Клюкините от деня - 7

  • 8 628
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 911
стискаме палци!!!  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 809
Сиси,спокойно!По-добре е наистина да го извадят по-рано в такъв случай!Дръж се още малко ,скоро всичко ще е наред! HugСтискам палци!

Пък аз да се оплача,че една от колежките ми къса нервите много здраво #Cussing outИ най-тъпото е ,че аз я доведох във фирмата.Прави грешки,после си измива ръцете с мен и изобщо не и пука.И като и кажа,все едно не и говоря CloseВ такива моменти съжалявам,че не съм по-гадна и брутална да я насмета както трябва,ами само се ядосвам вътрешно и си тровя нервите,а на нея не и пука ooooh!

# 47
  • Мнения: X
Сиси - айде мила, с теб сме. Много сме силни сме ОЛЕ. Стискам силно.  Hug

# 48
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пък аз да се оплача,че една от колежките ми къса нервите много здраво #Cussing out И най-тъпото е ,че аз я доведох във фирмата.
Малвина, нали знаеш приказката за (не)поисканото добро Tired.
И аз периодично споделям в една друга тема като ми избият чивиите заради една подобна, а колко още имаше такива, които вече ги няма (и слава богу!) не искам да казвам, че директно влизам в графа 'големи бели птици' Blush.
Все се заричам, че от такива услуги вече йок и няма да ги правя, и пак продължавам Crazy.
Но с наличния дразнител вече се научих да съм директна, щото ми писнА, а и аз нямам навик да се бутам на лафче и цигара с хора от ръководството, докато въпросната госпо'Йца има и не се знае там какви и защо ги плещи и кой как ще ги изтълкува Twisted Evil.
В тоя ред на мисли съветвам те и теб да направиш същото, да не й мълчиш демек, в противен случай като нищо ще й опереш пешкира някой път Confused.

Сиси, права е пенелопа, по-добре да го вадят в такъв случай бебето Peace.
Стискам палци и аз, няма страшно, като ти гледам лентичката си почти в 9-ти месец.

# 49
  • Мнения: 2 336
Вече съм в 9 месец. Ама вече всяко нещо ми идва в повече. Утре ще ходя пак в болницата и там ще кажат какво ще правим.

# 50
  • Мнения: 9 990
Сиси, как ме връщаш назад ...хайде, дано всичко мине гладко.

# 51
  • Мнения: 2 327
Сиси, не се шашкай. Като гледам ти остава малко до термина, не е толкова страшно за бебето да го извадят сега. Всичко ще бъде наред Simple Smile
Пиши какво става, да не те мислим или пък да те мислим Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 336
Съмнявате ли се, че ще пиша?  Flutter

# 53
  • Мнения: 1 732
Здравейте!
Днес е ужасен ден.
Първо ми отмъкнаха работата под носа (разбирай, че в последния момент се появил човек, съгласен да работи за по-малко пари), второ - от вчера интернета ми прави страшни проблеми и админите са малоумни, трето - от това ми зависи ВСИЧКО, четвърто - БНД не му пука за детето (това си го знаем по дифолт, ама сега ми се реве), пето - май ще се разболявам... Confused

Сиси, стискам палци да се разрешат нещата по най-добрия и за теб и за бебето начин!  bouquet

Изчезвам, защото ми се реве...

# 54
  • Мнения: 9 990
Сабина, само не стискай зъби...щот аз от стискане два счупих. ooooh!

# 55
  • Мнения: 420
Сабина да се стяга!!!!! Реве ти се, щот се разболяваш, лабилен момент. Ако много ти се реве, разреви се! Поне адреналина излиза и после е по-спокойно.
Вяра е изключително красиво дете, дали прасета имат право да са около нея? Как мислиш?
За без пари не се работи, ти не си благотворително дружество!

Сиси, бебето явно е решило, че сега е момента! С теб сме!

Аз 2 дни готвих, чистих, ама не изчистих, че намарляха, пак готвих, прах килими, и миналата неделя ги прах, и 1 фах го помолих да пусне, ама имаше важни разговори ....аз сега отивам да си го пусна, благодарих сутринта за помоща и и съпричастието, и за всичко, дет сам имала наивитета и глупостта, че мога да си помисля да допусна крехката надежда, че ще ми включи фаха!

# 56
  • Мнения: 1 732
Сабина да се стяга!!!!! Реве ти се, щот се разболяваш, лабилен момент. Ако много ти се реве, разреви се! Поне адреналина излиза и после е по-спокойно.
Вяра е изключително красиво дете, дали прасета имат право да са около нея? Как мислиш?
За без пари не се работи, ти не си благотворително дружество!

Проблемът ми не е само търсенето на нова работа...
Потвърждава се правилото, че самооценката ми е изключително ниска в последно време.
Самочувствие - нула. А не е да не мога и не знам.
Просто това, което ми се случи в личен план ме срина страшно.
Та затова ми се реве.
Правя го де...

# 57
  • Мнения: 6 315
Сабина, като ти се плаче - плачи! Няма по-безценен дар от сълзите, повярвай ми! Дано се намери скоро ново място с още по-добри условия!  Hug Самооценката... виж какво, като търсиш работа това е много важно - трябва да знаеш и можеш всичко. Стегни се, всичко ще е наред и за да потръгне работата трябва да се нахъсаш, нали знаеш! Горе главата!

Сиси, стискам палци - на финалната линия си и няма страшно!   bouquet Hug

Да ви кажа, че моят син директно се опитва да ме манипулира и тормози с тази градина. Имахме прекрасен уикенд, излизахме на снега в събота, радвахме се и двамата. Направих му торта, духахме два дни свещи. Вчера ходихме на кино, играхме цял ден. Снощи като си лягахме господинът с усмивка ми заяви, че ще плаче в градината.  newsm78 Днес се тръшна крещейки пред шкафчето си и аз буквално избягах. В момента, в който съм затворила вратата хванал едно момченце с което сме съседи и си влязъл да играе.

Иначе аз с клюките съм доста назад. Напоследък само с материални неща се занимавам  Crazy. Днес ще взимат мерки за врата у нас. Трябва да си сложа още една, защото наличната нещо се смъкна и започна да подвява и реших да сложа още една, за да ми е по-топло и сигурно. Скапала съм се от работа и така.

Корпоративна к*чка съм и аз  Joy.

# 58
  • Мнения: 2 336
Сабина, яж шоколад. Поне на мен ми помага.

# 59
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сиси,споко Peace Мария я извадиха цели 14 дни преди термина-по -мое желание де. LaughingДетето е в 9-ия месец ,всичко ще е наред Peace,пък и ти ще се почувстваш по-добре като го гушиш и вече няма да се търкаляш напред назад Joy(това последното образно казано.)

Ей,Сабина кат ривеш,толкоз(комшии сте с оня моя) да не вземи да ми го удавиш в река от сълзи,че ко ще правя аз без него,.................. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт