Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 324
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Вече не знам какви подаръци да мисля. То не са рождени дни, именни дни, годишнини, св. Валентин .... Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи

# 1
  • Мнения: 2 149
Оф и аз имам такъв проблем...скоро е именник,после празниците..изчерпаха ми се идеите Crossing Arms
Може би парфюм ще е,поне знам че ще му се зарадва Peace
Ще следя за идеи Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 819
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

# 3
  • Мнения: 1 072
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 21:31 от Летящата крава

# 4
  • Мнения: 6 167
Winter Snake на GEOX.

# 5
  • Мнения: 1 418
Аз на него още незнам,той на мен ботушки от Виктория сикрет.

# 6
  • Мнения: 516
Ще му подаря себе си.Вярвам, че ще бъде трогнат и доволен.

# 7
  • Мнения: 148
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

това шушонче жтначало не можах да загрея какво е, след това го оприличих на нещо, но дано да не ми е много мръсно подсъзнанието. Това ли е, за което го помислих? Ако да, много е оригинално.

# 8
  • Мнения: 1 072
Не, че нещо но се очаква зловеща зима.  Mr. Green

Много обичам да подарявам изненадващи и полезни подаръци. Но моите другари си имат всичко по няколко пъти и това много ме затруднява. Та, съм решила да наблегна на шеговитостта и оригиналността.  Grinning

# 9
  • Мнения: 148
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

Стига,де. Всеки се радва на подаръци, дори и да са малки. Аз винаги подарявам нещо, може 2 лв. да струва, но е по-важен жеста. Миналата година сглупих. Реших да му подаря за Коледа камера и ... какво да ти кажа, получи се този ефект, за който споменаваш - тъпа изненада. Не му хареса модела, параметрите и реакцията  му определено не беше това, което очаквах. За пръв път не си хареса подаръка /заедно сме от 10години/, но не се отказах от подаряване. Просто гледам да не е техника.

# 10
  • Мнения: 148
Идеята е прекрасна, повярвай ми, дори да не за Коледа, може на Сурваки да му го подариш, ами ние, дето не можем да плетем, какво ще правим? Трябва да ги топлим с други средства  Joy

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Летящата крава сега му твори подаръка  Grinning За което съм й благодарна.

# 12
  • Мнения: 5 265

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

 Joy, само да няма алергия към вълнени изделия.

# 13
  • Мнения: 6 417
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 423
Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи

Трябва да ти дам една идея какво ще подаря
на мъжа си за Коледа. Хм. Познавате ли се?
Снежанке, така кажи, де, ще ти се обадя.

Общи условия

Активация на акаунт