Какъв е профила на постоянно висящите тук...

  • 2 811
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
С форума е като с ICQ-то или скайпа - стоят си отворени и от време навреме поглеждат, четат, пишат... И всичко това докато си вършат основната работа, която е свързана с въпросната техника (четене и писане на документи).
Има достатъчно видове професии и работи, при които използването на компютър и мрежа са част от работния процес.
Peace  Това не означава, че не си вършат работата.  Laughing

# 31
  • Мнения: 24 467
Ха да видим пък и възможно ли е да работиш наистина 8.00 часа каквото и да било с непрестанно вторачено внимание единствено в обекта на работата. Не мога дори да си представя такова нещо.

# 32
  • Мнения: 2 716
Благодаря за темата  bowuu
На мен е посветена нали  Flutter

# 33
  • Мнения: 11 747
Ха да видим пък и възможно ли е да работиш наистина 8.00 часа каквото и да било с непрестанно вторачено внимание единствено в обекта на работата. Не мога дори да си представя такова нещо.
може,може и повече от 8 часа може...,ама е по-добре да не ти се налага

# 34
  • Мнения: 24 467
Ха да видим пък и възможно ли е да работиш наистина 8.00 часа каквото и да било с непрестанно вторачено внимание единствено в обекта на работата. Не мога дори да си представя такова нещо.
може,може и повече от 8 часа може...,ама е по-добре да не ти се налага

Дай пример, че моето въображение и фантазията ми не са така богати.

# 35
  • Мнения: 11 747
Ами профила ни е - КЛЮКАР, бе пиле. #2gunfire
е що клюкар, има и други подфоруми
и не го застрелвай човека

# 36
  • Мнения: 11 747


Дай пример, че моето въображение и фантазията ми не са така богати.
много е трудно да дам пример.Не е определена професия,а по-скоро зависи от ситуацията.Трябва доста подробно да обясня,за да се получи.
Да кажем един хирург като оперира 8 часа (има толкова дълги операции) едва ли се разсейва много,много.
Разбира се не съм хирург и не давам себе си за пример,но съм работила работа,която е била доста натоварена и ангажираща,че и като бързаш,защото трябва за 8 часа да свършиш работа,като за 10 и така.
Много е кофти,съвсем не смятам,че така трябва да се работи.Рекох само,че е възможно.

# 37
  • Мнения: 24 467
Ама това са ситуации отделни. Аз за професия питах и за по цял ден и за всеки ден. И на мен иначе ми се е случвало като вляза в дело да пребъда там с часове, без възможност да се разконцентрирам за миг, понеже ми е важно, но това не значи, че когато не съм в заседание не отмарям по някоя и друга минута- таз година тук, до година- кой знае къде.

# 38
  • Мнения: 11 747
тъй е, тъй е
аз за жалост съм откарвала седмици без да мога да се разконцентрирам, вече не - безделник съм,както писах

# 39
  • Мнения: 410
"Постоянно висяща тук" съм, ако нямам друга работа на компа. Сега и без друго не сме в сезон.
Иначе като ме завлече центрофугата, забравям и форуми и бг-мамми, и лелли, и прочие...

# 40
  • Мнения: 210
Аз много често влизам, за да си прочета личните и цял ден не успявам да ги прочета... Това ,че ника ми е постоянно тук, постоянно висяща ли ме прави? newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 397
Аз съм от майките, дето няма какво да правят Embarassed, в смисъл детето е вече на ясла,но не бързам да се връщам на работа и си карам майчинството.  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 62 595
Какъв е според вас профила на постоянно висящите тук във форума през деня. Подчертавам "през деня" когато обикновенно хората са на работа и би трябвало да работят усилено а не да висят по форуми.
Та какви са хората тук през деня според мен - майки в майчинство които няма какво да правят, безработни, скучаещи държавни служители и изобщо хора безделници нямащи работа. Изключвам Мамма и Татти които това им е работата (да си висят тук) Simple Smile Какво ще кажете вие по този въпрос.

Като се има предвид кой е авторът на темата и каква тенденция прокарва неговия пост, е напълно нормално целта да е била провокиране на конфликти, да има заяждане и обидени.
Ооообаче, не се получава така, за моя най-голяма радост.

А на безделниците и провокаторите все някой друг им е крив. Който има желание и възможност, все някак успява да се справи в ежедневието си и с работата си, и време за социални контакти във форума да намери.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аха, искаш да отмъкнеш златото за "Провокатор на годината", нали? smile3508

# 44
  • Мнения: 919
Безработна съм и компа ми е включен цял ден.Като нямам какво да правя се ровя из форума. Party

Общи условия

Активация на акаунт