ТУТРАКАН4ЕТА ИГРИВИ,ВИНАГИ СА ТЕ ЩАСТЛИВИ!

  • 13 536
  • 253
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 065
И моя термин е за средата на декември. Ако има една много дебела- аз съм.  Mr. Green А и аз не знам при кого ще раждам. Вчера ме питаха дали съм се уговорила с някого и направо изтръпнах. Все си мисля, че няма да ме върнат или да кажат "стискай, докато дойде твоя лекар". Преди години ходих на консултации при д-р Л. Бойчев, но не помня да е поел ангажимент към мен в това отношение. Като отидох дежурен беше д-р Б. Бойчев и човека си свърши работата. Но пък може и да се наложи да "стискам"  Grinning, защото докторката не ми е дала обменна карта. Знам ли и аз. Толкова по- сериозни въпроси ме мъчат в момента. Филипа, а ти защо толкова рано ще влизаш в болницата? На мен ми се иска до последния възможен момент да съм си у дома. То вярно, че ти си на 60, а аз на 3 км.
За Нова година и ние ще сме тук. Миналата година имахме гости, но си бяхме разпределили менюто  Grinning. Да не взема да се скърша нещо случайно. Тази година може никой да не ни изтърпи.

# 31
  • Мнения: 5 391
Е, значи ще се познаем, две дебели ставаме Mr. Green
Влизам, за да ми махне серклажа и ще остана докато родя.
Дано се засечем Grinning

# 32
  • Мнения: 8
аааа хайде да не говорим за килограми ,4е 4ак ми се преревава.Като бях бременна със Стефан ка4их само 11 килограма,а сега ве4е съм+9.Ама кажете ми как да не ям като умът ми  е все в хладилника? newsm55А за нова година оше нищо не знаем,каде и с кого?То като всяка маи?Поне миналата си бях с мъжа ми-това се слу4ва на 5 години веднъж.Я кажете запо4нахте ли с украсите?Аз мисля 4е още е рано,но Стефан много напира и тази седмица май няма да ми се размине. santa2

# 33
  • Мнения: 88
Здравейте милички Hug
много ми стана приятно, че някои от Вас се сетиха за нас  bouquet
Дидка Янидобре сме слава богу и сме здравички.В последните две седмици имах непредвидени ангажименти, и нямах много време да се включвам Simple Smileно пък хвърлях по едно око Wink. Иначе настроението е изцяло коледно. В касти вече сме с две  елхи Joyно осте не сме приклучили с украсата.
Ясити си на6иат съветник по косопада  bouquetаз съм на састото дередже коса не ми остана  #Crazy
Дидка вие осте се кърмите  Peaceбраво и ние се кърмим обаче Боги свикна да пие наготово baby_neutralи затова първо се цедя после давам. baby_neutral
Айде мамчета много поздрави от нас и доскоро  bouquet само да се застраховам предварително, че до Нова Година няма да съм много редовен писател  Winkзастото имам не6тица за довър6ване  Heart Eyesно сте четя Wink Wink

# 34
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен,и аз съм от мамите дето редовно четат,но все не им остава времеда пишат.Учебната година започна ,и нали ми е послидна реших ,че ще е по леко,да,ама не-те като наблъскали едни лекции,едни практики....свободен ден нямам.На всичкото отгоре ме е гепил някакъв грип и се чувствам като парцал,а покраи мен и на Рая нослето се разтече.
chiges успех ти желая...виждам че термина ти наближава!
Яси ,Рая е родена на 7,05....какво съвпадение Simple Smile
 Иначе като изключим това онова ,и на мен ми е едно коледно,та мисля тази събота да окрасяваме,да с радва Рая,а за празнуването както винаги незнаем още -къде,с кого,едно е сигурно  тази година ще бъдем най-малко трима/ако знаете как се вълнувам само/
 Усмихнат и щастлив ден на всички!!!! Hug

# 35
  • Мнения: 31
Привет на всички и от мене. Вече ни е обхванала коледната треска, с малката все говорим за това и учудващо действа  тази магия  babydust7 защото малката е станала много послушна и все казва : Нали ще ми донесе много подаръци? А иначе Бъдни вечер си я празнуваме у нас , тази година мисля да сме тримцата, опс  и  preggo а за Коледа  от години ходим у сестра ми защото племенника ми се казва Христо.  От както се е родила Велина все не ми се пътува по НОва година, най много до Русе, но тази година ще бъдем в Търговище на някакъв комплекс "Белия кон  и Рай" не съм ходила ,но ще го видим, пък и нали догодина ще сме в увеличен състав и явно пак ще сме си у дома, нали Дидка Wink. Mimche представям си у вас каква е веселба, искрено ти завиждам, но и ние нали на там се целим  Embarassed така че скоро и у нас ще е като у вас  Peace
yana  аз днес съм на консултация при сестрата на Бойчев и ще ти кажа какво показва кантара , ако разбира се не ме е срам Embarassed, все си мисля че моят кантар не е верен или по скоро се надявам да не е верен, влизам си в дрешките ама корема ми се струва че е голям за мен ама какво да се прави, ще се старая да не продължавам в същия дух  newsm78.
Искам да взема на малката една къща за кукли, такава  малка със стаи и разни мебели вътре ама за сега нищо не намирам в Русе. Вие какво сте намислили за вашите малчугани ?
Целувки и нека да сте здрави всички, за да са ни весели празниците.!!!!!  Wine Glass smile3525

# 36
  • Мнения: 1 065
Сън, здравей и благодаря  Grinning.
Яси, знаеш ли къде съм виждала такава къща? В Русе срещу Арон има два детски магазина. По- скоро малко по диагонал се падат в посока библиотеката. В единия продават основно дрехи, а в другия- играчки. Къщата е дървена и струва около 90 лв. Много искам и на мен мама да ми купи такава  Mr. Green. Направо се страхувам, че ако направя такъв подарък на Яна ще се сбием в един момент за нея  Joy
Мимка, то ако питам дъщеря ми и ние ще имаме поне две елхи  Grinning
А миналата година и бях направила празничен календар и сега съм в подготовка на тазгодишния. Днес тръгнах на лов за 24 интересни нещица. До тук книжка, ластик за коса, рамка за снимка и къдрава ножица. Търси си ги като наследство, значи. Направо ми изпили мозъка от началото на ноември  Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 31
chiges благодаря за инфото , впрочем повечето играчки на Ина са от там, но наистина там не съм проверявала. Скоро ще ги посетя, че за друго не се сещам пък и тя все казва , че това иска.
Току що се върнах от консултацията Яна ти какво си се запритеснила с твоите 9 килца аз само за сега съм с 4 отгоре , а къде му е краят идват и празници  ooooh!  дано покрай многото работа не се застоявам пред хладилника  newsm55.

# 38
  • Мнения: 8
здравейте мамки Тутраканки!Ве4е украсихме апартамента и сега о4акваме празниците. Nature SnowmanЕ ние нямаме 2 елхи но имамв много лампи4ки.Хайде пишете  дали и вас ви е обзело коледното настроение! santa2 People Santa

# 39
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ и от мен!!!
Едва ви намерих,скрили сте се в нова темичка и аз не съм разбрала smile3516 smile3515
За мое съжаление обаче пак раэисквате едни и същи глупости-колко сте дебели smile3515 smile3516 smile3511
Добре че все пак се сетихте и за КОЛЕДА и НАБЛИЖАВАЩИТЕ ПРАЗНИЦИ newsm35
През почивните дни и ние ще украсяваме,децата вече нямат търпение Peace
Мимче,в Канада кога започват да украсяват?? Разкажи нещо интересно Heart Eyes
Не съм измислила подарък за баткото-ДАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!! newsm78 newsm78 newsm78

# 40
Здравейте мами,искам да ви се похваля че на 11 ноември разбрах че съм EFP и съм много щастлива.След 5 месеца опити успях да  preggoМирелка вече е доволна че ще става кака,това и беше незбъдната мечта.В края на другата седмица ще ходя на доктор. GrinningА за празниците ще сме си в къщи тази година няма да сме с Ясито както обикновенно.

# 41
  • Мнения: 1 037
Ей Зози,честито!  bouquetЖелая ти лека и успешна бременност и след девет месеца прекрасно бебче!Вие с колежката сте решили да оставите града неглиже-кой ще прави прически сега? Confused
Друг път ще пиша повече момичета,защото сега съм пред припадък.Тия дни съм самичка с децата и ....няма да описвам,вие си знаете!

# 42
  • Мнения: 1 065
Зози, поздравления! Лека бременност и от мен! Минал е някой циклон през салона  Mr. Green  Ние правим опити 2 години, така че направо си е бързо при вас  Wink Сега отпадат ли другите подаръци за Мирелка?  Grinning
Диди, нямам опит в подобна ситуация. С по- голям брой хуни, но на по- голяма възраст положението е съвсем различно. С мънички дечица ми е трудно да си представя. Няма ли кой да дойде на помощ?

# 43
  • Мнения: 8
БРАВО ЗОЗИ!ПОЗДРАВЛВНИЯ И ОТ МЕН!Аз пък да ви кажа ваобще не сме правили опити ама еи така като ДЕВА МАРИЯ си станаха нещата newsm62 но ваобще не съжалявам.Аз много исках да си имаме 2-ро дете но незнаех кога нашия татко ще се реши.ЗОЗИ пожелавам ти лека и безпроблемна бременност,а тя наща ве4е по4ти минала.Диде  представям си в нас живот и здраве след 3 мвсеца каква лудница ще е ? moresmileхаиде скоро ще о4акваме радостната новинка от chiges smile3541

# 44
Благодаря момичета за милите пожелания smile3525 newsm51ДИДКА не се притеснявай решили сме да работим докато можем :lol:chiges-за подаръците разбира  се че ще има и други.Тя скоро има и рожден ден така че подаръците стават много.За сега иска лък нали е стрелец и книжка с гатанки smile3503

Общи условия

Активация на акаунт