Отговори
  • Мнения: 207
Моля ви мами, споделете, ако имате такива за децата си Peace
Интерсува ме откъде мога да взема на малкия такава, цената също.
Гледах единствено в Хиполенд два модела на цена 120лв, но не бяха кой знае колко хубави и като дизайн и като цветове.... Едната беше по-скоро за двор с дупка за чадърче по средата и пейки от двете страни, а другата беше странна с едни пластмасови плоскости отгоре.... Искам нещо хубаво и практично Party

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мисля, че в Хиполенд има и други. Ние взехме за Мони (през март) страхотна масичка с принцесите на Дисни, столчето е мекичко, а дъската на масичката дървена (май), сгъваеми са и двете. Цената беше около 50 лв.

Точно като тези, само столчето е по-различно:

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 12:24 от chockolina

# 2
  • Мнения: 622
Chicco също имат масички и столчета  и дъски за рисуване.

# 3
  • Мнения: 207
Мисля, че в Хиполенд има и други. Ние взехме за Мони (през март) страхотна масичка с принцесите на Дисни, столчето е мекичко, а дъската на масичката дървена (май), сгъваеми са и двете. Цената беше около 50 лв.

Точно като тези, само столчето е по-различно:


Chocolina, откъде я купихте? Харесва ми, а и цената супер ме устройва Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Виж тук две теми по въпросаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198085.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237367.0
Да допълня, че нашата е на Карло Даниели.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
СГъваемата масичка и столчета ги има в много детски магазини-в Хиполенд се сещам например.
Даже в подлеза на Спортната палата/Гурко и Левски/ в магазина за чанти и куфари също им седи една розова на витрината.

# 6
  • Мнения: 207
Maриша, благодаря ти много за линковете  bouquet
Тази сгъваемата със столчето ме устрйва идеално, стига да не е в розово....Ще проверя в София Прес дали я има. Тези на Комо са сладурски, ще ходя и тях да ги видя... Hug

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 16:44 от Daisy*

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Точно от Хиполенд я взехме, имаше и с Мечо Пух, и със Спайдърмен. Peace

# 8
  • Мнения: 207
Е не я видях там ooooh! Скоро ли я купихте? От кой Хиполенд? Аз бях в този в Скай Сити мол-а и не я видях....

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Във Варна; не е скоро, през март. Party

# 10
  • Мнения: 207
 Ето защо не я видях тук   Crazy Sad

# 11
  • around the world
  • Мнения: 651
Пред две седмици в Икеа имаше страхотни варианти-и пластмасови и дървени и бяха вероятно на специална страна, но мисля че бяха масичка с две столчета за около 20 евро.
А иначе ние има много сладка масичка с две столчета -гръбчето и седалката са в светло дърво, а останалото е в тъмно син.
Много сме доволни  Peace,но него сме го купували преди време за 45лв всичко.

# 12
  • Мнения: 959
Ако не държиш да са по-така в магазините за 1 лев има и масички и столчета в различни цветове.Стол и маса излизат не повече от 10-15лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 845
Ако не държиш да са по-така в магазините за 1 лев има и масички и столчета в различни цветове.Стол и маса излизат не повече от 10-15лв.
Аз столчета съм виждала такива, но никъде не съм мяркала масички  CryЗа тези, които се интересуват от дървените столчета и масички-моливчета в Комо-в предаването Часът на мама по БТВ са точно те. И пейчицата към тях.

# 14
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
На мен ми харесват столчетата в COMO, но не тези в магазина, а тези в детския кът. Те са като прасета, кравички и патета. Дървени са и са много сладки. Никъде обаче не съм ги срещала в търговската мрежа. Нека някой ако ги е виждал, каже откъде и за колко човек може да си ги купи.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт