Отговори
# 315
  • Мнения: 1 254
добър вечер
да ви кажа не мислех че мога да изям Такива количества сладки работи, но успях! Няма да изброявам да не ви изкушавам и вас ама бяха много видове МЦ ме избива на изкушения  Mr. Green
МИМА-честито мила! Кога е щастливото събитие? Много любов и семейно щастие ви желая

# 316
  • Мнения: 1 384
Ехооооо, момичетааа, къде сте бреее
  smile3518

Айде на вечерна проверка  Whistling

Аз днес се записвам с 1 портокал, една мандарина и 1 грейпфрут  Mr. Green


# 317
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз съм тук Hug Храната ми е под всякаква критика днес Blush Хапвахме хаотично, но вкусно. Неприятното е, че МЦ-то ме навести днес (а трябваше утре Twisted Evil), та съм подута и изпитвам тежест, все едно съм глътнала камък.

Каприсче, от къде ги извади тези мъже Whistling Половинката съвсем случайно мина покрай лаптопа ми сутринта и мярна снимката и както никога реши да се спре, да поразпита какви работи гледам аз hahaha И що крадеш на детето бисквитката Joy?

деатке, супер, ако можеш да отмениш малко Миранди с темата, че сигурно главата й гъмжи от четене Tired Ох, аз още си чакам резултата от моят изпит и вече откачам от напрежение.

Ридик, много гладна тази диетка, бря newsm78 Аз лично не бих ти препоръчала да я правиш, но крайното решение си е твое.

Ла плезирче, липсваше ни Heart Eyes Аз съм на същият принцип в момента, приоритет ми е да задържа тегло, отколкото да пъна да сваля и по Коледните празници да си върна всичко Naughty

Миме, честит годеж, пожелавам ти много приятни емоции покрай предстоящата ти сватба! Аз се сгодих в началото на тази година, но кой знае кога ще се венчаем Confused Поздравления за това, което си постигнала откъм слабеене Hug

Тиквичке, много си цитрусова днес, къде отиде любимата ти шопска салатка? Mr. Green

# 318
  • Мнения: 6 958
Ще ви пусна новата тема след малко, ще видя на ЛС какво сте ми писали, след което, ако ми се наложи да отсъствам за сега само deata е изявила желание да пуска темичката, докато ме няма, за което и благодаря изключително много  Heart Eyes тя ще ви я пуска... Реших да пусна новата тема сега, за да може следващата да е другата седмица, след което по всяка вероятност мен няма да ме има и просто искам да организирам приблизително времето за пускане на темите ни, за да ни е уютно и удобно на всички   bouquet

# 319
  • Мнения: 6 958
Ане Сим е гласувала само и ще приема нейните номинации  Peace

Ле Плезир си е дала мерките само   bouquet

Това е, а промени ще направим за другата седмица, смятам новата ни тема да е готова за 1 Декември, стига да я изпишем тази която идва сега...  Laughing

# 320
  • Мнения: 1 254
Миранди, ми другите нямаме промяна. аз варирам 66-67 и тва е . дано другата седмица има траен спад. стискаме ти палци!

# 321

Общи условия

Активация на акаунт