кажете нещо ефикасно за съществуващи стрии

  • 6 390
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 426
мазах се с дева и мамма донна ,но без резултат

# 1
  • Мнения: X
Чувала съм,че помага олио от ленено семе,но трябва да си доста упорита,за да даде ефект.

# 2
  • Мнения: 1 975
Записвам се да следя, че и на мен ми е болен този въпрос  Sad

# 3
  • Мнения: 1 081
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

# 4
  • Мнения: 887
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

# 5
и аз ще следя темата   Peace

чакам с нетърпение "вълшебното" мазило  Wink

# 6
  • Мнения: 252
На мен също ми е любопитно ще се радвам ако наистина има такова мазило.

# 7
  • Мнения: 1 897
Мустела!  Peace
Имат крем за новопоявили се стрии.
Ползвах го и съм доволна-не изчезнаха напълно, но в голяма степен за заличиха.

# 8
  • Мнения: 209
И аз бих те посъветвала да пробваш с Мустела,едва ли ще получиш 100% резултат,но все пак ще помогне Peace

# 9
  • Мнения: 2 068
ползвам от 2 месеца на Мама Дона за появили се стрии и има ефект  Laughing

# 10
  • Мнения: 440
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.

# 11
  • Мнения: 107
И според мен няма нищо, което да действа напълно Cry

Но все пак аз използвам крем за стягане на тялото на Кларинс, който учудващо поизглади малко стриите ми.. Blush

# 12
  • Мнения: 2 068
Мойте наблюдения показват, че 100% лек няма. В момента има и лазерни процедури, на които моя позната се подлага - е познай - ефект частичен, само дето и ощавиха кожата и изсипа един вагон пари.
колко й взеха че съм решила да ходя?

# 13
  • Мнения: 916
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.

Пластична операция само, ако са под корема, иначе не става Tired Tired Cry
А иначе съм чувала добри отзиви за крема от свинска мас+невен, но така и не съм пробвала. Tired

# 14
  • Мнения: 668
Има едно мазило, коментираха го скоро в темата Ягодка...Питай Монда, тя го знае точно, скъпичко е, но помагало безотказно за стари стрии

Ето това е крема,помага и за бръчки-
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40175&goChar=K

# 15
  • Мнения: 916
necha,   bouquet...а ти пробвала ли си го?

Уф, каква цена само Sad

# 16
  • Мнения: 146
чувала съм,че щом веднъж се появят и не се земан мерки -остават за жял живот Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 98
Концентрата на Galenic за лечение на съществуващи стрии и концентрата на Мамма  Дона (не крема).

# 18
  • Мнения: 668
necha,   bouquet...а ти пробвала ли си го?

Уф, каква цена само Sad


Аз нямам стрии,но съм решила да го пробвам за бръчки.В момента в Ягодата няма от по-малките разфасовки-60 мл.

# 19
  • Мнения: 1 008
от тази марка съм виждала специални кремове, предназначени за изглаждане на бръчки, не знам дали можеш да слагаш от нещо за стрии върху бръчки при положение, че хората са си разработили отделна серия за бръчки!!!

# 20
  • Мнения: 2 100
И аз се записвам да следя темата  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 914
Oх, и аз. Наскоро привърших курса с ампулите на Lierac, няма ефект (малко ми се заглади кожата), ама то моите са стари стрии, така че...  Rolling Eyes Sad

Преди време се мазах с Galenik и се чудех дали да не го взема пак него, че преди не си направих пълния курс. Или пък на Мама Дона.

Кожната ми предложи Dermolastin, но много трудно се намира, 30 лв е, 150 мл.

# 22
хей, това за комбинацията мас + невен, доста ме заинтригува. ако някой може да даде повечко информация за това , много ще съм благодарна  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 426
хей, това за комбинацията мас + невен, доста ме заинтригува. ако някой може да даде повечко информация за това , много ще съм благодарна  Hug
бяха ми казали в свинска мас да изпържиш корени и цвят от невен след което го прецеждаш.Като се охлади става като крем но незнам по колко пъти трябва да се мажеш

# 24
  • Русе
  • Мнения: 311
Моите стрии са на една година вече, дали има начин за заличаването им.

# 25
a не, не така ! didka12, не ме отчайвай !!! има разбира се само трябва да го открием  Peace

аз бях много слаба, после напълнях, след това пак си отслабнах и така вече 3-4 години си променям теглото, в резултат на което се появиха моите стрии. никакви бременности и никакви раждания.  не знам точно от кога ги имам но мисля че със сигурност са от повече от година  Sad

това мазило на anelka119 ще го пробвам в най скоро време  и после ще долкадвам  Flutter

# 26
  • Мнения: 3 830
Ако са стари стриите няма начин напълно да ги заличиш(поне що се отнася до козметика). Чувала съм, че новопоявили се стрии се заличават по-лесно, но никога не съм чувала за вълшебно средство, което ги премахва напълно Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 59
Според мен няма лек за стриите,ако са пресни,може с козметика да се позаличат малко,но по принцип няма отърване от тези гадове,остават си за цял живот.Аз след раждането приличам на бенгалски тигър! Sad

# 28
  • Мнения: 578
Да кажа и за моя опит с тези кремове на Чико и на Мустела. Ползвала съм на Чико през цялата бременност против стрии, в последните месеци този на Мустела серум, а като родих - на Мустела за след раждане.....Познайте дали нямам стрии сега Cry То вярно, че качих почти 30 кг, ама нали уж заради това се маже човек с всичките тея неща Confused

# 29
  • Мнения: 1 081
Верно помагал тоя крем от Ягодката...не съм го пробвала още, защото моите стрии са ми на гърдите, а още ги ползвам по предназначение, но една приятелка в Англия с ужасни стрии от раждането само с 3 опаковки от туй мазило сега изглежда доста добре, само на слънце й се зачервявали, разправя...Верно, скъпичък...ама щом помага...

# 30
  • Мнения: 121
Мустела...

# 31
  • Мнения: 189
Повече инфо за Мустела може ли, моля. Пълен лаик съм по отношение на тези продукти.

# 32
  • Мнения: 589
Гел на Елансил. Има ефект, дори и при вятърничави особи като мен  Whistling

# 33
  • Мнения: 1 745
Да кажа за това с мас и невен-НЕ ПОМАГА!Аз още като бях в 4-5 месец и не бях започнала да качвам ми се нацепи задника,а сега слад раждането-цици,бедра,бе ужас някаквъв.Та се мажех с разни мазила,между които и това с мас и невен (намерих ги в хладилника,свеки го е бъркала и помага за рани,т.е.заздравяват по-бързо ) -никакъв ефект,дори не спря появата на нови...А качих "само" 16 кг... Sad

# 34
Да кажа за това с мас и невен-НЕ ПОМАГА!


 newsm45 newsm45 newsm45

# 35
  • Мнения: 916
Според мен пак зависи от самата кожа..защото едно момиче беше казало, че дори акнето й изчезнало от крема.

# 36
  • Мнения: 132
Аз измазах 2 кутии от ампулите на Лиерак. И след това продължих с концентрата на Галеник - Елансил. Има ефект, мисля че е по-скоро от втория крем. Какъвто и да е крема много важно е да се втрива и масажира мястото продължително. Аз в началото мацвах набързо ампулата и готово. Сега масажирам упорито и виждам резултат.  Grinning

А този крем със свинската мас (запържена) как мирише само.... Sick Заради това не можах да го ползвам.

# 37
  • Мнения: 421
През цялата бременност се мазах с Мустела. Въпреки,че напълнях много малко (9кг) имам по 2 стрии отстрани на бедрата. Вярно е,че отначало обръщах внимание предимно на корема (за мазането говоря) и ... брдрата ги позаябравях и сигурно в това ми беше грешката. На корема нямам нито една,въпреки огромното разпъване  Laughing
Сега се мажа със серума портив новопоявили се стрии (всъщност с него си третирам стриите откакто се появиха в 5-6-ти месец) и ...май има някакъв ефект,но не мога да кажа,че е фрапантен.Ще продължавам с него докато го свърша и ако не са се позаличили,ще взема тоя "вълшебен" крем,ако ще да струва и 500$  Laughing Важното е стрии да няма  Peace

# 38
  • Мнения: 385
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.
И на мен ми казаха същото,но не кожен лекар, а масажист.

# 39
Верно помагал тоя крем от Ягодката...

може ли малко повече инфо за това, че идея си нямам какво точно е, newsm78 в смисъл ягодка е името му или това е част от състава му ... Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 7 768
Верно помагал тоя крем от Ягодката...

може ли малко повече инфо за това, че идея си нямам какво точно е, newsm78 в смисъл ягодка е името му или това е част от състава му ... Hug

power_girl , Ягодка е сайт, от който се поръчва козметика - http://oth.strawberrynet.com/main.aspx?region=OTHERS

Копирам инфо за крема против стрии от другате тема.

Въпросното мазило е StriVectin - SD на Klein Becker. Има страхотни отзиви за този крем с видими резултати. Поръчах си го от Ягодка, в момента няма малки разфасовки, иначе са около 60 $, а големите - 133 $.


# 41
  • Мнения: 121
Мустела

# 42
Иля, благодарско  Peace
другата седмица ще го поръчам и после ще докладвам  Flutter

# 43
  • София
  • Мнения: 606
Аз ползвам крема против стрии на Biotherm , много съм доволна. Качих 28 кг по време на бремеността и нямам стрии за сега.

# 44
  • Мнения: 757
нищо не помага пробвала съм всичко на пазара.

# 45
  • Мнения: 327
Аз докато бях бременна ползвах за бедрата крем на avon, някакав смесен беше за стрии и целулит, не ми се появиха нови, а старите от пубертета поизчезнаха, но сам чела че няма начин с козметика напално да се заличат

# 46
  • Мнения: 48
За съжаление абсолютен лек не съществува, но ако може поне да се позаличат. Аз съм бременна в 6-ти месец и съвсем скоро ми излезнаха няколко стрии по корема,нищо че се мажа постоянно от самото начало на бременността, а иначе имам няколко по гърдите, но те са от пубертета. Дано с някое от мазилата, за които сте писали си помогна за тези новите поне - те са от 2-3 дена

Общи условия

Активация на акаунт