Разходка през зимата

  • 9 393
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Къде, как и за колко време разхождате бебета под 6 месеца през зимата? Бихте ли отишли в мол или хипермаркет?

Имам нужда от конкретни места (в София), където с таткото да изпием по 1 какао или да се разходя, без да изложа Шушето на вируси.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Мол или хипермаркет е вариантът с вирусите - сори. Вентилацията върти въздуха и не се заблуждавай, че той е стерилен.

# 2
  • Мнения: 5 940
Синът ми е на пет месеца. Досега, включително и днес, го разхождам всеки ден навън по два -три часа, лятото бяхме по цял ден извън вкъщи. Никога не сме влизали в затворено помещение с много хора или задимено място, нямам намерение и занапред да го правя. Аз също пусках подобна тема, тъй като бебчо е пристрастен към разходките, а ми се струва студено навън. По-добре си вземете какаото с таткото и седнете на някоя пейка в парка, така е по-добре за бебето.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 586
Няма как да не изложиш бебето на вируси на обществено място. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 924
По-добре си вземете какаото с таткото и седнете на някоя пейка в парка, така е по-добре за бебето.

Да,това е най-удачният вариант Wink

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Миналата зима я изкарах в МОЛ-а!

# 6
  • Мнения: 245
съвсем спокойно можеш да разхождаш бебока на вън въпреки ниските температури . избягвала съм разходки само ако вали , духа много силен вятър или има мъгла. според мен за предпочитане е разходка на чист въздух пред затварянето на оживено ,затоплено място . ivonska  добре го е казала- там един кихнал,друг кашля , всичко се смесва в страхотен коктейл  Sick  приятно разходки Simple Smile зачервените щипнати от студа бузки са здраве Simple Smile

# 7
  • Мнения: 17 407
Засега във Варна има само един т.нар МОЛ- да бих отишла там с бебето, но не специално, за да го разходя. Не мисля, че това е точното място за разходка на бебе, пък и предпочитам да разглеждам на спокойствие. Навън е моят отговр, по кафета с бебе не ходя. Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 5 744
Миналата зима беше мека и почти всеки ден излизахме навън, не в Молове и хипермаркети.
съвсем спокойно можеш да разхождаш бебока на вън въпреки ниските температури . избягвала съм разходки само ако вали , духа много силен вятър или има мъгла. според мен за предпочитане е разходка на чист въздух пред затварянето на оживено ,затоплено място . ivonska  добре го е казала- там един кихнал,друг кашля , всичко се смесва в страхотен коктейл  Sick  приятно разходки Simple Smile зачервените щипнати от студа бузки са здраве Simple Smile
Peace

# 9
  • Мнения: 589
Аз пия кафе с ръкавици по пейките, а бебчо си спи чудесно на студа

# 10
  • Мнения: 4 300
Ходя в МОЛ или в хипермаркет ако имам работа там. Честно казано винаги е толкова топло, че на мен ми иде да се съблека по потник, а бебето не мога да го мисля. Разсъбличам го колкото мога. След това естественокато излезеш на студа и имаш чувство че си попаднала в Сибир. Понякога дори ме заболява главата ако се наложи все пак да ходя пеша по улицата. От 30 на 0 градуса не е много приятен прехода.
За мен обаче времето прекарано там в никакъв случай не е еквивалент на разходка.

# 11
  • Мнения: 1 032
Бебе на 6 месеца през зимата се разхожда толкова дълго, колкото майката може да издържи на студа. Все пак, за разлика от бебето ти няма да си с космонавт, одеало и т.н. Иначе аз знам, че дете може да се изкара и на -10С, ако въздухът е сух. Въпросът е да няма дъжд или мъгла.

# 12
  • Мнения: 1 183
И аз зимата ходя само по тези центрове(хипермаркети от рода на Моловете), а педито ми каза скоро когато бяхме болни,че точно там се хващат вирусите,ама аз пак там си ходя  Wink

# 13
  • Мнения: 814
Преди всичко разходка навън (дори зимата). Изключително рядко го водя на клуб, но не бих рискувала в грипно време  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 560
По-миналата зима Ивайла беше на 2 месеца и излизахме в най-студените дни по час вън, по-малко студените- час сутрин и час следобяд-тя през цялото време спеше. Обикаляхме с количката, не сме влизали в обществени места. По-добре вън, стига да няма дъжд, силен вятър и най-вече мъгла.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт