В коя седмица се регистрирахте в ЖК?

  • 3 143
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 967
5-7

# 46
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
В 11 г.с. се регистрирах.
И леко бременеене!  Hug

# 47
  • Мнения: 14 133
И мен в 12г.с. Какво му е толкова страшно на вземането на кръв?  newsm78

# 48
# 49
  • Мнения: 63
В 8 г.с., но изследванията ми ги направиха веднага след установяване на бременността.

# 50
  • София
  • Мнения: 376
Аз се записах в 13 седмица, (в петъка го свърших това мероприятие Wink) като си мислех, че съм позакъсняла малко Embarassed, а знаех още от 5 седмица.Докторката ми каза, че от 12 седмица регистрирали, така че съм навреме.
Леко бременеене Laughing.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 020
В 12 г.с. Лека бременност.

# 52
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Имам въпрос, който може да ви се стори глупав: Записването при АГ лекар ли се води за ЖК? Ако е така, тогава аз съм се записала в 8 г.с. Утре ще си полу4авам резултатите от изследването на кръв и урина.Надявам се вси4ко да е ОК.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 020
Имам въпрос, който може да ви се стори глупав: Записването при АГ лекар ли се води за ЖК? Ако е така, тогава аз съм се записала в 8 г.с. Утре ще си полу4авам резултатите от изследването на кръв и урина.Надявам се вси4ко да е ОК.
Зависи. Аз си ходя на гинеколог, който ме гледа всеки път на видеозон, иначе женската консултация ми се прави в друг кабинет - там ми мерят кръвното, кг, и от време на време корема, а сега почнаха да ми слушат и тоновете. Но пък някъде това се прави от АГ лекаря.

# 54
  • ах, морето...
  • Мнения: 27

Зависи. Аз си ходя на гинеколог, който ме гледа всеки път на видеозон, иначе женската консултация ми се прави в друг кабинет - там ми мерят кръвното, кг, и от време на време корема, а сега почнаха да ми слушат и тоновете. Но пък някъде това се прави от АГ лекаря.
[/quote]

Благодаря, nonich !  bouquet

# 55
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
края на втория месец  Peace

# 56
  • Мнения: 8 999
Към края на третия месец. Да, изследванията са гадни /беше ми писнало да разнасям урина в бурканчета всеки месец и да ми точат кръвчицата/, но това е задължително, ако държиш на детето си. Постоянният контрол е гаранция за безпроблемна бременност.

# 57
В коя седмица се регистрирахте в ЖК? Мен докторката не ме регистрира в началото и каза, че регистрирали в 12 седмица. Такава ли е общата практика? Тази седмица вече ще ме регистрира и направо се шашкам от изследванията, които ме очакват. Не обичам да давам кръв и от това най- много ме е страх!
И мен това ме чака на20.11.2007 Аз съм в 13г.с.

# 58
  • София
  • Мнения: 308
И аз си мислех, че е редно всички изследвания да се направят възможно по-рано, за да може ако се установи някакъв проблем да се реагира навреме. Но и на мен ми ги пуснаха в 12 г.с., а за женска консултация ме записаха в 15 г.с, когато ми направиха картон, в който на всяко посещение записваха данните от измерванията и съхраняват всички изследвания. Иначе кръв и урина след това давах в 6 и сега в 8 месец.
Обаче, както някой беше споменал по-долу, се оказа че изследванията за Спин и Австралийски антиген имат валидност 6 месеца. При мен този срок изтича 3 седмици преди термина и ще трябва да се правят още веднъж. Макар че не вярвам някой да те върне като тръгнеш да раждаш, само заради това.

# 59
  • Мнения: 636
В началото на 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт