питане за една диплома

  • 1 377
  • 12
  •   1
Отговори
здравейте,

пиша ви с ендо питане за диплома на информатик издадена от СУ 2004 г.

човека за когото става въпрос има съмнения, че не му е валидна дипломата. разбира едва сега като я сравнява с друга пак от СУ.

моля ако има някой притежател на същата да ми помогне по този въпрос - т.е. как да разберем дали е или не е. не е в БГ човека и няма как на място в регистрите да провери освен лично.

въпросната е продълговата като от ТУ  , ако сте виждали, червена тъмно на цвят. и със златни букви оптред, самите букви не са фиксирани, ами малко блестят като размазани... и оттук почват съмненията. вътре холограмата не е плътна, ами мъничка и сякаш отива да е прозрачна. печатите са тъмно сини.

има ли нещо по което да се познае на пръв поглед дали има проблем с валидността? да не излезе, че е фалшива, човека се притеснява да не би да носи някаква отговорснот в момента...

благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 013
Скъпа, ако човекът е завършил закононо СУ и получил дипломата си от там, няма как да е фалшива.
Погледнах диплома от СУ, издадена през 2004. Тъмнокафява е.

# 2
blagodaria! принципно всички издадени през една и съша година един цвят ли са? нищо не ми е ясно. или различните департаменти са в различен цвят..?

тъмнокафява казваш, а от 2004 година ли е?

самият той знае случай на фалшифицирана диплома от правния департамент и това е което го безпокои...

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 897
Е, той реално учил ли е въпросната информатика.
Ако се е явявал на изпити и си има заверени семестри, не знам какво го притеснява.

# 4
  • Мнения: 3 423
Кво, фалшифицирал я е и сега сравнява ли?
Споки, и аз имам диплома от 2004, червена.

# 5
бе то в нашата страна всичко си е за притеснение. онази , която е била списана в списъците, а не е държала изпити как може да се докаже, че наиситна не е . 

на този етап няма как да проверим, затова питаме за тези отличитлени черти, това с кафявия цвят силно ме притесни...  newsm78

# 6
благодаря лиска, и ти ли си програмист?

# 7
  • Мнения: 2 013
Този човек явявал ли се е на държавен изпит? Писал ли е дипломна работа?

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 897
Абе има нещо мътно в твоя човек, по скоро в начина му на дипломиране,
аз никога не съм си гледала дипломата под микроскоп.

# 9
всичко е точно, работи си в чужбина човекът.

аз мисля, че трябва да се гледат точно под микроскоп тези неща. мисля , че е редно, все пак не е какъв да е документ.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
мамчета, по - спокойно, всеки има право да си пази гърба.
пита човека, като е в невъзможност да направо справка лично.

аз също съм следвала в СУ, имам черна диплома от 2002 г, но съм ФФ, ако има значение това.

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 897
Ами щом си работи в чужбина - какъв е проблемът.

И не я гледам под микроскоп точно защото съм сигурна, че съм учила, явявала съм се на изпити и завършила,
а не съм си подсигурила от някъде дипломата, та после да  се чудя какъв цвят е.

# 12
  • Мнения: 797
Е в крайна сметка дипломата негова ли си е, в смисъл той е учил и завършил и това е неговата диплома,или какво? newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт