Въпрос за обърната матка

  • 918
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Здравейте момичета, може ли някой да ми обясни обърната матка проблем ли е за забременяване?И въобще какви са шансовете? Извинявам се ако е обсъждано вече.може и линкове.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 3 154
Не е проблем.
Пусни търсачката на форума. Ще ти излязат доста теми.
Успех!

# 2
  • Мнения: 7 716
Не проблем, но понякога се препоръчва смяна на позата.

# 3
  • Мнения: 2 422
Не проблем не се  шашкай Wink

# 4
  • Мнения: 263
Аз съм чувала, че се забременява малко по трудничко, но после матката си заемала нормалното положение през бременността.

# 5
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Май си е индивидуално. Моя прителка е така, пък забренява три пъти от раз! Дано и при теб е така. чела съм, че се препоръчва позата мъжът зад теб. И после - позе свещ. Не знам колко е вярно.
Успех!
П.П. И аз съм така, но проблемът с незабременяването при мен е друг

# 6
  • Мнения: 385
И аз съм с такава матка, освен, че е обърната е и малка и прегъната. Имам син на 9 години забременях без проблем тогава,доктора обаче каза на мъжа ми "Браво майсторе" имаше предвид, че при моето положение е малко по-трудно.По време на бременността матката застава в нормално положение, но след това (поне при мен) пак се обръща. Във всички теми които прочетох тук за забременяването при обърната матка разбрах, че по-лесно става когато мъжа е отзад- задна прашка.

# 7
  • Мнения: 279
Не е проблем!Аз съм с обърната матка и сега съм бременна .Майка ми съща е с обърната, така че няма за какво да се притесняваш Peace Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт