Серум и крем за избелване на петна/лунички

  • 135 796
  • 167
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Производител е Неострата Компания-САЩ,вносител е Булгермед ВЕ-телефон;02(942 70 70) Wink

# 31
  • Мнения: 776
Специално за продуктите на Neostrata ми казаха в една аптека, че трябва да се ползват само по лекарско предписание. Имайте го пред вид.

Продуктите на Neostrata, по мое мнение , са малко агресивни, не понасят на всяка кожа. Освен това съдържанието на гликолова киселина от рода на 10, 15 % в един такъв крем едва ли не, е равносилно на химически пилинг и трябва много да се внимава. Моята козметичка работи с тази козметика, когато прави пилинг ( така и не се престраших), но според дерматоложката ми, продуктите се използват само по лекарско предписание.  bouquet Peace И най-важното, използват се за лечебна цел на пъпки и петна от пъпки при проблемна кожа, никъде в каталога на фирмените продукти, който съм чела, не прочетох да действат срещу пигментни петна или лунички Thinking

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвала съм гела с 15 процента,но оплаквания нямам-стига да се знае как да се прилага е чудесен,за разлика от синия Рок #Cussing outТози сезон е подходящ за Неострата-хората зная как да го направят,за да произведат наистина качествен продукт,без да усещаш агресия върху кожата си. Peace

# 33
  • Мнения: 3 094
Производител е Неострата Компания-САЩ,вносител е Булгермед ВЕ-телефон;02(942 70 70) Wink

Благодаря ти много!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 094
Специално за продуктите на Neostrata ми казаха в една аптека, че трябва да се ползват само по лекарско предписание. Имайте го пред вид.

Продуктите на Neostrata, по мое мнение , са малко агресивни, не понасят на всяка кожа. Освен това съдържанието на гликолова киселина от рода на 10, 15 % в един такъв крем едва ли не, е равносилно на химически пилинг и трябва много да се внимава. Моята козметичка работи с тази козметика, когато прави пилинг ( така и не се престраших), но според дерматоложката ми, продуктите се използват само по лекарско предписание.  bouquet Peace И най-важното, използват се за лечебна цел на пъпки и петна от пъпки при проблемна кожа, никъде в каталога на фирмените продукти, който съм чела, не прочетох да действат срещу пигментни петна или лунички Thinking


Аз мисля да го занеса на козметичката ми, след като го закупя, и тя да ми го слага и то само върху петната - моите са точно от пъпки, когато съм карала ски, там по някакви причини слънцезащинтото средство не е било достатъчно или се е абсорбирало по-бързо отколкото върху останалата кожа.

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Ползвате  ли продуктите на Неострата,не стискайте по никакъв повод кожата на лицето-комедони ,пъпки-има опасност от изгаряне на въпросното място и съответно пигментация. Wink

# 36
  • Мнения: 898
A някой знае ли нещо за продуктите за избелване и премахване на петна CLAIRIAL. Тоест дали го е ползвал този препарат.

Иначе в характеристиката на препарата е написано.
ПОКАЗАНИЯ: Всички хиперпигментации. Лентиго МЕЛАЗМА. Хлоазма. Постинфламаторни хиперпигментации. Петна от фотосенсибилизация.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 11:41 от ВАНИНАА

# 37
zdraveite na vsi4ki!i az imam 1 vapros4e.nqkoi sly4aino da e polzval izbelva6tiq-dneven krem na EVELINE?molq napi6ete otzivi.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 160

Аз мисля да го занеса на козметичката ми, след като го закупя, и тя да ми го слага и то само върху петната - моите са точно от пъпки, когато съм карала ски, там по някакви причини слънцезащинтото средство не е било достатъчно или се е абсорбирало по-бързо отколкото върху останалата кожа.

А , намери ли го  вече в някоя аптека ?

# 39
  • Мнения: 201
Аз съм доволна от една супер елементарна избелваща маска за лице, която открих в нета преди време - част от кубче мая за хляб и няколко капки слаб разтвор на кислородна вода се разбъркват /в съд и с шпатула, които не са метални!/ на не много гъста  каша и с нея се мажат проблемните участъци. С маската се стои не повече от 5-10 мин., т.к. кислородната вода щипе и зачервява кожата, после след измиването  лицето се маже с подхранващ крем или се нанася успокояваща маска /например от розова вода, бадемово масло и хума, или останалата част от маята/.
С тази маска успях да туширам пигментните петна от бременността по лицето си, а есенно време си изсветлявам луничките. Когато не ме мързи я правя веднъж седмично вечер, нанасям върху цялото лице без зоните около очите и устните. Не бива да се прекалява с количеството кислородна вода - изгаря!!!

# 40
  • Мнения: 4 496
Аз съм много доволна от Талодерма- лосион и крем! Луничките ми избледняха още в края на първата седмица, а сега, след месец употреба, почти ги няма!
Преди време бях ползвала Ахромеджик/не Ахромин/, също бях много доволна, но вече не се произвежда. Аптекарката ми предложи Талодерма, добре, че я послушах!

# 41
  • София
  • Мнения: 215
Наистина Ахромеджика беше добро избелващо средство,но се установи ,че съдържа живак и го спряха от производство.

# 42
  • Мнения: 3 410
 Ето един според мен добър избелващ крем, защото не само балансира цвета на кожата , но също така я овлажнява и подхранва с чист стабилизиран гел от Алое Вера и растителни екстракти от мечо грозде, лапад и витамин Е. Peace

# 43
О аз никога не съм била пъпчива само понякога преди цикъл ми излиза по някоя малка пъпка и аз като я изцедя, защото обожавам гледката то не пада като при другите хора онова якото бяло топче ами само нещо като вода после се подува и остава белег. Сега имам 3-4 петънца такива и много ги мразя. Дали това Коунтрабекс ще помогне?

# 44
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мама Тин ,безкрайно съм доволна от вълшебното действие(така казва дъщеря ми)на гела и спрея.Ползваме ги за всякакъв вид наранявания.Това е идея да пробвам избелващия крем,надявам се да е толкова ефикасен,колкото продуктите които ползваме нашето семейство. Peace

Общи условия

Активация на акаунт