Червило?

  • 6 874
  • 69
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Имате си любимо червило, с което сте свикнали или използвате различни цветове, в зависимост от сезона, грима и облеклото?
Можете да споделите любимата си марка.

# 1
  • Мнения: 4 496
Ланком! Винаги си купувам №320  Flutter

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 23:42 от красим

# 2
  • Мнения: 776
Лореал Peace, обичам да пробвам различни цветове, но предпочитанията ми са в малиново-ягодовата цветова гама.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 103
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

# 5
  • Мнения: 3 360
Импала-сухо и много трайно Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 3 830
Имам разни червила, но повече използвам глосчета. Предимно в розовата гама, но понякога нещо по-лилаво, прасковено, бежово....

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

Траен ли е този гланц на Диор?
И аз използвам само гланцове и течни червила, но ми се иска да пробвам нещо ново и сондирам  Wink

# 9
  • Мнения: 477
Аз като си харесам някое червило....години наред съм само с него . Така изкарах няколко години с Голдън Роуз 75, а от преди няколко месеца / след дълго " лутане " и множество покупки / намерих новата си " страст " - Мейбълин - с цвят на кафе

# 10
  • Мнения: 7 186
Макс фактор са ми любими.

# 11
  • Мнения: 4 496


Моето е като това, глосче ли да му викам? Blush

# 12
  • Мнения: 5 103
Dior ползвам като гланц - /червило не ползвам/ от лятото полудях по  Dior KISS имам ги почти всички цветове Embarassed .

Траен ли е този гланц на Диор?
И аз използвам само гланцове и течни червила, но ми се иска да пробвам нещо ново и сондирам  Wink
\
Да траен е и бавно свършва,засложава си парите , придава голям обям на устните и има мънички блестящи частици, абе хубав е и върху червило можеш да го сложиш. Пробвай в някой магазин.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 10:12 от Мирела

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Много съм капризна на червила Blush Искам хем да не е сухо, че да пресушава устните, хем да е трайно, хем да има блясък Joy Понастоящем съм намерила тази комбинация в Isadora, стикче. Прекрасно червило Peace

# 14
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
От години ползвам само червилата на Клиник,много ми допадат.Отделно имам хиляди глосове,на различни марки и цветове,според настроението.Последно любимо ми беше на Шанел,червеното Peace

Но сега като се замислих,май имам пристрастяване към глосовете.... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт