Кои са най интересните играчки?

  • 1 952
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
с какво си играят децата ви най много,кое е най интересно за тях от 6 месеца

# 1
  • Мнения: 494
с какво си играят децата ви най много,кое е най интересно за тях от 6 месеца
  Имаш предвид след като навършат 6 месеца ли? Ако е така, ще ти кажа,че и на двамата ми сина най много им харесваха разни пеещи детски, нежни песнички и светещи играчки, от тези, които се закачат на решетките на леглото. една невероятно сладка пчеличка,с батерии,  която при всяко дръпване пее различни песнички(общо са около 20) им е любима и досега (голямият е вече на 7 години,а малкият е на 2). И двамата обичаха да играят с едни тракащи дрънкалки,във вид на обла решетка,вътре с топче, което трака невъобразимо силно, но е много лесно да се държи от бебешката ръчичка и явно ги забавляваше(единствената дрънкалка, на която се радваха и двамата, та затова, когато се роди малкият ми син обърнах всички бебешки магазини и намерих същата, че големият ми син я беше загубил първата).
 След като пораснаха малко играят и с типични детски играчки-най-вече с коли, колелета и топки, но много обичат всичко, което прилича на "играчки за възрастни"-телефони, съдове за готвене, стари фотоапарати, един магнетофон от времето на майка ми и баща ми пр.
 А най- много обичат да играят с мен на всякакви смешни игри-от рисуване с ръце на големи картони до типичните игри с песни- "балонът се надува", "патето яки", "ходи, ходи баба Меца" и пр.

# 2
  • Мнения: 292
Ами на мойте сладури най-интересно им е да играят с играчки, които имат много части - дървен конструктор, топчета за низане, строители, пластмасови букви, пъзели........... И най-интересното е, че често ги използват не по предназначение,а с тях готвят, топчетата се превръщат в бонбони, с които черпят за рожден ден, строителите са манджа (всякаква), само пъзелите обичат да си ги редят по предназначение Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 13:27 от zori80

# 3
  • Мнения: 268
 колкото е много-функционална една играчка,толкова е по-интересна и желана.....иначе  newsm66 hit

# 4
  • Мнения: 8 999
Новата. Чуждата. Максимално шарената и звучащата.

# 5
  • Мнения: 636
Цитат
Новата. Чуждата. Максимално шарената и звучащата.
Peace


# 6
  • Мнения: 4 345
Maлката е точно на 6 м. и пъха всичко в устата без значение какви са качествата на играчката.В момента я вълнува само каква е на вкус Shocked
иначе много се забавлява да къса списания-колкото по шарени по добре .....но ти питаш за играчки,а аз се отплеснах

# 7
  • Мнения: 105
Дистанционното на телевизора, GSM-а на мама, шише от мин. вода с няколко копчета и мъниста в него ...... все нестандартни Simple Smile Много бързо губи интерес към "бебешките" играчки.

# 8
  • Мнения: 1 896
Новата. Чуждата. Максимално шарената и звучащата.

Да,точно така е.
По-прекрасна играчка от новата или чуждата няма.Поне за следващите 5 минути.

# 9
  • Мнения: 1 183
Дистанционното на телевизора, GSM-а на мама, шише от мин. вода с няколко копчета и мъниста в него ...... все нестандартни Simple Smile Много бързо губи интерес към "бебешките" играчки.
smile3521 Все едно аз съм го писала  Laughing

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
мобилни телефони- това са й любимите играчки  Laughing

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
една невероятно сладка пчеличка,с батерии,  която при всяко дръпване пее различни песнички(общо са около 20)

Звучи супер. От къде и за колко пари? Ако въобще е купувана скоро.

# 12
  • Мнения: 1 701
От 6 мес. до сега - предимно капачки от буркани...  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 176
Ами един зайо на Чико, такъв дрънкащ, шарен и става за лапане (него го имаме откакто направи 3 месеца, но още му се кефи много), също покрай излизането на зъбките, пак на Чико - Алберто се казва, човече, с мекички крака и ръце, става за дъвкане, дрънкалки всякакви, особенно една прозрачна с топчета вътре, пластмасови лъжички, а също и много копчета нанизани и здраво завързани на дебел конец или въженце (ама това под надзор), балони (пак под надзор). Обича също да си играе с ципове - закопчава, разкопчава и копчета всякакви да пипа. Обича да вади и слага разни дреболии в една пластмасова кутия от сладолед - това с часове.
А на  Чико въобще са много шарени и занимателни според мен, а и са наистина безопасни за лапане и гризане. По скъпички са, но аз купувам рядко, имаме малко играчки, редуваме ги с това, което са казали и другите:дистанционното, пластмасови бутилки, лъжички разни и.....така.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Дистанционното на телевизора, GSM-а на мама, шише от мин. вода с няколко копчета и мъниста в него ...... все нестандартни Simple Smile Много бързо губи интерес към "бебешките" играчки.
smile3521 Все едно аз съм го писала  Laughing

И при нас!

Общи условия

Активация на акаунт