Помогнете с идеи за оригинален подарък за 30-годишнина

  • 21 328
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
Моя близка приятелка има скоро 30-годишен юбилей, искам да я изненадам с нещо оригинално .. но нищо не ми идва на ум ooooh!
Затова моля за помощ за идеи Grinning

п.п. Дрехите отпадат!

 Hug

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Я, съвпадък! И моя супер близка приятелка право 30 на 15-ти Simple Smile Да не ходим заедно на рожден ден Laughing Аз съм решила да й купя красиво бижу, тя е ценител Wink

# 3
  • Мнения: 1 190
Моята е на 24-ти Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 074
Книга, енциклопедия, абонамент за класически концерти, абонамент за любим вестник, списание. Хостинг за собствен сайт, плат за дреха, един милион неща...

# 5
  • Мнения: 753
тази година бяхме на 30 - годишнина, на кръстниците на детето - страхотен празник беше, много добре организиран от 'потърпевшите', много танци, имаше и добри водещи, програма..
Ние им подарихме картина със златен съд от Тракийското съкровище, те я харесаха страшно много и в момента е над спалнята им, даже се заинтересуваха за художника и ние ги запознахме, и те си купиха още една от същият цикъл картини на съкровището...

страшно трудно е да се избере подарък за хора които имат всичко, важен е жеста понякога...зависи и от хората разбира се..успех Sunglasses

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 17:28 от Tigercheto

# 6
  • Мнения: 2 161
Злато.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Дари в нейна чест сума и и подари сертификата!

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Някаква интересна СПА процедура.

# 9
  • Мнения: 148
Ако имаш снимка с вас двете, дай я на художник, да ви  нарисува.Особеното е, че художниците искат снимката да е много ясна, за да се виждат всички черти на лицата.

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
идеята за спа процедура е хубава.
или някакво бижу

аз бих предпочела да не ми купуват нищо дълготрайно и за спомен (много съм капризна)
такъв букет от бонбони би ме разтопил, може да бъде придружен от бутилка шериданс

# 11
  • Мнения: 263
Аз бих се зарадвала на нещо хубаво в малка кутийка  Grinning

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Милото става на 30  в края на месеца.. Идеи за мъж, по-точно не за подаръка за интересно изкарване събирам?  Mr. Green

# 13
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Мойто мило в края на тази седмица става на 33 и подаръка от мен е 2 дена в еко хотел Здравец (който има и спа център) с още едно приятелско семейство, тъй като категорично отказва каквито и да било материални подаръци  ooooh!. Поне знам, че това ще е му достави удовоствие  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 62
Подарявала съм масаж. Бях се притеснила малко как ще се приеме такъв подарък, но предизвиках фурор  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт