Орифлейм и Ейвън- некачествени продукти.

  • 35 104
  • 187
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 323
Преди и аз си поръчвах и на двете от време на време, ама сега купувам само крема за ръце със силикон на Ейвън, защото съм доволна. Нито една от двете не е натурална козметика - такава се намира трудно и струва доста повече.
Когато не съм била доволна от продукт винаги съм го връщала на дистрибуторката и така се отказах постепенно.
А по въпроса за външния вид на тези, които предлагат козметика, аз съм ЗА .Или поне не мен не ми е приятно мърли да ми предлагат каквото и да било. Не че това определя качеството на козметиката, но.... не е без значение. Naughty

Какво значи, ,,никоя не е натурална,, Първо само Орифлейм има претенциите да е натурална! Какво за теб е натурална козметика. Ако това, което аз казах, като определение не е вярно би ли споделила какво значи, може би си по-наясно от мен.

А по въпроса с външния вид - ти с такива лели ли контактуваш в живота си? Аз нито една не познавам - тук таме виждам по някоя в офиса.....ама чак да са много

# 31
  • Мнения: 189
Ползвам козметиката на Орифлейм, моливите, лаковете, червилата ми харесват. Имам кремове, шампоани, душгелове и т.н., ако не са ми помогнали, поне не са ми навредили.
От Ейвън съм си купувала аксесоари, харесват ми. Сенките са им ужасни, все едно с флумастер се мажеш. Лаковете стават. Кремове и други от Ейвън не съм ползвала, не мога да дам мнение.

# 32
  • Мнения: 14 486
стига с тази натурална бе! орифлейм била натурална - имат си съставките написани, трябва да си малоумен, да мислиш че лаурил сулфат например е нещо натурално. екстракт от гроздови семки - на последно място в списъка със съставките, което означава, че е толкова малко, че...

# 33
  • Мнения: 420
аз предлагам вместо да се карате коя марка е по добра,да кажете от кои продукти сте доволни и от кои не сте и на двете марки, и двете марки имат плюсове и минуси,аз съм дистрибутор на орифлейм,но уважавам конкуренцията...

# 34
  • Мнения: 14 486
на ейвън - от маските за лице от спа серията, със соли от мъртво море и с масло шеа

# 35
  • Мнения: 2 323
стига с тази натурална бе! орифлейм била натурална - имат си съставките написани, трябва да си малоумен, да мислиш че лаурил сулфат например е нещо натурално. екстракт от гроздови семки - на последно място в списъка със съставките, което означава, че е толкова малко, че...

Активната съставка, тази която кара кожата да се стяга или омекотява, или овляжнява или не знам какво си!! А не общия състав. Т.е не може без нещо, което да съхрани това. Ок?

# 36
  • Мнения: 162
                 Аз от спа терапията за тяло на Ейвън- с ориз и саке. От аксесоарите получавам обриви. Аз съм алергична към никел, а на етикетите пише, че са без никел. Но когато бях в майчинство нямах никакво време за себе си  и ми беше по-удобно да избирам козметиката си от каталог, докато бебето ми спеше.

# 37
  • Мнения: 3 782
Аз също не мога да разбера смисъла на тази тема Мишел  newsm78, ясно е че има много предубедени хора към козметика от този клас. Еми аз в последната една година използвам само тази на Орифлейм,няма ми нищо, не съм се спаружила, не мириша на мухъл ....  Joy Joy
Не знам,не искам да се водят спорове, да се хващаме за гушите, все пак това е козметика, добра или лоша, тя се използва от хората.
Що се отнася до прословутите цветове несъответстващи в каталога и истинските, колко от вас са поискали първо мостра да видят цвета? А  колко от вас са попитали каква ти е кожата? Какви продукти си използвал досега? или просто ви оставят каталога и вие си решавате ей така , ами това мирише приятно и ще си го поръчам.

# 38
  • Мнения: 162
Аз също не мога да разбера смисъла на тази тема Мишел  newsm78, ясно е че има много предубедени хора към козметика от този клас. Еми аз в последната една година използвам само тази на Орифлейм,няма ми нищо, не съм се спаружила, не мириша на мухъл ....  Joy Joy
Не знам,не искам да се водят спорове, да се хващаме за гушите, все пак това е козметика, добра или лоша, тя се използва от хората.
Що се отнася до прословутите цветове несъответстващи в каталога и истинските, колко от вас са поискали първо мостра да видят цвета? А  колко от вас са попитали каква ти е кожата? Какви продукти си използвал досега? или просто ви оставят каталога и вие си решавате ей така , ами това мирише приятно и ще си го поръчам.
        моите дистрибуторки от Пловдив винаги са ми казвали, че фирмите неработят с мостри / относно декоративната козметика/.

# 39
  • Мнения: X
Аз също не мога да разбера смисъла на тази тема Мишел  newsm78, ясно е че има много предубедени хора към козметика от този клас. Еми аз в последната една година използвам само тази на Орифлейм,няма ми нищо, не съм се спаружила, не мириша на мухъл ....  Joy Joy
Не знам,не искам да се водят спорове, да се хващаме за гушите, все пак това е козметика, добра или лоша, тя се използва от хората.
Що се отнася до прословутите цветове несъответстващи в каталога и истинските, колко от вас са поискали първо мостра да видят цвета? А  колко от вас са попитали каква ти е кожата? Какви продукти си използвал досега? или просто ви оставят каталога и вие си решавате ей така , ами това мирише приятно и ще си го поръчам.
Излъгали са те!
Работят,но за да ти дадат мостра трябва да я платят на Ейвън или Орифлейм. Демек,мострите не са безплатни и ако трябва да имат от всички неща,ще им се наложи да похарчат цяло състояние докато уцелят това,което търси клиента.
        моите дистрибуторки от Пловдив винаги са ми казвали, че фирмите неработят с мостри / относно декоративната козметика/.

# 40
  • Мнения: 3 782

        моите дистрибуторки от Пловдив винаги са ми казвали, че фирмите неработят с мостри / относно декоративната козметика/.
Те не работят, какво значи,това Tired Те не поръчват или имат забрана. Аз никога не съм карала клиент да си плаща мострата Naughty Това е под моето ниво, все пак той е клиент и поне от уважение трябва да му дадеш нужното обслужване.

# 41
  • Мнения: X
Ами смахнали са я,явно не им се е занимавало. Някои хора стотинката цепят на две,дори и за мостра ще им се досвидее.

# 42
  • Мнения: 162
  Вече некупувам такава козметика от каталог.  Само такива неща, които знам със сигурност, че си заслужават. Всеки може да се излъже 1-2 пъти.

# 43
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Само да "светна" потребителите, че "натурална козметика" означава, че има 1% (словом: ЕДИН процент) натурални съставки, а не, че всичките й съставки са натурални.
А освен това в кремовете има много неорганични съставки, които не са вредни за кожата.

Важнто е не дали са "натурални", или не, а дали са вредни, или не, щото не всичко, що е билка, е полезно Wink

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 15:42 от firebird

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Момичета има ли смисъл от тези спорове. Аз съм консултант на Орифлейм. Харесвам тази козметика и я ползвам, но това не означава, че отричам и другата козметика. Поръчвам си някои неща и на Ейвън. Дайте само да казваме това и това харесвам или не на Орифлейм или съответно на Ейвън. Едно нещо може да е добро за едни за други не.

Общи условия

Активация на акаунт