"Бюст, изконсумиран от кърмене"

  • 3 407
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
На мен ми се поразвали от бременността, а не от кърменето /кърмих три месеца/. Сега имам по-голям бюст, но не така стегнат. Предишните ми гърди определено бяха по-хубави, но аз обожавам бебето си. Нали това е най-важното?

# 16
  • Мнения: 502
моят бюст и преди си беше доста тежичък - поради това и лекичко увиснал, та затова сега не ме впечатлява особено какво още ще му се случи  Mr. Green
мъжа ми казва "какво значение има как изглежда newsm78 -  нали дава храна на бубичката ни?!"
пък нали трябва да се намира работа и за сутиените  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 243
Снощната участничка беше на 50 години. Нормално е гърдите й да не с атакива, каквито са били на 18!

Концепцията на шоуто (освен всичко друго) е и да внушава на всяка нормална жена, че не е "морска сирена", "русалка" и пр., а е много грозна, за да те накара да си грабнеш циците и да се втурнеш към първия пластичен хирург, за да станеш опъната като тиган. Не, благодаря! Като гледам, нито Гала, нито Мадлен Алгафари, са ползвали услугите на лекарите в шоуто, и пак са си две хубави жени.

За моя бюст какво да кажа - след световноизвестния такъв на мама Кенга, следващият по хубост е моят  Laughing

# 18
  • Мнения: 527
Все още кърмя,и не знам дали ще ми се амортизира,но определено ми се появиха стрии,а асмея да кажа че през бремеността съм полагала страхотни грижи за кожата навсякъде и нямах нито една стрия.Сега не смея да се намажа с нищо,и може би затова.Няма каакво да се лъжем,и бремеността и кърменето променят бюста,но който е взел решение да кърми знае прекрасно и плюсовете и минусите Peace

# 19
  • Мнения: 3 718
Винаги ми е било много любопитно как ли се съпоставя цената на прилична марка АМ от нула месеца до към годинка към цената на едно повдигане на бюста  newsm78 Дали не сме на далавера  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
При моят определено има разлика, но и да не бях кърмила бременността си "казва" своето... Ама не ми пука. В крайна сметка гърдите са за това - да хранят бебето, а не за да въздишат мъжете по тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм на мнение, че не кърменето, а бременността разваля /евентуално/ бюста. Макар че аз не мога да се оплача - не виждам някакви големи различия. Даже имам чувстото, че бюстът ми наедря след бременността и кърменето, а като цяло сега съм по-слаба от преди.

# 22
  • Мнения: 402
Кърменето е удоволствие, а другото е суета. Аз предпочитам удоволствието.

# 23
  • Мнения: 250
Моят син пък много си ми харесва бюста  Mr. Green
(Всъщност и аз си харесвам циците повече сега Simple SmileПреди бяха съвсем миниатюрни.)
newsm10

# 24
  • Мнения: 6 243
Винаги ми е било много любопитно как ли се съпоставя цената на прилична марка АМ от нула месеца до към годинка към цената на едно повдигане на бюста  newsm78 Дали не сме на далавера  Mr. Green
Нямам и най-малка представа колко струва АМ за година, но ето цените на един от приличните БГ хирурзи - д-р Николай Георгиев, касаещи този род намеса:
# Уголемяване на гърди
    * С импланти
          o Eurosilicone (France-USA) – 2700? / 3500? (преференция за смяна еднократно за сметка на фирмата.
          o McGhan (USA)  - 4000? (преференция за смяна еднократно за сметка на фирмата)
          o PIP (France) - 3200?
    * Със собствена мастна тъкан (комбинация с липосукция) – 800 - 1400?
# Намаляване на гърди – 1100 - 1500?
# Повдигане на гърди – 1200-1800?
# Реконструкция на гърди-1200-1800евро

Може да се сметне  Grinning
Най-на сметка е уголемяване на гърди със собствена мастна тъкан, щото е в пакет с липосукция  Wink Ако се сложи и повдигането, вече се оскъпява.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 252
Преди да забременея си имах голям бюст, а сега е просто огромен - за радост на мъжа ми  Mr. Green Все още не знам какво ме чака след като спра да кърмя, но май и много не ми пука. Важното е здравето на детето. Дай Боже да има и друго/и - пак ще кърмя минимум 2 години.

# 26
  • Мнения: 3 423
на мен пък кърменето ми съсипва гърдите(все още)
дребния така яко ги дърпа
сега без сутиен приличат на чорапи Sunglassesа преди имах перфектни гърди(мъж ми все още страда за тях)

 ако успея да преодолея страха си от болка бих си сложила силикон

# 27
  • Мнения: X
Ех тия пластични хирурзи, нали трябва и те хляб да ядат.  Laughing
Аз преди да забременея бях напълняла и бюстът ми беше в апогея си.  Laughing Жалко, че таткото не е цицоман, та нямаше кой да ме оцени. Като забременях качих размера още. Сега, освен, че са едри гърдите ми, друга промяна не виждам. Да видим, като спра да кърмя, дали няма да станат като чорапи.  Mr. Green Mr. Green

Аз съм добре, нашият татко си пада по малки дупета, така че щом там нещата са ОК, на гърдите няма и да се сети да им обърне внимание.  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 5 401
Моите гърди увиснаха още в начална бременност и до края почти стигаха до пъпа.  Embarassed Сега значително са намалели, но все така провиснали. Не страдам от този факт, понеже със сутиен нещата видимо се оправят, а пък мъжа ми не поставя външия ми вид пред здравето на детето, макар и неподкрепяващ моето продължително кърмене.

# 29
Най-важното е децата даса здрави,пък другото е без особено значение.

Общи условия

Активация на акаунт