КАКВИ СА ИЗИСКВАНИЯТА ВИ КЪМ ДРЕХИТЕ ЗА БРЕМЕННИ?

  • 4 331
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 688
меки и удобни...трудно си намирам дрехи

# 46
  • Мнения: 802
Предимно спортни дрехи. Например готини дънки само че колана е целия от широк ластик .
Всичко друго си го нося от преди .... е ... вече малко по - големи блузки ....
С една дума стила ми на обличане не се е променил .

# 47
  • Мнения: 7 186
Не съм ползвала дрехи за бременни. Тези, които видях тук по магазините за бременни ми се видяха ужасни и най- интересното- на доста високи цени. Хем грозно- хем скъпо, а сега де Thinking
Моята бременност беше лятна, изкарах си я с няколко екипа- поли, туники и рокли от еластична материя, които растат заедно с корема. И си бяха готини модели, от стандартни магазини. За мен такъв тип дрехи са най- комфортни, можеш да изкараш и цялата бременност с тях. В този период няма смисъл от ненужно затрупване с много дрехи.
И все пак да са съобразени и с модните тенденции, доколкото е възможно, не просто да са скроени някакви тюленоподобни моделчета Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 721
Да са хем удобни, хем модерни. Да има по-големи номера, аз лично закъсах в последния месец. Българските производители не шият модерно, от другите само в Бенетон и Мothercare има за бременни, но там е изключено да си намериш нещо за над 6ти месец.

# 49
  • Мнения: 2 849
Модерно ,удобно и практично . Wink

# 50
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Да се чувствам комфортно в тях.

# 51
  • Мнения: 2 531
Повечето дрехи не са съобразени за напреднала бременост! Освен че се иска повече ширина за корема е много важно и да не притискат долу ниско при сядане, на практика се постига или с много еластичен плат за панталон или пола/рокля , сукман/ ! Гащеризоните ми изглаждат доста грозни - като торби за и без това наедрялото тяло, иначе пък са удони!

# 52
.........ако си поръчаш тук он - лайн ,и нещо не ти харесва или не ти става, до три дни можеш да го върнеш за сметка на магазина Wink

http://www.boyorgirl-bg.com/

Препоръчвам ти този модел


и този .......


  bouquet

Според мен тези панталони са неудобни, освен в първите три-четири месеца - после започват много да притискат корема при сядане

А как точно ти го притискат, след като колана е веревен и се разтяга,а платката на корема е трикотажна и също се разтяга? Нещо не разбирам...? Shocked

# 53
Дрехите за бременни предимно трябва да са топли,удобни и да не се късат много! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 5 577
аз имам дънки, много яки  bowuu

и разни туники, но като цяло нямам разнообразие - не ми се дават пари за няколко тоалета, че са и скъпички ...

# 55
  • Мнения: 4 292
Изобщо нямам намерение да обличам дрехи специално за бременни. За сега всичко ми става и прогнозирам, че още месец и половина-два нямам да имам проблем в това отношение. След това ще заложа на красиви рокли с висока талия или туники, които бих носила с панталони, поли и клинове с много ниска талия. Държа обувките да са ми удобни - ниски или с платформа, но леки.
Модата е таква, че много от нещата които имам бих могла да нося и в по-напраднала бременност.  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 753
Най-удобни ми бяха рокличките през лятото.... за зимата си купих джинсов гащеризон, но въобще не съм очарована, а бях в напреднала бременност (8-9-и месец) и нямах голям избор...  Rolling Eyes

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
абе не знам какви изисквания може да има човек, като е 80 кг.  слон с огромен тумбак Rolling Eyes
аз си бях взела едни дънки с парче отпред. другите ми дреги бяха памучни туники и големи широки панталони, повечето втора употреба. бяха си хубави и някои си носих и след бременността.

# 58
  • Мнения: 3 621
Не съм си купувала дрехи за бременни, защото това което се предлага в магазините е  ooooh! меко казано ужасно
Цялата бременност я изкарах с по-голям номер дрехи
Важното е ти да се чувстваш добре в дрехата, виж с обувките ми беше доста трудно

# 59
  • София
  • Мнения: 1 524
Удобни - това за мен беше най-важно.

Общи условия

Активация на акаунт