отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 451
  • 759
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Момичета,добро утро!!
Изчетох всичките мнения в темата newsm44.Но не видях всъщност това,което ме интересуваше за д-р Александров.
Аз съм с два мисседа  в рамките на една година,имам цитомегаловирус,имунологични проблеми(НК,Афа,т-лимфоцити)и хормонални проблеми(нисък естрадиол ,ЛХ и ФСХ -съотношението не е добре) .
Да си записвам ли час при него ,или той се занимава само със стерилитет?А проблемни бременности ?

# 166
  • Мнения: 7
Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!
 

# 167
  • Мнения: 100
Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!
 

Това е един от най-странните постинги, които съм чела. smile3517

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:11 от deep

# 168
# 169
При който и от двамата да отидеш др Козовски или др Александров в АГ Варна няма да сгрешиш.Работят в екип при операциите.Аз отидох при Козовски и съм много доволна.Имам познати дето ходиха при Александров и те забременяха!

# 170
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Здравейте и от мен. След доста години лутане при различни бургаски лекари, от ноември 2008 съм пациентка на д-р Александров. Най-напред ме впечатли положителното му отношение и вяра в успеха на начинанието ни /както и на всички останали пациентки, предполагам/.
 Макар че и аз първият път бях леко разочарована - стори ми се че ме "претупа", сега знам че съм направила верния избор.
 В момента се готвя за инсе и вярвам, че ще имам своето така желано бебче!

 Желая на всички да открият своя лекар и заедно да успеят!

# 171
  • Мнения: 131
Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? Мерси!

# 172
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа?
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =66&Itemid=58 На един от тези телефони може да си запишеш час и да питаш за цената, мисля че ехографския преглед беше 25лв
 Не преглеждат по ЗК.
 Успех!

# 173
  • Мнения: 822
Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? Мерси!
както и тук http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1

# 174
  • Мнения: 57
Е ,убедихте ме. Това ще бъде моя доктор . Моля,някой ако е ходил скоро да сподели. Интересува ме дали преглежда в клиника Кисьови все още и кога.
Мисля да се пробвам да си запиша час. Благодаря предварително за инфото  newsm03

# 175
  • Мнения: 4 651
Wish~, най- добре се обади да запишеш час и ще ти каже жената, която записва.
Аз имам час за другия месец, но идея нямам къде точно преглежда, ще питам някой друг ден преди това.

# 176
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
Wish~ , на мен ми прави инсе на 06.03. - резултат ще имам другата седмица, но като отношение, внимание към мен и обстойни отговори на всичките ми въпроси съм много доволна, а и теста ако е ++...
Доколкото знам д-р Александров не преглежда в Кисьови, поради липса на време, наистина е много зает в АГ. В тази връзка да те предупредя - въоръжи се с голяма доза търпение, защото там се чака, но пък резултатите наистина си заслужават.
Успех на теб и на всички останали момичета, които сме се хванали на това хоро.

# 177
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Интересува ме дали преглежда в клиника Кисьови все още и кога.
Не.
Преглежда само в АГ-Варна на 7-ия етаж, по горе сме дали телефони за връзка и записване.
 Успех!

# 178
  • Мнения: 1 351
Привети от мен ! Ще ви разкажа съвсем на кракто моята история . След 13 години лутане от доктор на доктор и безуспешни опити за бебе , на 16.02 правихме инвитро , на 04.03 видях положителният ми тест за бременност . Днес бях на преглед и видяхме плодното сакче , а след две седмици ме вика пак да чуем пулсът.
Ако има думи с които да изразя благодарността си към този човек - бих ги казала , но дори и едно безкрайно голямо благодаря бледнее в сравнение с това , което направи за това да се сбъдне мечтата ми. Желая му още много успехи и нека ощастливява още много семейства , успех желая на целият екип от доктори , които участват в процедурата , някак си невидимо, но успешно. Хиляди прегръдки от мен - една бременна мама.  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 179
  • Мнения: 57
Много благодаря за отговорите,момичета. Минах в Събота покрай "Кисьови" ,но беше затворено. Мисля днес да се обадя за час пък ,каквото стане. Няма смисъл да се мотам повече. Честито klem4e !!!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт