти се Учи - учИ  Grinning

# 35
  • Мнения: 3 537
Побуууут  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 403
Gwen приятно ти у4ене, направо незнам как ще се справиш с бебока и у4енето. Аз неможах, да ги съ4етая ooooh! Сега ми предложиха да завърша във Варна, но мъж ми пък е против  Rolling Eyes
Да ви се опла4а Емили е със насинено око. Дани я ударил в детската с една пласмасова къща  Cry та доста и е посинело отгоре на клепа4а  Crossing Arms Сега ми е едно притеснено да не се повтори  Sad

# 37
  • Мнения: 2 255
Здравейте девойки  Two Hearts
Ле-ле какъв  е тоя момък дето ми бие приятелката  #Cussing out бързо да му видиш сметката  box тия учителки за какво са там ...я ги попитай  newsm78

# 38
  • Мнения: 337
Хей привет мацки!  lovekiss
Поздрави от балкана.Тук е снежно, студено и слънчево. Още малко да понатрупа и хайде на ски.   People Santa
И Неси си е идвал насинен от градината.  #Cussing out
Ех Gwen дупе да ти е яко.  Joy.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Катя, успех с учението!
Аз днес цял ден не съм се прибрала с  дребния. Сутринта излязох за лекцията на списание девет месеца. И се прибрахме преди малко Simple Smile. Бяхме и на детски рожден ден. Ау, немога да си събера мислите, Никито ми бърбори нещо, бебето мрънка Sad
Лека вечер

# 40
  • София
  • Мнения: 1 511
Gwen приятно ти у4ене, направо незнам как ще се справиш с бебока и у4енето. Аз неможах, да ги съ4етая ooooh!

На мен основната ми мисъл беше,че щом ще съм си вкъщи,по-добре да свърша нещо полезно...а не по цял ден да се глезя,да се чудя на кое легло да легна и да мързелувам покрай бебето. Дано да успея!  newsm78
От събота започват лекциите - нямам търпение. Всяка събота и неделя ще са от 9.30 до 14.00. Пловдив ми е на 30 мин.,качвам се на колата и гааааз - на училище.  Laughing
Етърва ми се шегува вчера: "Айдеее,започва студентския живот отначало. Mr. GreenКупони нонстоп"...с тумбака особено.  Crazy

Поздрави от балкана.Тук е снежно, студено и слънчево.

Направо ти завиждам!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 403
Гвен дано да се справиш, на мен нямаше кой да ми гледа детето и като имах изпит, неможех да отида защото бях с малкото Crossing Arms
Тука днес е много приятно времето  Heart Eyes едно слън4ице  Hug
Емили в4ера са я взимали от групата и са я водили на танци  hahaha Обясняваше ми как танцували  Peace

# 42
  • Мнения: 2 255
Катето си е определено смелчага  Peace две мнения няма  hahaha 3-годишен разбойник  newsm68 тумбак  preggo някой и друг апартамент с майстори и подреждане  #Crazy....а сега и училище  smile3529
Браво ... оправна мацка  newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 1 511
Старая се,старая се...  newsm47
  bouquet

Гвен дано да се справиш, на мен нямаше кой да ми гледа детето и като имах изпит, неможех да отида защото бях с малкото Crossing Arms
Тука днес е много приятно времето  Heart Eyes едно слън4ице  Hug
Емили в4ера са я взимали от групата и са я водили на танци  hahaha Обясняваше ми как танцували  Peace

Да,когато няма кой да ти помогне с детето е неприятно и може би затова при теб така се е развила ситуацията.
Майка ми  винаги е насреща,дори и 2 през ноща да я бутна - скача. За Майчето -   bouquet .
А от друга страна тя винаги ме е подкрепяла относно магистратурата.

Това с танците е много хубаво. Сигурно цял ден е била превъзбудена Емили и е танцувала после из апартамента.  Grinning

# 44
  • Мнения: 2 255
Ей къде сте в тази МЪГЛА  newsm78
навън е отвратително  Sick а при нас покрай реката направо нищо не се вижда  Mr. Green
отивам да си прибирам дечкото от ДГ  Peace утре като дойда пак на работа да сте се разписали ...ей....че много пак сте зачезнали  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт