Уволнена директорка.

  • 3 951
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудя се, какво трябва да стане, за да си подаде оставката български министър?

# 16
  • Мнения: 4 300
Най вероятно да падне цялото правителство. А това може да стане ако има опозиция например. Най цивилизовано е някакси.

# 17
  • Мнения: 25 589
И аз като Рокси, мисля че е тенденциозно, министъра сигурно подписва сума документи на ден, едва ли се е претрепал да ги чете подробно.

Кьорав карти не играй. И за министър не става. Пък после да съди в Страсбург за дискриминация.

Няма значение как е станало. На министъра това му е работата, да отговаря за подопечния си ресор. Затова му плащат, да носи отговорност за всички, които работят в тази сфера. Щом е допуснал да се случи, значи не си е свършил работата. Нищо лично.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз като Рокси, мисля че е тенденциозно, министъра сигурно подписва сума документи на ден, едва ли се е претрепал да ги чете подробно.

Кьорав карти не играй. И за министър не става. Пък после да съди в Страсбург за дискриминация.

Няма значение как е станало. На министъра това му е работата, да отговаря за подопечния си ресор. Затова му плащат, да носи отговорност за всички, които работят в тази сфера. Щом е допуснал да се случи, значи не си е свършил работата. Нищо лично.
Много ясно, че не е лично аз не съм му нито адвокат, нито рода, че да го защитавам, просто си изказах мнението Wink Много ясно, че това му е работата, да чете, да преценя, да се съветва когато е нужно, а не да дава автографи. А и според мен това му е най-малкия дерт в момента.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Чудя се, какво трябва да стане, за да си подаде оставката български министър?

Да му предложат премиерко кресло?

# 20
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Чудя се, какво трябва да стане, за да си подаде оставката български министър?

Да му предложат премиерко кресло?

Не думай! Ми бат` Серго?

# 21
  • Мнения: 4 585
Забелязвате ли в странство за какво си подават оставка министри?
Сега на италианския му се клати стола за убития младеж от полицай.
За сведение у нас полицай застреля гъбар, докато си прострелва оръжието.
Издавиха се 7 човека в Цар Калоян. Видя се Могилино.
У нас каъм властта се стремят неуспели в професията си комплексари с амбициозни съпруги.
Кой адвокат с успешна кариера, стоматолог, лекар, нотариус ще си остави кантората, да става политик.
Ако почегъркаш по най-горната боя, отдолу ще се покажат още 3-4.

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не думай! Ми бат` Серго?

Пре-зи-дент!!!
Оле!

  168uu

# 23
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Следя случая с тази директорка от доста време.
Тя е уволнявана и възстановявана и преди и не по желание на съответния министър, а заради сплетните, които плетат собствените й колеги, някои от които точат лиги да стават директори.

# 24
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
У нас каъм властта се стремят неуспели в професията си комплексари с амбициозни съпруги.
Кой адвокат с успешна кариера, стоматолог, лекар, нотариус ще си остави кантората, да става политик.
Прав си вълчо. Някои го правят за престиж. Но доберат ли се до кокал - не изпускат.

# 25
  • Мнения: 494
Забелязвате ли в странство за какво си подават оставка министри?
Сега на италианския му се клати стола за убития младеж от полицай.
За сведение у нас полицай застреля гъбар, докато си прострелва оръжието.
Издавиха се 7 човека в Цар Калоян. Видя се Могилино.
У нас каъм властта се стремят неуспели в професията си комплексари с амбициозни съпруги.
Кой адвокат с успешна кариера, стоматолог, лекар, нотариус ще си остави кантората, да става политик.
Ако почегъркаш по най-горната боя, отдолу ще се покажат още 3-4.
  За забелязване-аз, лично, забелязвам,ако питането ти е директно и си пея песента, но все едно...имам чувството,че хората не обичат да виждат действителни образи.
   А също не обичат да помнят!
   Колкото до уволнението на директорката...аз също мисля,че е нещо претупано,НО!
   Работата на този, който се подписва е да гледа какво подписва,е,баси!
   Да не говорим,че да стигне до министъра един документ, той минава през ръцете най-малко на един от неговите,т.нар. експерти. Те къде са гледали?
   А колкото до това, че става дума за човек в неравностойно положение - не знам...в политиката няма човечност,няма толерантност, изглежда никой и не очаква да има, но има закони - да го съди!
   Да го съди до дупка!
   А гаврата, която тази жена е понесла...просто нямам думи.

# 26
  • Мнения: 1 072
Аз пък мисля, че БТВ просто си произвежда новини. Няма такъв мотив за уволнение. Може за промяна на задълженията или претрудоустрояване, но , ИЗВИНЕТЕ МЕ, за уволнение........!
Който си е имал вземане даване с медии, знае как се правят репортажите и статиите. После не можеш да познаеш собствените си думи. 

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хайдеее ooooh! Wolf пак търси под вола - теле.
Що бе вълчо си се загрижил толкоз.
И какво общо има уволнението на някой /бил той и в неравностойно положение/
с "Вървиииии народе възродениии" и светлите му бъднини?
Това, че на местна почва някой си върти интриги, подкрепян от инспектората,
пак ли е основание за гръмки лозунги и фрази?

# 28
  • Мнения: 22 835
Останах дълбоко възмутена от репортажа за уволнението на тази директорка. За жалост такова май ни е обществото. Не търпим различните и изобщо не сме толерантни. та тази жена е директор на училище, а не състезател в националния отбор по лека атлетика. Щом главата и работи както трябва и си върши работата какво значение имат краката? Дано ги осъди здраво и да им дойде акъла! Само дето не вярвам, че на нашите управници може да им дойде акъла.
Peace

# 29
  • Мнения: 4 585
Ян Бибиян, промених заглавието на темата. Нещо друго дразни ли те?
Ти да не си мислиш, че темата има нещо общо със стачката?
 - Напротив, нищо общо няма.
Трябва ли нещо да касае мен или семейството ми финансово, за да ме вълнува?

Общи условия

Активация на акаунт