Хомеопат в Младост, София?

  • 7 721
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Наиситна се чудя, кое е определящо за избора на хомеопат: препоръките за него  или разстоянието Младост-център?! 
Очевидно здравето не е сериозно увредено....пожелавам ви все така да бъде- живо здраве и здрав живот, защото иначе си мисля че разстоянията нямаше да имат значение.
Има хора които пътуват от Добрич, от Варна или Бургас до....центъра на София....всъщност до Мусагеница (един квартал близо до Младост, където по случайност е кабинета на един от добрите български хомеопати, но тъй като въпроса е принципиен и аз размишлявам върху принципните положения, няма да споменавам имена и да давам координати.)

Между другото, извинявам се за офф-топика....просто мислех на глас....
Успех!

# 16
  • Мнения: 2 818
A ако има добър хомеопат близо до дома, ще избереш ли някой, до когото ще "пътуваш" два часа?

И аз си размишлявам на глас...

# 17
  • Мнения: X
Мисля, че препоръките не винаги са доказателство дали един хомеопат е добър...
просто човек трябва да избере някого и да има смелостта да продължи да търси, ако се окаже, че това не е неговия лечител. А това понякога е трудно...  bouquet

# 18
  • Мнения: 12
http://www.propolisbg.com/index.php?service=6&lang=1, това са координати на хомеопати, но нито знам кои метод на лечение използват, нито дали са добри. ако някой може да внвсе повече яснота - благодаря. Просто търся хомеопат във Враца  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт