29гс голямо колкото 32гс !

  • 1 833
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 636
Въобще не се тревожи. и аз бях така. Дъщеря ми от самото начало беше про-едра и не отговаряяше на седмиците си. Няма нищо страшно, просто бебето е по-едро и вероятно ще иска да се появи по-рано. Не знам, няма зависимост но поне при мен беше така.

# 16
  • Мнения: 554
Не се притеснявай изобщо, не мерят правилно винаги, моята сладурка пък трябваше да се роди 3 кила, а тя излезе 3600кг.  а и няма нищо лошо в това да е по едричко бебенцето по-добре отколкото да върви назад  Peace

# 17
  • Мнения: 724
И при мен плода вървеше с две-три седмици по голямо.Наистина е по добре по голям плод отколкото по малък.Няма за какво да се притесняваш.Леко бременеене и раждане  bouquet

# 18
  • Мнения: 368
И ри нас до 30 седмица вървеше по-голям с 2 седмици. Родих в 38-ма седмица 3100 гр. момче, което е под средното за момченца. Не вервам на УЗ. Даже докторката, която ме следеше, искаше секцио да раждам, щото нямала съм да мога да го зкарам, а си родих нормално и не огромно бебче. Показателите ми на кръв и урина си бяха нормални

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
Няма поводи за притеснение.
При втората ми щерка се получи така,
винаги на контролни прегледи показваше,
че върви с 1-2 седмици по-голяма.
Роди се само един ден преди термина,
да беше дундичка и пухкава  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Не се тревожи мила.
Може бебо наистина да е по-едър, но да не забравяме, че размерите на ехото не винаги са точни.
Успех.


Да, доклокото знам -300 гр./ +300 гр., трябва да се знае, че може да има разлика.

# 21
  • Мнения: 2 723
Значи, че ще имаш по-едричко бебе.

# 22
  • Мнения: 4 784
На мен ми се случи - към 6-7 месец от бременността ми докторът ми каза, че бебчо върви около 3 седмици по-напред от периода, в който съм. Така си вървеше и до края, но за щастие всичко си беше нормално, бебчо беше едричък. Ехографът в 39 г.седмица показваше приблизително тегло 4,150кг и ме посъветваха да родя секцио, понеже и главичката му беше доста голяма, а и не беше съвсем добре застанал. И така в 40г.с тръгнах да раждам и резултата е вече на 9 месеца. Роди се 3,650 - ехографът малко е поизлъгал  Grinning

# 23
  • Мнения: 728
няма смисъл да се притесняваш.. става на въпрос за 1-2 см и 300 грама.. пък размера на бебето зависи от майката, ако всичко си ви е наред няма смисъл да се тревожиш. изобщо това си е строго индивидуално.. не може да сложиш всички бебета в 29 г.с под 1 знаменател

Общи условия

Активация на акаунт