Съвет от мами на момчета(относно поставяне на памперс и полов орган)

  • 9 622
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
какви методи, какви проучвания  Thinking 1 см пишка, че и посока й задавате Simple Smile ....
Това щях да кажа и аз. Е, има някой доста по-надарени още от утробата  Joy  hahaha, но лично нашата пишка, едва ли се нуждае от насочване  Joy. За протокола - не насочвам наникъде където отиде там.  Peace

# 46
  • Мнения: 139
Надолу!

# 47
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
В друга подобна тема, едно майче беше писало "Увивам два пъти около врата и после накъдето си застане''
Е т'ва правя и аз и така е най - правилно Peace
 Joy Joy Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 8 280
На мен акушерката от болницата ми каза,че по последни проучвания трябва да е надолу,а и моя позната роди момченце в Германия и ми каза,че педиатрите там също казвали,че задължително трябва да е надолу.

Не мога да повярвам на мненият прочетени преди това... айде разбирам "компетентни" баби да се изкажат, но лекар да каже така  #Crazy

Я питайте мъжете си, ако не знаете, как им стои в гащите


"Слага" се в естествено положение т.е. "виси"

# 49
  • Мнения: 6 029
 hahaha hahaha hahaha
Ох, поредната тема за пишката и нейното слагане нагоре-надолу. Аз пък никога не се замислям накъде е. Предполагам надолу седи. Ше ме убиете просто. И моята свеки ме посъветва да слагам нагоре, аз казах добре и приключи въпроса.
Ох, много ми е смешно.
Пишките седят нагоре в непривични за малки бебета състояния.

# 50
  • Мнения: 414
Няколко месеца бяхме опикани,по съвет на бабите,пишлето да е нагоре,сажълявам сега че съм ги послушала Crossing Arms,защото аз ставах по цели нощи да преобличам малкия,според мен няма никакво значение дали пишлето ще е нагоре или надолу,и синът ми вече почти тригодишен всичко си му е наред Peace,а според моята педиатърка ако не  държиш на горе пишлето,нямало да "му става"когато пораснел-пълна глупост newsm78,сега го забелязвам ,че когато пишка в гърнето,преди или след уринирането си бара пишлето и то набъбва Blush

# 51
  • Мнения: 455
В началото и аз го слагах нагоре (по съвет на бабите Mr. Green), в резултат на което често ставаше целия мокър. Няма смисъл от това. Както си застане, така!
И аз така - нашият педиатър, напротив, препоръча пишлето му да е надолу поради споменатите по-горе причини. Иначе бабите си умират на тяхното - нямало да му порасне и т.н. - пълни глупости и деветини. В момента малкия е на 3г. и 9м. и не мисля, че не му е пораснало  Laughing

# 52
  • Мнения: 814
Няколко месеца бяхме опикани,по съвет на бабите,пишлето да е нагоре,сажълявам сега че съм ги послушала Crossing Arms,защото аз ставах по цели нощи да преобличам малкия,според мен няма никакво значение дали пишлето ще е нагоре или надолу,и синът ми вече почти тригодишен всичко си му е наред Peace,а според моята педиатърка ако не  държиш на горе пишлето,нямало да "му става"когато пораснел-пълна глупост newsm78,сега го забелязвам ,че когато пишка в гърнето,преди или след уринирането си бара пишлето и то набъбва Blush
Абе горе-долу приемам бабите Simple Smile, ама това с педиатърката  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 1 941
Слагах го нагоре, ама още като закопчея памперса и погледна отстрани то си се е наместило както му е удобно  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 371
Както си застане - така! Посока не давам.

# 55
  • Мнения: 72
Имах същия проблем, бебо беше постоянно мокър. Сега повдигам леко ташачките нагоре преди да закопчая памперса без да се безпокоя на коя страна ще застане пишлето и слагам по големи памперси. Така винаги е сух отстрани.

# 56
  • Мнения: 9 481
За пениса няма абсолютно никакво значение. Предвид памперсите които внасят тук-да,ако е е нагоре-намокрянето на дрехите е гарантирано Naughty Бяхме взели "Памперс" за момчета от Германия-ами определено имаше разлика с унисекса които продават тук...

# 57
  • Мнения: 400
Твърдо надолу! Казват ми го и всички педиатри. Първо като е нагоре се опикава и второ как е естественото положение на пишката-предполагам, че мъжа ти не ходи с пишката нагоре...е, поне не постоянно, ох не беше нарочно майтапа, съвсем добронамерено е, хи, хи Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 784
По съвет на бабите в началото го слагах вдигнато нагоре пишлето, обаче като му свялах памперса винаги го намирах в различно положение и за това престанах.

# 59
  • Мнения: 1 121
Няма значение накъде е пишката. Ако е мокър, значи може би не си сложила памперса правилно.

Общи условия

Активация на акаунт