Погача, къде има подходящо място в София ?

  • 9 166
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Благодаря за мнението ви!
Както вече написах , ние сме по-големи и нарочно не я направих , когато беше на 40 дена, защото знам , че им е трудно и стават много раздразнителни и реших да изчакам малко.
Мисля да направим ритуала с питката и след това съпруга ми да го прибере вкъщи , а аз да остана с гостите .
Това е идеята ми, а и съм чувала  , че се прави и не съм единствената.
Та.....ставаше въпрос за подходящо място.... 
Мила, няма как да ти дадем идея за подходящо място, тъй като единственото такова е домът. След като обаче нямаш възможност да го направиш у вас, то просто реши сама Simple Smile

# 16
  • Мнения: 138
Няколко от приятелките ми са с деца м/у 3 и 6 год. и мисля , че ще е хубаво и за тях, но аз не съм наясно с детските центрове в София / все още/ и затова се обърнах към вас за съвет , да споделите за приятно място , не само за децата , но и за родителите.
За съжаление, повечето от мненията не са отговор на въпроса ми .

Дано някой ме ориентира за хубав детски парти център !!!

# 17
# 18
  • Мнения: 138
inchetoto , Страхотна си !!!
Точно нещо такова ми трябва.
Още утре ще го посетя.
Безкрайно съм ти благодарна!
 Hug

# 19
  • Мнения: 1 371
inchetoto , Страхотна си !!!
Точно нещо такова ми трябва.
Още утре ще го посетя.
Безкрайно съм ти благодарна!
 Hug


Хайде после да споделиш с нас впечатленията си. Очаквам да е приятно и готино мястото, но все пак.... Че и нас ни чака рожден ден!

# 20
  • Мнения: 138
Обещавам!
Хората са си направили хубав site, това е добро начало.....
Разчитам , наистина да е хубаво.
Направи ми впечатление , че в "услуги" има и "погача"....значи не съм най-откачената майка, която иска да направи погача на детето си , извън дома ?!
Още веднъж благодаря!

# 21
  • Мнения: 620
Обещавам!
Хората са си направили хубав site, това е добро начало.....
Разчитам , наистина да е хубаво.
Направи ми впечатление , че в "услуги" има и "погача"....значи не съм най-откачената майка, която иска да направи погача на детето си , извън дома ?!
Още веднъж благодаря!
Не си единствена, разбира се, а и не си откачена. Живеела съм в гарсониера с малко бебе и знам за какво става дума. Много добре си го измислила това, че мъжа ти ще отведе бебето по някое време, така е най-разумно. Хубав празник ти пожелавам и да се наобщуваш с приателките донасита!

# 22
  • Мнения: 138
Nastasja , благодаря ти от сърце!
За момент съжалих , че пуснах тази тема , но явно има хора , които разбират !
 Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 434
Както вече написах , нямам възможност вкъщи, затова търся друг вариант..........
А погача се прави след 40 дни . Ние вече сме по-големи и не ме притеснява това.



Аз знам, че се прави съботата преди 40тия ден... ама варианти много.. всеки различно я знае традицията вече Simple Smile

# 24
  • Мнения: 138
Ако някой се сети за нещо друго подходящо , нека да пише!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 228
Народе, момичето пита за МЯСТО, не кой какво знае за ритуала и как не бива да е извън къщи  Rolling Eyes

Аз и двете погачи съм погачи съм правила у баба им (свекървата) и не виждам нищо нелогично да е навън събитието. Била съм на още 3 погачи извън дома - 2 бяха в наети за целта кафета, една беше в детски клуб. Не мисля, че е толкова странно и несрещано  Rolling Eyes

По темата: щом искаш да има и нещо детско, най - добре в клуб.

Мога да препоръчам Тинки Уинки - тамън ще стане да го наеметецелия за целта: http://www.tinki-winki.net/ Ползвали сме го няколко пъти за разни поводи - изпитан е и сме били винаги доволни Simple Smile

Скоро бяхме на РД в Барбарони 3 - нов и много хубав клуб - също е тамън за 15 - 20 човека: http://barbaroni.com - гледай третия, той е най - хубав, според мен, а и най - подходящ.
(между другото, водихме и Ивко, който беше на по - малко от месец и си му беше супер Simple Smile)

Миналата седмица (пак с Ивко, разбира се), бяхме и на друг детски РД, и пак много ми хареса, ето тук: http://www.tri-bg.com/
Децата бяха отделно във ВИП салона с наета фирма за детски партита (украса, какички и пр.) - беше много изпипано. Родителите хапваха в ресторанта  Peace На вас ще ви свърши работа ВИП-а. Само цените не разбрах как са ...

Пък и обиколи квартала и виж за някое свястно заведение, попитай може ли да го резервирате и действайте Simple Smile

Приятно изкарване   bouquet

# 26
  • Мнения: 138
rally,
Много, много благодаря !
Обадих се по телефона и днес ще отида да ги видя и да се спра на нещо .
Чудесна си !!!
Още веднъж - Благодаря !
 Hug

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 16:47 от Liuliu

# 27
  • Мнения: 622
Не виждам нищо странно в това да направиш погачата извън дома. Още повече щом неразполагаш с достатъчно място. Една приятелка направи ритуала в една пицария. Идеята за детско клубче много ми допада още повече там предполагам не се пуши( за разлика от заведенията за възрастни)така няма проблеми за бебо. Успех и весело изкарване  Hug

# 28
  • Мнения: 138
Благодаря на всички за разбирането !
Спрях се на "Острова на съкровището "/ Специално благодаря на Инчетото , която ми изпрати линка /.
Възхитена съм от това място !
За съжаление , графика там е много натоварен и си запазихме салона чак за 02.12 , но толкова много ми хареса ,че не се поколебах !
Има много разнообразно меню, надявам се - ВКУСНО !!!
Ще пиша, когато мине празника ни !
Чудесни сте !!!
 Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 2 677
Поради същата причина - че нямах къде да събера гостите у дома, направих погачата у свекърва ми.
Нищо странно няма в това да направиш погачата извън дома си. Единственото неудобство е, че бебоците все още са твърди малки.

Общи условия

Активация на акаунт