Не качвам килограми !!!

  • 1 499
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Ако бебенцето си наддава и ти и то се чувствате добре наистина си за завиждане. Аз например качих 25 кг. Да не мислиш, че това е по-добрият вариант Grinning

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бебето си взима каквото му е нужно. Щом и наддава няма за какво да се шашкаш.

# 17
  • Мнения: 320
Забременях 62 кг, до края на третия вече бях 55кг, родих 62кг.
Сега  Embarassed Embarassed Embarassed съм 64кг и от днес започвах диета. При мен голямото качване беше по време на кърменето, и чух, че чак като спра, тогава ще си възвърна кг. Ай дано стане така. Praynig
Мисля, че нямаш повод за притеснение, то бебчето си взема всичко от теб, пък и нали коремчето расте. Hug

# 18
  • Мнения: 814
Не се тревожи щом бебето е добре. Аз в началото на бременността също отслабнах. Но наистина си провери желязото да нямаш някоя лека анемия (често се случва - и аз имах към края)

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С наднормено тегло съм - 90 кг. в момента!

 Е, това обяснява всичко  Simple SmileИма много жени с наднормени килограми, които за цялата бременност качват по 4-5кг.Организма си има запаси и черпи от тях.

# 20
  • Мнения: 1 173
 Здравей,
имах подобен проблем по време на бременност и се бях попритеснила. През последната година преди да забременея наддадох доста килограми за нула време. Винаги съм била слаба,но тогава поради ред причини  - застоялал начин на живот,малко движение,много хапване и пийване на бира изведнъж станах 74 килограма. Първите три месеца от бременността ми беше страшно лошо и свалих 6 килограма,станах 68,после до края на бременността качих само 3. Отидох да раждам 71 килограма. Навсякъде - по краката,ръцете,лицето...се стопих направо,а корема ми растеше и растеше. Плода си отговаря за седмиците и никой доктор не ми е правил проблем,а и се чувствах много добре и изследванията ми винаги бяха в нормата. За изненада на докторите бебето се роди 4 килограма,а аз се върнах от родилното 63 килограма. Така,че спокойно - при някои жени просто е така,важното е,че  бебето расте и се развива нормално.

# 21
  • Мнения: 4 451
Ако беше притеснително, гинекологът ти щеше да ти каже. Важното е бебчо да наддава.

# 22
  • Мнения: 46 508
Е, това обяснява всичко  Simple SmileИма много жени с наднормени килограми, които за цялата бременност качват по 4-5кг.Организма си има запаси и черпи от тях.

Точно така. И аз бях с наднормено и започнах да качвам чак към 6-7 месец, въпреки, че не съм се ограничавала от нищо. Родих голямо бебе 3.600 кг., прибрах се от болницата с 3 кг. над тези, които забременях.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Щом се чувстваш добре и с бебето всичко е наред, няма за какво да се притесняваш.

Аз какво да кажа, като качих 25 кг.  Е, хубаво, че после бързо ги свалих.

# 24
  • Мнения: 3 416
не се тревожи-както са ти казали бебче си взема всичко от теб,и е вярно,че 8-9 мес най-много се качва,аз до 7-ми вкл качвах по 1 кг на месец,ела сега да видиш-+17 кг съм Blush,още не съм родила,но се вижда,че е порастнало бебочето

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И според мен всичко е наред, бебчо се храни нормално, но аз качих най-много кила последният месец и ми беше трудно раждането  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Не се притеснявай.
Щом бебето наддава, няма повод за притеснение... пък и  имаш доста запаси  Laughing.  Аз голямото освинване го направих сега СЛЕД раждането, а кърменето използвам като извинение за голямото плюскане  Laughing.  М/у др. аз в деветия месец /когато трябва да се качва най-бързо/ отслабнах с 1-2 кг., ма беше страхотна жега, ядях само плодове и таратор и дори не съм се сещала да се притеснявам за това.
Кураж, късмет и леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт