кажете нещо ефикасно за съществуващи стрии

  • 6 393
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 426
мазах се с дева и мамма донна ,но без резултат

# 1
  • Мнения: X
Чувала съм,че помага олио от ленено семе,но трябва да си доста упорита,за да даде ефект.

# 2
  • Мнения: 1 975
Записвам се да следя, че и на мен ми е болен този въпрос  Sad

# 3
  • Мнения: 1 081
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

# 4
  • Мнения: 887
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

# 5
и аз ще следя темата   Peace

чакам с нетърпение "вълшебното" мазило  Wink

# 6
  • Мнения: 252
На мен също ми е любопитно ще се радвам ако наистина има такова мазило.

# 7
  • Мнения: 1 897
Мустела!  Peace
Имат крем за новопоявили се стрии.
Ползвах го и съм доволна-не изчезнаха напълно, но в голяма степен за заличиха.

# 8
  • Мнения: 209
И аз бих те посъветвала да пробваш с Мустела,едва ли ще получиш 100% резултат,но все пак ще помогне Peace

# 9
  • Мнения: 2 068
ползвам от 2 месеца на Мама Дона за появили се стрии и има ефект  Laughing

# 10
  • Мнения: 440
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.

# 11
  • Мнения: 107
И според мен няма нищо, което да действа напълно Cry

Но все пак аз използвам крем за стягане на тялото на Кларинс, който учудващо поизглади малко стриите ми.. Blush

# 12
  • Мнения: 2 068
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
колко й взеха че съм решила да ходя?

# 13
  • Мнения: 916
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

Пластична операция само, ако са под корема, иначе не става Tired Tired Cry
А иначе съм чувала добри отзиви за крема от свинска мас+невен, но така и не съм пробвала. Tired

# 14
  • Мнения: 670
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

Ето това е крема,помага и за бръчки-
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40175&goChar=K

Общи условия

Активация на акаунт