Отблъскващ с неземна миризма колега

  • 12 604
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 884
Всички сме имали по някой миризливец наоколо. От всичко, което прочетох мисля, че идеята с анонимния мейл, е направо невероятна. Пробвайте и кажете дали има ефект! Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 593
Внимавай с намеците добре проучи нещата имах такъв шеф впоследствие разбрах че е болестно състояние.Още по-лошо беше като сложи в/у тази миризма парфюм иначе всеки ден си сменяше дрехите.

# 47
  • Мнения: 794
Определено не изглежда болен ...

# 48
  • Мнения: 434
Абе то си личи кога е болест и кога мръсотия.Имаме тука и една колежка,къпе се ,сменя си дрехите,парфюмира се,абе чиста е жената.Но малко да се изпоти и замирисва неприятно.Ние си я знаем и аз към нея нямам претенции,защото не е виновна.
Ама този моя колега........то си му личи,че е кирлив (разбирай много мръсен).Днес пак се е наял с чесън.Зимен сезон,к'во да пра'иш,лекува се човека.И си знае,че мирише,ама не му пука.Сутринта ми вика "Ти си взе отпуск защото мириша".Аз му казах "Да",ама това няма да промени нещата  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: X
Хм,и аз съм установила,че много често на някои хора потта им мирише на пържен лук. Сега като се замисля,за тези,които са ми миришели, май освен че не използват много-много дезодоранти или рол-он,мястото където прекарват по-голямата част от деня е кухнята им,където по принцип си мирише постоянно на запръжки и явно дрехите им са пропити с тази миризма.

# 50
  • Мнения: 93
И аз съм имала такава колежка.Просто вонята която се разнасяше от нея беше неописуема.Всички колеги се възмущавахме тихичко и си спирахме дъха минаваики покраи нея,но работата ни беше свързана с пряк контакт с клиенти и след няколкократни техни оплаквания шефката нямаше друг избор освен да си поговори с нея относно личната хигиена.Е,нямаше ефект за дълго no явно проблема беше здравословен Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 593
Аха, разбрах те .....
Лошоооо ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
Ми да вземе да се къпе един път поне дневно ли? newsm78 А аз винаги имам в чантата един дезодорант за гости. Понякога ми се налага учтиво да го предложа. И не се притеснявам да го направя, иначе ще разкалям терена Joy

# 53
  • Мнения: X
Ми да вземе да се къпе един път поне дневно ли? newsm78 А аз винаги имам в чантата един дезодорант за гости. Понякога ми се налага учтиво да го предложа. И не се притеснявам да го направя, иначе ще разкалям терена Joy
Хихи, интересен подход. А гостите ти не се ли обиждат като им го предложиш и няма ли такива,които да кажат:"Оо,не аз този не го ползвам"?

# 54
  • София
  • Мнения: 5 074
Досега никой. Но и аз тактично казвам - Напръскай се, сигурно си бързала и си се изпотила.

# 55
  • Мнения: X
Досега никой. Но и аз тактично казвам - Напръскай се, сигурно си бързала и си се изпотила.
Абе да си директен без да обиждаш си е цяло изкуство, поздравявам те за това!  bouquet

# 56
  • Мнения: 434
Аз имах такава шефка! Като дойдеше зимата много обичаше да надува климатика на 30 градуса и представете си как миришеше в офиса й. А като бях бременна и като трябваше да ходя при нея направо .... Sick Sick Sick

# 57
  • Мнения: 17 407
Досега никой. Но и аз тактично казвам - Напръскай се, сигурно си бързала и си се изпотила.

То пък като се напръска както  е потна и става едно...НЯма тактичен начин да кажеш на някого, че мирише гадно. Гледам, че и тука ви е смешно.

# 58
  • Мнения: 794
Нищо смешно няма уви...  ooooh!

# 59
  • Мнения: 434
Умря темата,явно миризливците свършиха  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт