"Пляскате ли през ръцете" ако някой посегне?

  • 3 191
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 980
аз понеже досега четох други теми и май подсъзнанието ми зацикли на "палави теми" и си помислих, че и тук ще се обарваме  Crazy

не, не робувам на вещите, но и не ми става топло като ми се ровят в нещата  Naughty

# 46
  • Мнения: 243
Мразя да ми пипат нещата....без позволение #2gunfire

# 47
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами странно, но пък аз разбрах по друг начин темата. Нематериалистичен. Твърде малко неща вкъщи са скъпи, сама бих ги унищожила в пристъп на ярост. Но ме дразни да се пипа, щото са си мои. И "лайно" да е, пак си е мое..нЕма да се бара.

# 48
  • Мнения: 157
Пляскам през ръцете когато някой ми отваря шкафовете/чужди деца/ а мамите се правят , че не виждат.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Мразя да ми пипат химикалките, тефтерите /въпреки, че си седят празни и неопетнени/ и всякакви канцеларски материали. Вманиачена съм на тази тема. Като започнах настоящата ми работа си пазех едно тефтерче, на което си пишех разни данни. Една колежка направи грешката да ми раздели тефтерчето на 2 и да вземе едната част. Такъв скандал настана като видях. Говорех с повишен тон и проклинах човека, който ми е осквернил тефтерчето. Тя само мигаше на парцали, но си призна. Сега като дойде поръчката за офиса ми се стоварва кашона първо аз да си избера и после другите си взимат нещата.
Не обичам да ми пипат и нови вещи /тел., мп3 и т.н./. Мъжът ми вече знае и вече втори ден се бори с любопитството си да ми види новия тел. Днес му го дадох за малко, но ми беше много чоглаво.
Много си пазя нещата и когато някой ми надраска нещо полудявам. Самата аз като си надраскам нещо подивявам, а ако е някой друг съм готова и за скандал. Поради тази причина сестра ми като ми веме мп3-ката я завива в едно парче памучен плат. И пак я надраска козата  #2gunfire
Голяма съм материалиска  Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 426
мразя да ми се пипа гребена

# 51
  • Мнения: 5 622
В къщи идват само възпитани хора, не се налага да се пляскаме. Поне не през ръцете. И не защото пипат.

И у нас е така  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 281
Мразя да ми пипат химикалките, тефтерите.......Crazy

Извинявайте, зодия Дева ли сте?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт