Вид лъжичка за хранене

  • 1 853
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 026
В началото ползвах пластмасова на Нуби, сега вече с метална,от сервиза за хранене.

# 46
  • Мнения: 471
Синът ми е злоядо дете от както се е родил почти. Така че съм правила чудеса от храброст, и още правя, за да го нахраня. Та, нашия опит е следния: започнахме със силиконова на Нуби, но те са по-дебели и трябва повече да си отвори устата,а той не искаше. След това бчхме със пластмасова май на Хипп беше, която беше идеална защото е плоска и по-лесно се  бута в устата. Като му поникнаха зъбите обаче стана трудно защото пластмасата е твърда. И сега се върнахме на силиконовата пак.

# 47
  • Мнения: 636
И аз използвам термосензорните лъжички на Nuby и съм много доволна. Дълбоки са, с дълги дръжки и са с гумирано покритие, което не дразни венците и позволява много добре да се обира храната от бурканчетата Peace. Единственият им недостатък е, че се оцветиха в оранжево от морковите Confused

# 48
  • Мнения: 96
При лъжиците е важно да не са много плитки,
така, че да можеш да даваш с тях и по- течна храна.
Да не са с къси дръжки, защото като бръкнеш в бурканче
с детска храна, тя се цапа, после се чудиш как да я хванеш така,
че да не си омацаш ръцете и става една......мацаница..... ooooh!
Това, повярвай- никак не е приятно,
особено, ако ти се наложи да храниш детето на вън... Wink
Кривите дръжки също не са за препоръчване....
....а що се отнася за изброените от теб материали-
никакво значение няма Wink

Напълно съм съгласна с горното.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят отговор го няма в анкетата!
Сина ми прие най-добре съвсем обикновена метална лъжичка.

# 50
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Позлвам гумена на Бертони, такава ми попадна, такава купих. Не съм се замисляла дали материалът, от който е изработена, има значение. Нито каква ще е дръжката или колко плитка ще е лъжичката. Яде без проблем с нея, единственият недостатък е, че се оцвети от пюретата и сега, колкото и да я търкам, няма измиване.

# 51
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз бях взела на Nubi, бяха много удобни!

Общи условия

Активация на акаунт