Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 713
Запис и от мен Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 354
И аз да успея да се запиша на първа страница! Честито на снежните мами, ние си го чакаме с нетърпение!

# 18
  • Мнения: 111
Здравейте!!! Честит ви сняг!   bouquet
При нас няма, няма и да има... слънцето пече, още е много топло... и тук сняг никога не вали Simple Smile Но затова пък си украсихме целият апартамен, и елхата украсихме, стана много празнично!
Ясмина, поздравления за темата!Много ме зарадва с това коледно настроение!   bouquet
Поздрави, момичета!

# 19
  • Мнения: 410
ето ме пак,от 2 часа се въртя и станах да изпия 1 сокче #Cussing out.имам чувството че ще ми се пръсне корема-един такъв се надува Mr. Green,ама той тяма да спира де-ама ме боли тъпо.на вас случва ли се?и като легна по гръб със опънати крака и ме боли и ги свивам.незнам сигурно е нормално newsm78.айде аз сте ви видя после Blush

# 20
  • Мнения: 165
къде сте всички Rolling Eyes
аз не съм излизала вече два дена  и ще се побъркам. днес поне гърло не ме боли,но за сметка на това пък страшна хрема.
софиянки,пак сте облагодетелствани с новия магазин в младост ,много ви завиждам Mr. Greenмартенските мами пишат,че имало магазин на дисни с големи намаления и страхотни неща.

# 21
  • Мнения: 200
Запис и от мен Simple Smile
Ясмина страхотно си офирмила новата темичка, много те бива   bouquet
Аз както не бях драйфала 2-3 дена, днес се записах сутринта, ама какво да се прави Simple Smile
Вчера с мъжо бяхме по М.Бриколаж и Практикер че нали ще се местим в нова квартира и ще правим освежаващ ремонт, та си харесах много неща, не че бюджета ги позволява, ама постепенно ще си го направим много уютно за нас и най-вече за бебо Simple Smile
Днес ме чака опаковане на багаж в кашони.... Whistling

# 22
  • Мнения: 100
arodoet2,ясмина,благодаря ви за инфото,момичета Hug!Телефоните и на Импулс ,и на Прима-S ги имам от нета,остава само да си изберем в кой да идем и да запазя дати.Ох,много се надявам да стане,страшно много ми се ходи там.Не сме скиори,нито планинари,но нали никога не е късно  да се сложи ново начало?? PeaceА ибременна в петия месец все още ще мога да пътувам!

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте и от мен.
Временцето тук е супер слънчице пече.  Nature Sunny
Аз снощи ходих на дискотека , ужасно беше толкова запушено , чак ме удари в гърлото. Ама добре си изкарах.

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
baraborka дано да има места и да си прекарате чудесно.  Peace

# 25
  • Мнения: 100
aquariel,да внимаваш с това местене и ремонта,да не се претоварваш,все пак трябва да щадиш бебо! Wink
Като каза,че ви предстои ремонт се сетих как бяхме ние в къщи преди да родя сина ми-до деня на термина пренареждахме и местихме мебели-ужас ooooh!,аз с големия корем,охкам,пъшкам(от тежкото шкембе),мъжът ми горкия-мен ли да гледа,къщата ли...,но пък беше весело Crazy!!!

# 26
  • Мнения: 100


[/quote]
baraborka дано да има места и да си прекарате чудесно.  Peace
Благодаря!Дано!Ще се чуе като стане.

# 27
  • Мнения: 200
baraborka ще се пазя много, няма да вдигам тежко и ще съм далече от лепипа и бои разни, само леката работа се пада на мен, мъжо си го знае Simple Smile
Абе Жабче пак се загуби от хоризонта?

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
baraborka, дерзай смело! Късмет от мен!  Peace
arodoet2, и на мен ми става гадно от цигарения дим наоколо, ама пък ми се ходи на дискотека....много!   Party
Aquariel, ако трябва да идваме да помагаме, а!  Hug
КРИСИ, скорошно оздравяване!   bouquet

# 29
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте мамчета  Hug !!!
Да ви се похваля,че и аз най-накрая усетих бебка снощи  Laughing !!!От около седмица имах съмнения ,че я усещам,но  не бях сигурна.Снощи обаче беше доста ''буйна'' и вече съм сигурна ,че е тя.Много съм щастлива.Чувството е наистина много приятно.
Това е от мен за сега.Лек ден на всички   bouquet !!!

Общи условия

Активация на акаунт