колко хора могат да се похвалят от всичко в семейството

  • 3 865
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
И аз мога да се похваля от всичко. Друг е въпросът дали ще ми повярваш.

# 16
  • Мнения: 4 187
ccvetiii, от всичките ти теми пуснати този следобед, тази е събрала най- много отговори. Няма ли да я уважиш с някакъв коментар  Grinning?

# 17
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
колко хора могат да се похвалят от всичко в семейството
Много зависи за какъв брачен стаж става въпрос все пак... И как се интерпретира това "всичко".
На мен пък ми е интересно колко от хората, отговарящи положително, могат да се похвалят с абсолютна честност Thinking

И на мен ми е интересна тази интерпретация

# 18
  • Мнения: 46 430
Ами може би се задоволявам с малко, щом съм доволна от "всичко"  newsm78 до мен е голямата ми любов, обичам го и той ме обича, имаме дете, здрави сме, имаме покрив над главата (макар и на изплащане), изкарваме достатъчно пари, за не се притеснявам да се поглезим, когато решим, зад гърба ни имаме кредитни карти за черни дни, уважаваме се с роднините, уважаваме се с хората, с които работим, какво повече да искам  Rolling Eyes

Вярно, не живеем в супер луксозен палат с басейн, не караме кола 2007 г., не съм 180/50 кг., но това не ми пречи да съм щастлива доволна от "всичко" ...

# 19
  • Мнения: 332
Тази тема може да се конкурира със "Добра майка ли сте?"
 Popcorn     smile3559          newsm47

# 20
  • Мнения: 676
Какво значи "да се похвалят от всичко в семейството"?
Във всяко семейство има спадове и върхове, във всеки човек има качества и недостатъци. Това "всичко" е супер относително понятие.
Но ако трябва да обобщавам - доволна съм от това, което ми предлага животът. Доволна съм, че съм с мъжът, когото обичам и ме обича. Доволна съм, че животът ни се развива по начинът, по който си го представяме.... Каквото и да съм поискала, рано или късно съм го постигала.
Щастлива съм, да!
Но да не искам да предизвиквам съдбата и малко суеверно - да чукна на дърво, всичко да си ни е все така наред. Praynig

# 21
  • Мнения: 141
не може, zащтото сме хора и не сме по шаблон, все ще има периоди и иzживявания и трък трък zа нещо ...

# 22
  • Мнения: 17 401
ccvetiii, пускаш теми и бягаш, а?

# 23
Много хубава темичка.Повечето хора само се оплакват.И аз мога да се похваля,че всичко ми е наред в семейството. Peace
  РАДВАМ СЕ  ЧЕ ИМА  ХОРА КОЙТО ДА СЕ ПОХВАЛЯТ

# 24
ccvetiii, пускаш теми и бягаш, а?
несьм свикнала -новасам

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много хубава темичка.Повечето хора само се оплакват.И аз мога да се похваля,че всичко ми е наред в семейството. Peace
  РАДВАМ СЕ  ЧЕ ИМА  ХОРА КОЙТО ДА СЕ ПОХВАЛЯТ
Вместо да се радваш на единственият пост, в който те поздравяват за темата, можеше да обясниш какво влагаш в думата всичко. Тогава може би ще има повече положителни отговори.

# 26
  • Мнения: 218
дет се вика и на нас всичко ни е на ред... две прекрасни деца /пу да не им е уруки/, обичаме се, собствен дом, кола, прилични доходи...

ако питате жена ми - някои неща не са й достатъчни / то на 1 жена кога може да й е достатъчно... / - кухнята й  е малка - само 9 кв.м. - не може да си сложи диванче на ъгъл и телевизор; тавана й е нисък  ooooh! - щото е леко мансарден етажа и иска да се местим на долния етаж - там и кухнята е с трапезария - 16 км.м. е   Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 25 441

несьм свикнала -новасам

И още в 3-ти клас, нали?  Wink Laughing

# 28
ccvetiii, от всичките ти теми пуснати този следобед, тази е събрала най- много отговори. Няма ли да я уважиш с някакъв коментар  Grinning?


ако нея уважавах нямаше да я пусна,радвам се да има повече хора да се хвалят а   не     да се оплакват,смятам ,че е много хубаво да има тема като тази Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 167
е , ццветииии, разбрахме, че заекваш, че обичаш да повтаряш ( по една или друга причина)
букви и емотикони, какви други изненади криеш, например някаква роднинска връзка със сладко и солено, скорошна лоботомия, или просто прекарваш време между 2 кърмения?

Общи условия

Активация на акаунт