отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 499
  • 759
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Никой не иска да уронва ничий авторитет-най-малко на доктор, които си го има и е неоспорим. Моля ви недейте така повърхностно да отреагирате.  Hug
Говоря за обективната действителност. Аз отивам там, търся адекватно решение на въпросите и проблемите си и изобщо нямам намерение да съм пристрастна към някого. Факт.
П.П. Не съм от долно нанагорнище  Mr. Green

# 511
  • Мнения: 1
може ли някой да ми каже как да се свържа с др:Александров искам да си запиша час при него.
Благодаря предварително .

# 512
  • София
  • Мнения: 865
може ли някой да ми каже как да се свържа с др:Александров искам да си запиша час при него.
Благодаря предварително .


Абе, какви са тия въпроси? Ти да не си се регистрирала тук за да попиташ за контакти?

http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =66&Itemid=58

Приемното му време е в петък от 9:00 до 12:00 часа. Доколкото съм запозната часове не записват! Отиваш и чакаш. Ако не си от Варна и ще пътуваш отдалече специално за срещата, можеш да ги уведомиш за да те имат предвид.

# 513
  • Мнения: 4 651
Момичета, някой ходил ли е скоро при Александров. Това със "незаписването" на часове и чакане, докато се сетят за теб, наистина ли още е така? На никой ли не му пречи, ако да и как успявате да се примирите с това?

# 514
  • София
  • Мнения: 865
Момичета, някой ходил ли е скоро при Александров. Това със "незаписването" на часове и чакане, докато се сетят за теб, наистина ли още е така? На никой ли не му пречи, ако да и как успявате да се примирите с това?

Ми имаш два варианта: 1. Чакаш 2. Ядосваш се.
Лично мен ме побърква чакането, ама в крайна сметка си заслужи Simple Smile И след време, когато ги опознаеш, разбираш защо работят така "хаотично". Някак си го предпочитам пред напудрените клиники в които освен, че за да си запишеш час чакаш по половин месец ами и те викат поименно на висок глас пред всички и в крайна сметка отново си чакала час и половина. Само дето резултата при тях е 20%, цените са до небето, а във Варна резултата е в пъти по - добър и да не кажа, че направо без пари беше всичко. Някак си като им видя добродушните физиономии и чакам с кеф.

# 515
  • Мнения: 822
Момичета, някой ходил ли е скоро при Александров. Това със "незаписването" на часове и чакане, докато се сетят за теб, наистина ли още е така? На никой ли не му пречи, ако да и как успявате да се примирите с това?
оооо, аз със записан час съм чакала по 2-3-4-5 часа в някои извесни и напудрени софийски клиники.
ако се уговориш предварително по кое време да отидеш няма да чакаш много, освен ако няма спешен случай, но това никой не може да го предвиди.
KiaraTiara ти е обяснила - примирението с чакането идва от много високите резултати на клиниката и да на фона на другите си е направо без пари. Но всеки сам избира и разсъждава.
Успех.

# 516
  • Мнения: 4 651
Сигурно сте прави. Аз съм много дребнава, когато става въпрос за поети обещания/ казан точен час. Каже ли ми някой ела в 8:30, значи да дойда в толкова. Ако ми каже, ела в 8:30 и ще видим кога ще можем да те вмъкнем- е тогава ще чакам и до вдруги ден.  Едно време супер много се набрах на Ковачев и Анито, а мъжа ми да не ви разправям.

Ковачев там ли е още, нещо не го виждам на сайта?

KiaraTiara, честита лентичка Simple SmileSimple Smile

# 517
  • Варна
  • Мнения: 686
Там е д-р Ковачев.
На мен пък чакането особено много не ми пречи, свикнала съм. Не знам как точно е по другите клиники, защото не съм ходила, но като чета из форумите и там, въпреки часовете, не всичко е по мед и масло.
Аз мъжа ми когато не се налага, не го мъкна с мен на прегледи, ако случайно сам не е изявил такова желание.

# 518
  • Варна
  • Мнения: 25 237
f(x),
как не го виждаш бе, там си е Grinning
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =48&Itemid=65

В интерес на истината и аз не обичам да чакам, но като чета в една съседна тема предварително записания час не е никаква гаранция, че няма да си повисиш в чакалнята, докато те приемат, даже тогава е по-дразнещо.

# 519
  • София
  • Мнения: 6 360
пак да напомня, че за пръв път в своята кариера, д-р Александров ще дава безплатни консултация по време на Деня на репродуктивното здраве във Варна на 25 юни 2011 г.
от 6 години го каним, най-накрая не успя да ни откаже Simple Smile

така че - който иска консултация с него - сега е моментът...

# 520
  • Мнения: 7 118
пак да напомня, че за пръв път в своята кариера, д-р Александров ще дава безплатни консултация по време на Деня на репродуктивното здраве във Варна на 25 юни 2011 г.
от 6 години го каним, най-накрая не успя да ни откаже Simple Smile

така че - който иска консултация с него - сега е моментът...


Аз вече се записах  Peace

# 521
  • Мнения: 4 651
f(x),
как не го виждаш бе, там си е Grinning
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =48&Itemid=65

В интерес на истината и аз не обичам да чакам, но като чета в една съседна тема предварително записания час не е никаква гаранция, че няма да си повисиш в чакалнята, докато те приемат, даже тогава е по-дразнещо.

Снощи явно много ми се е спяло  Mr. Green

Amalleira, права си, ама кой да ми каже тогава.

Мен не ме нерви самото чакане толкова, колкото усещането за хаос и липсата на яснота какво чакаш. Трябва му един администратор на това място и това не трябва да е някой от лекарите или акушерката. Една девойка, която да е в час със затостта  на лекарите, да организира пациентите в чакалнята, да знае кой за какво чака - това би решило проблема.

Иначе е ясно, че има места, в който могат да ти свалят звезди и една две кожи после без да има резултати. Редът, приятната обстановка, отношението като към клиент - не гарантират успех, но пък е добре да ги има или поне да си личи, че се правят опити.

# 522
  • Мнения: 1 165
Там си е д-р Ковачев, там е! Simple Smile Аз си ходя при него веднъж месечно да гледаме бебка. Въпреки, че ще излиза в отпуска за 1 месец, пое ангажимент да ми направи секциото.Доволна съм от отношението и на д-р Ковачев и на д-р Александров, а и в крайна сметка от крайния резултат съм доволна.Не съжалявам и за 1 секунда, прекарана в чакане пред кабинетите им.Дано сами всичко да мине леко и без никакви усложнения, че и без това умирам от страх само при мисълта за операция  Tired Но в крайна сметка нали това е важното- да си гушнем бебоците.
Пожелавам успех на всички в постигането на заветната цел

# 523
  • Мнения: 822
.

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 15:36 от ddnchv

# 524
  • София
  • Мнения: 6 360
.

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 20:37 от jam

Общи условия

Активация на акаунт