Млада мацка - дърт и богат чичко

  • 7 650
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Да, баща ми с неговата "мацка". С тази разлика че той не е толкова богат, а тя е една "мацка"  Sick (по-малка е от мен). Живеят заедно от 3 години вече.
Очевидно се разбират, тя не му се отваря и мрънка и порка наравно с него. С него НЕ поддържам контакт от 1 год. "Мацката" забиваше мъжът ми като бяхме още гаджета, и се обаждаше на баща ми да му обяснява колко е ненормален мъжът ми и как трябвало да го зарежа  hahaha "Мацката" я познаваме от дете, тя е дъщерята на най-добрият приятел на баща ми Sick Sick Sick Ходила е на уроци при баща ми. Сега, това не е ли педофилско?
Защо пък педофилско. Мацката нали не е малолетна. Може да отговаря за действията си. А и щом се разбират, не виждам какъв е проблема?  Или проблема е другаде newsm78 Може би ревност от твоя страна? Знам ли, моля за извинение, но разсъждавам.

Педофилското в случая е че я познава от бебе. Обикновенно човек изгражда едни по-особени чувства към децата, дори когато пораснат не би трябвало да представляват сексуален обект . За мацката не ми пука, ако не беше тя щеше да е друга. И както казах те се разбират. С баща ми разрива е по различна причина.
  Щом не ти пека за мацката, тогава причината е другата. Ревизирай се. newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 397
Точно днес чаках с една такава двойка пред гинеколога. Мацката беше бременна, а дядката костюмиран, но дебел и мазен. Това явно не й пречеше да се прави на влюбена и постоянно да го гали и целува. Незнам защо ,ама на такива влюбени не се радвам, а ми е противно.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
познавам една такава която наскоро роди от дъртия чичко

дали е от него?  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 576
И квоооо???

Не е новост, а дали е тенденция прецени по жадно озъртащите се нагласени мацки по центалните заведения.
Нито ме учудва, нито ме впечатлява, не ми дреме, само се надявам някой ден след години мъжа ми да не е в ролята на богатия чичка. Wink

Да, познавам такива, и какво следва от това ?  Thinking

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
И около мен има такива двойки-това е класика,както писа някой по-горел

# 20
  • Мнения: 192
Ами  аз честно казано ги ненавиждам.
Особено като чуя мацката да почне "мило тва мило онова" а милото - с увиснал корем и бели коси.
Конкретния случай беше - фирма той собственик тя - някаква там служителка... ама не мирясала докато не/ вкарала дъртия в леглото после дете от него развод и прочие...
сега е лъскава с миникупър... "ние в нашия бизнес"..."ние в нашия офис"...
викам и къв "ваш" бизнес....

Моля се да не изкукам и аз като наближа 50-те ...

За к'ва любов за к'ви чувства говориме тука - може би любов към кинтите и добро чувство как да ги получат.

А после почват да мрънкат - "ами той иска вечер с ракийка и салатка пред телевизора" а "аз искам на дискотека"...
 

# 21
  • Мнения: 108
Интересното е какво ли ще правят и мислят ако децата на чичкото и мацката водят подобен живот след време

# 22
  • Мнения: 192
Веднъж в един хотел пристигнаха двама такива... с лъскав джип и детенце малко в кошничка. А администраторката вика "какво сладко внученце имате" на дядката... оня стана като рак червен...а мацката се фръцна - не е внуче а е дъщеря ни...Всяко нещо с времето си иначе е много смешно...

# 23
  • Мнения: 13 512
Изобщо не ми прави впечатление...кой както иска, така да си живее живота. Ако утре дъщеря ми постъпи така, сигурно няма да казвам, че ми се повръща и че ги ненавиждам. Познавам хора, които намират щастието в любовта и други, които парите ги правят щастливи.  Това да им е кусура.

# 24
  • Мнения: 2 427
Аз вика:,ми като се обичат що пък да не се вземат хората Laughing?!
Нали знаете,чувствата не се командват Flutter.

# 25
  • Мнения: 192
То тъжната истина е че мацката обича кинтите.
Пък дъртака иска "свежо месо" да се фука пред приятели и да му е гот естествено...

ама както казваш щом има чувства...Simple SmileSimple Smile

# 26
  • Мнения: 13 512
Всеки е намерил каквото търси в такава връзка. Хората си имат приоритети. Защо за всички любовта към лижния трябва да е определяща е брака? Тя обича парите , лукса и охолството, той- млада и красива плът. Всичко си има цена, въпросът е кой  за какво колко е готов да плати .

# 27
  • Мнения: 6 167
То тъжната истина е че мацката обича кинтите.
Пък дъртака иска "свежо месо" да се фука пред приятели и да му е гот естествено...

ама както казваш щом има чувства...Simple SmileSimple Smile

много повърхностни разсъждения, ще прощаваш.
разбира се, ако се чувстваш по-добре, по-висок и по-богат, съжалявайки и мислейки за някави хора и слагайки ги в един презрян от теб кюп -  давай смело.  просто не заблуждавай аудиторията за намеренията си.

светът е пълен с млади жени с богати възрастни мъже - харчат си кинтите и си живеят връзките, както им харесва. виж можем да проверим нагласата на младите жени тук да се обвързват с млади цървули с по 200 лв. заплата на квартира някъде по комплексите,  и да проверим колко е широко женското сърДце  Laughing

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 00:35 от Lennie

# 28
  • Мнения: 192
Кое е повърхностното на разсъжденията ми мила?
Преди години бях "цървул" както казваш с малка заплата и живеех в комплекс.
В момента нещата са малко по различни. И мога да имам малко по различен поглед на нещата.

А като видя млада жена с богат възрастен мъж - това за мен си е чиста форма на проституция! Продажба за пари!
Ама обичала го - що не заобича няко беден възрастен мъж?
А да се "праснеш" с шефа в името на повишение на заплатата - и това ли е "любов"?

Сигурно не 100% от случаите са такива. Има едни 0.0001% изключение!

# 29
  • Мнения: 6 167
След като статистиката е фантазия ( да ме прощава ов. за плагиатството), тя е точно обратната - има 10 процента жени, които 'проституират", но 90 процента са привлечени от човека, зад парите. Един влюбен богат мъж може да даде на една жена много повече , отколкото влюбен беден мъж. И нейното влюбване е въпрос на мигове, защото ...има ли смисъл да обяснявам защо.

Общи условия

Активация на акаунт