мъжете ни и техните майки

  • 3 633
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
 ooooh!
та така , свеки беше на гости в неподходящ момент. Малкият болен, аz не във форма , мъж ми също ... В цялата таzи ситуация тя тича по сина си и му бърше носа и го котка  Rolling Eyes а той се раzмаzа като петно край майка си на дивана и никаква помощ ... чува тя , че се поспречкаме и пак не престава да вика ах горкият, а на мен кой да ми помогне бре жено ... Та накрая не иzдържах и получиха и двамата по един zдрав скандал и той пак край мама , да не и викам  ooooh!
Снощи и свърши гостито и днес си е пак моят мъж, няма боли ме сърби ме, няма лиготия и увесени носове и всичко си е по старо му.
Е какво става споре вас?  Кой крив , кой прав, че ми е малко гуzно, че тя го отнесе zаради сина си, но пък се буташе между шамарите ...

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ти със мама няма да се мериш. Мамите са най-доброто за един мъж .... проблема е, че само с тях не става ....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Ти със мама няма да се мериш. Мамите са най-доброто за един мъж .... проблема е, че само с тях не става ....
Joy
sako_ksana, а ти що не си гледаш твойте болно дете? Ште питам кат станеш и ти свекърва... Laughing

# 3
  • Мнения: 141
Ти със мама няма да се мериш. Мамите са най-доброто за един мъж .... проблема е, че само с тях не става ....
Joy
sako_ksana, а ти що не си гледаш твойте болно дете? Ште питам кат станеш и ти свекърва... Laughing

гледам го аz моето синче, ама като се прибере баща му и почне да мрънка и недоволства вместо да помогне, а  майка му да вика ... ай ай , как си , добре ли си маме ... и ми се видяха светки  #Crazy 3 херпеса ми иzлеzнаха таzи седмциа на никой не му пукаше, малкия херния има , оепрация му предстои, също на никой не му пука, а че баща му кихнал е голяма трагедия, носът се бърше Т се мери ...
Никаква свекърва не ща да ставам  Sick

# 4
Заслужили са си скандала.

# 5
  • София
  • Мнения: 408
Май всички мъже в присъствието на мама се втечняват. И при нас е така и много се дразня Добре че сега  свекито е в Италия  Grinning
Правилно си постъпила. Hug

# 6
  • Мнения: 141
Май всички мъже в присъствието на мама се втечняват. И при нас е така и много се дразня Добре че сега  свекито е в Италия  Grinning
Правилно си постъпила. Hug


не е съвсем, zащото на гости не се вика и човек се държи добре с тях  Sad  Sad  Sad zатова са ми кахърите, че и аz постъпих лошо  Sad

# 7
  • Мнения: 34
Само така!!!Изцяло те подкрепям!Мамини синчета... #2gunfireИ ние бяхме така,че и акъл дават как да им глегаш "детенцето"...Сега сме си добре!Всяка жаба да си знае гьола #Cussing outОтстъпиш ли  веднъж ...Защо се кахъриш.Тя за какво е дошла,заради внука си или заради синчето...Не му мисли,станалото станало.Най-важното сега е операцията на сина ти .За друго не мисли.Всичко ще  си дойде на място.

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 11:33 от PADI

# 8
  • Мнения: 2 431
Мъжа ми имаше липома на гърба, която след няколко години рецидивира на друго място. Свеки реши, че причината за тази болест съм аз - не съм готвела постни манджи, конкретно зален боб, затова мъжа ми бил пълен, следователно болен. Казах й, че буламачи не готвя и да забрави изказвания от този род. не стига, че за нея колкото по-мазно и повече пържено, толкова по-вкусно, ами ще ме учи на здравословно хранене. Майка ми откога прилага тези принципи, и дъщерите си научи, ама друго си е свеки като реши да си каже нещо.

# 9
  • Мнения: 473
Добре че сега  свекито е в Италия 

Що не ще и моята да замине, бре късмет бре! Grinning

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Ами така е като приемаш гости с преспиване  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 761
Аз забелязвам,че като гушкам деето и мъжа ми се навърта наоколо.Веднъж го чух като го хранеше да му казва:"Виждаш ли мама на теб какви хубави десертчета ти прави,а за мен няма."Стана ми мъчно.Като се замисля,откакто се е родило детето вече готвя така,че да му хареса на детето, не на мъжа ми.И колкото и да ми е хубаво да го гушна преди да заспи,после съм толкова изморена,че нямам сили за нищо,освен да се търкулна в леглото и да заспя.Вчета мъжа ми като легна да спи го усетих,че стои и ме гледа.Отворих си очите и той с тъжна физиономия ми каза,че откакто се е родил малкия вече никога нямам време за него.Но аз си го обяснявам с факта,че мъжа ми е единствено дете и не е свикнал да дели вниманието с друг.Слава Богу,много хубаво си играят с детето и тази ревност не е болезнена.Мъбът ми много ми помага за детето и в домакинстването.
Свекърва ми е много критична жена и не го глези толкова ,колкото аз.

# 12
  • Мнения: 1 612
Браво на теб!
Правилно си постъпила!
Аман от лиготии!
А уж мъжете били силния пол - друг път.  smile3534

# 13
  • Мнения: 157
Какво са ви виновни свекървите?
Мъжете ви са глезльовци.Моя защо не се глези пред майка си, и знаеш ли кога пък тя ще тръгне да му бърше носа?
Лошо направиха, че спряха редовната казарма.

# 14
  • Мнения: 90
Като са мамини синчета нашите мъже, така ще е. То някой път не се разбира кой е мъжът и кой жената в едно семейство. Като дойде МАМИНКА и всички трябва да се съобразяват с нея и т.н. Направо ми е писнало. Когато моето свеки идва, винаги ме боли глава след това - защо ли??? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт