Професор Симеонов

  • 11 068
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Пиша ви отново за "Професора" . Убедих се че този форум е единственото място, където човек може да изкаже обективно мнение. интересен е факта, че за играта на Симеонов сигнализирах в БТВ във вторник на обед и същата вечер той излезе с репораж по новините. Може би съвсем случайно???!!! Учудена съм, че по такъв начин може да бъде манипулирано общественото мнение.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз получих резултати от Белгия след няколко месеца.
Изпраща ли сме ги на 2-3 места след това.
От последното място ни казаха, че това са доста странни резултати, в който въобще не става ясно какво е изследвано.

От Япония още чакаме Годо.
Аз лично, вече нищо не чакам.

От професора имам всякакви впечатления.
На моменти бях възхитена, в други - не.
Немога да кажа нищо категорично.
Той поне не ми обяснява, че всичко се лекува с витамини, както правят някой други нашенски доайени в областта. Crazy

# 17
  • Мнения: 423
Здравейте.  Ние сме със СД и не се е налагало да изпращаме някъде изследване.Но благодарение на професор Симеонов сме живи .Бяхме на 3месеца когато изкарахме много тежък бронхит..Казаха ни че където и да е той ще умре . Отговорих им че не познавам набори на Исус Христос и това ще стане но не сега.Историята е дълга краят щастлив.Блаодарение на адекватната намеса на професор Симеонов и екипа от Алесандровса белодробно.Сигурна съм че което зависи от него го прави . Не мисля че е шарлатанин.
о

# 18
  • Мнения: 1 271
Здравейте.  Ние сме със СД и не се е налагало да изпращаме някъде изследване.Но благодарение на професор Симеонов сме живи .Бяхме на 3месеца когато изкарахме много тежък бронхит..Казаха ни че където и да е той ще умре . Отговорих им че не познавам набори на Исус Христос и това ще стане но не сега.Историята е дълга краят щастлив.Блаодарение на адекватната намеса на професор Симеонов и екипа от Алесандровса белодробно.Сигурна съм че което зависи от него го прави . Не мисля че е шарлатанин.
о


за това никой не говори
ние не сме лекувани от него
просто са ни взети пари за изследвания които се чакат неопределено дълго време и идват с неясен резултат ако въобще дойдат
това е нашата грешка че сме решили че не е шарлатанин а лекар който мисли за децата ни но май сме много с не дочакани резултати и започваме да се замисляме дали не сме прецакани ...

 Peace

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Здравейте.  Ние сме със СД и не се е налагало да изпращаме някъде изследване.Но благодарение на професор Симеонов сме живи .Бяхме на 3месеца когато изкарахме много тежък бронхит..Казаха ни че където и да е той ще умре . Отговорих им че не познавам набори на Исус Христос и това ще стане но не сега.Историята е дълга краят щастлив.Блаодарение на адекватната намеса на професор Симеонов и екипа от Алесандровса белодробно.Сигурна съм че което зависи от него го прави . Не мисля че е шарлатанин.

Бронхитът на детето е лекуван именно от белодробното в Александровска, където са много добри, това никой не оспорва.

# 20
  • Мнения: 423
  Та както казах дълга история.Замесени имена на дрАнадолиска дрТинчева и бля бля по същество . Единствен той без да ни познава ни помогна и съдейства да ни приемат в Александровска .Ние сме от првинцията не ни искаха никъде положението беше много напечено.Нямало било смисъл защото сме с СД с  една дума айде къш у дома .Вие по добре от мене знаете че винаги има смисъл .Независимо от диагнозата или поради липсата на такава винаги има смисъл.Не мисля че човек които работи с нестандартни сладури ще мотае умишлено може би не зависи на 100%от него.Или съм леко наивна.Ние сме му благодарни .Просто споделям нашите впечатления до момента

# 21
  • Мнения: 516
Вкарахте ме в дълбок размисъл! С Професора ни запозна бивша негова колежка,която му се възхищава и смята,че е най-добрия от генетиците.Тя ни посъветва да не постъпваме в Генетика при д-р Тинчева. Той Не успя да ни постави диагноза,не отговаряхме на никой синдром от системата. Кариограмата ни е нормална и също пратихме ДНК и левкоцитни суспензии до Белгия. Там работи техен бивш колега. Резултатите трябва да ги чакаме след 7-8 месеца. Платихме 160л
в за куриер. Дано не ни сполети съдбата на многобройните чакащи! Искрено се надявам, че не е по негова вина това "закъснение". Ще се поинтересувам тактично какво знае по въпроса нашата лекарка. Ако смяташе ,че е шарлатанин, не би ни завела при него. А може би не знае?

# 22
ето накратко моята история:
и ние потърсихме проф. Симеонов защото ни казаха, че е най-добрия, но за съйаление на се оправдаха очакванията ни.
когато през юни бяхме при него той ни обеща резултати от два до три месеца и трябваше да платим след като са готови. разбрахме се да изследваме всички 4 екзона на HRAS ген и цената трябваше да бъде 400 евро. през юли писах на Симеонов да ми изпрати номера на банковата сметка, на която да преведем парите и през август той ми се обади с думите "Какви резултати чакате след като не сте ми оставили пари за DHL" . казах му, че сме му оставили 153 лв /той поиска толкова/ и тои ми отговори, че щом е така резултати ще дойдат. Но не уточни кога. през октомври ми изпрати писмо, че ако искаме да изследваме HRAS ген ще струва 400 евро, а ако искаме и  KRAS ген /защото е добре да бъде изследван и той/ цената е още 450 евро. бях много озадачена, защото вече очаквах резултати а той ме питаше какви изследвания искам, а и мислех, че това сме го уточнили още при прегледа. след една две седмици той се обади по телефона на съпруга ми и каза, ча резултатите са готови и трябва да платим 650 евро. бях още по учудена защото тази сума на съответстваше нито на първата, нито на втората предложена от него и го попитах писмено на каквоо се дължи това. тогава той ми изпрати фактура с посочената сума от 650 евро и вид на изследванията и двата гена и беше написал че резултати ще получа "непосредствено" сле извършването на превода. платих ф-рата и седмица по късно му се обадих за резултатите, а отговорът му беше "Добре, щом сте платили, сега от два до три месеца ще дойдат резултати". тогава вече развалих добрия тон с професора и го накарах тохй да ми дефинира термина "непосредствено" и ........... тогава пуснах и тази тема.
сега мога да кажа, че резултъати получх, но те са само за двата екзона на първия ген и по обявените цени са на стойност 200 евро. освен това никъде не пишеше, че именно тези резултати са на сина ми /нямаше име/ и ми ги изпрати в най-суров вид направо от лабораторията /на английйски/. за мен тя нямат никаква стойност - те са за лекаря, които трябва да постави диагнозата. нещо повече започна да ме притиска, че ако искам да продължим и изследванията, трабва да го уведомя и съотв. ще струва още 250 + 400 евро. /това което вече платих/.
вече изгубих всякакво желание да продължавам - нямам и надежда за резултати или адекватна диагноза, но днес събрах сили да му се обадя отново и да попитам "Защо". той каза, че след като имам възражения - да си ги отправя писмено до лабораторията в белгия и АКО ТЕ ПРЕЦЕНЯТ, че са основателни ще ми отговорят.
това е накратко - съжалявам ако съм ви отегчила.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 333
Мета,  нямам думи  #2gunfire

това на нищо не прилича

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мета, съжалявам за това, което сте преживяли.

Не успокоително, а по-скоро тъжно е, че подобни неща се случват не само у нас.
Ние изгубихме няколко месеца и няколко стотин долара, за да ни съобщят от генетичната клиника в Балтимор, че нищо не могат да ни кажат.
Поканиха ни на място, където "ще преценим дали и какви допълнителни изследвания са нужни".
бла-бла-бла...

# 25
  • Мнения: 423
   Ехх  защо за някои хора не важи този хубав рефрен ''НЕ всичко е пари приятелюоо''

# 26
  • Мнения: 252
Е не  може така да  продължава в тая държава трябва да  има орган , който да  защитава правата на гражданите  #Cussing out

Мета , защо не се  обърнете  към адвокат  и не  пуснете  жалба за  измама?? Това са  толкова  много  пари!  Shocked 650 евро, това  колко български средни заплати са ? 3 месеца работа, за  гъза на Симеонов???  Shocked
За доказателство , че сте ги  платили имате  фактура  и превод, нека тоя  случай се разнищи, не  може така тоя  лекар ще  продължава  и ме е страх, че ще става все  по-нагъл и "смел" . Не бива  да  позволяваме да  ни тъпчат.   #2gunfire

Ох , малко се разпалих , ама  нали съм овне Wink


Успех и стискам  палци за добър  изход  от ситуацията  Peace

Пс: и дано да греша  и се  окаже  , че  д-р Симеонов е съвестен и всеотдаен на работата си и децата  лекар  Peace  Praynig  Peace

# 27
  • Мнения: 494
Момичета, давам ви и-мейл-а на човека, с който работи Симеонов в Белгия: boyan.dimitrov@med.kuleuven.be
Има такъв човек със сигурност, защото и проф. Кременски го познава. Аз писах преди много време на Боян Димитров, за да попитам за резултатите от изследванията на Макси, но той ми отговори, че всичко, което е готово, е при Симеонов - да държим връзка с него. Дали и той е мошеник??? Кременски се изказа положително за него. А как, всъщност, да разберем дали изобщо са изпратени тези проби? Ако имате идеи... Аз имам приятелка, която живее в Брюксел и бих могла да я изпратя до този институт, но какво да я накарам да пита? Ако този Боян се държи с нея така, както лаконично ми отговори, няма да стигнем до никакви резултати, ноооо... Не ми пречи нищо да опитам. Какво ще кажете, момичета?
metta, изумена съм от това, което ти се е случило и наистина съм безмълвна пред абсурда, с който се сблъскваме...

# 28
  • Мнения: 516
Maggypan, аз също съм сигурна , че Боби ,както го наричаше лекарката ни , съществува.Той е бивш техен колега и постоянно работят с него. Убедена съм , че не биха ме излъгали,поне лекарката ни,защото сме много близки. Ние сме от Русе, а тя работи в Лозенец(Правителствена болница) и постоянно се чуваме по телефона и си пишем. Мисълта ми е,че не би ми натресла някой измамник. Друг е въпроса, че може да не подозира за това. Но ако не получа след 7-8 месеца резултати,ще я помоля лично да звънне на Боян и да разбере за какво става дума. Засега ми остава само да чакам и да се надявам. Имаме уговорка и не мога да търся никакъв резултат на този етап.Пожелавам успех на всички!

# 29
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Направо съм шашната. Това за мен си е чисто мошеничество.


http://www.dhl.bg/publish/bg/bg/services/services_atoz.high.html


това е DHL - случвало ми се е да ползувам услугите им. Аз не съм чувала чак толкова високи цени да се плащат там, по телефона съм взимала сведения, много са били любезни винаги.
 За лабораторните изследвания - говорила съм с хора от частна лаборатория. Обяснавано ми е, че всичко може да изследва там, а което не могат изпращат в Германия. Сигурно има и такива, които легално изпращат за Белгия. И що пък трябва да е в Белгия, щот там ни е връзката по-лесно да лъжем хората.  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт