отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 436
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 865
Zdraveite mili momiche az susto imam dobro mnenie za d-r Aleksandrov,pacientka sam mu ot 1 god.,v Sofia v klinika Sterev,mi kazaha che nqma da mojem da imame deca s majat mi,no tozi doktor ni uveri v obratnoto i sega blagodarenie na nego sam veche v 7-ta sedmica.....Vqrno e,che e mnogo zaet,no za drug tolkova dobar doktor az ne se sestam. Simple Smile baby_neutral


Ние тук говорим за друг Александров. Но и твоя док е добър Simple Smile Комшийката ми има две бебета от него.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Момичета,здравейте!Искам да попитам има ли сред вас с Хашимото?

# 737
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравей Зок,

може да погледнеш в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647263.0

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Аз се интересувам дали сред пациентките на д-р Александров има момичета с Хашимото?Благодаря V.A.V.A!

# 739
  • Мнения: 2 259
Аз съм му била пациент с Хашимото. Wink

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Интересува ме как процедира с такива пациентки-стимулации,терапия след това...Вали,ти знам,че си успяла при д-р Стаменов(там знам какво назначават)-да са ти живи и здрави дечицата!

# 741
  • Мнения: 2 259
Когато бях негова пациентка /преди около 5г./  екипът им не обръщаха внимание  на имунологи4ни и генети4ни изследвания.Сега може да е друго.Аз бях поровила из нета и след неуспеха минах през Плевен за едни контроли.Лъснаха някой проблеми.Като ми назна4иха терапия от там и я показах във Варна ми казах ,4е за инвитрото нямало отношение.Това ми бе един от мотивите да сменя клиниката.
Сега оба4е е друго май.
За мен тази клиника ще се остане една от най-добрите независимо ,4е аз не успях там.

# 742
  • Мнения: 16
здравейте, и аз искам да дам гласа си за д-р Александров АГ Варна. След всички години и срещи с гинеколози от Варна и Плевен, го открих моя доктор - д-р Александров. Благодаря за човещината му и цялото внимание и грижа. Господ да го благослови! Не бих препоръчала друг доктор след срещите и изследванията при него. Благодаря и на вас чрез молитва и този форум стигнах до него. Благодаря ви! Grinning

# 743
  • Мнения: 85
Аз съм 7ми ден след трансфер при Александров. Май няма да е успешен опита, но е факт, че доктора си го бива. Тези, които ще правят снимки при него да не се тревожат, изобщо не ме болш. А първата снимка, в Майчин дом беше адската болка. Дано успеете всички до една!

# 744
  • Мнения: 822
Аз съм 7ми ден след трансфер при Александров. Май няма да е успешен опита, но е факт, че доктора си го бива. Тези, които ще правят снимки при него да не се тревожат, изобщо не ме болш. А първата снимка, в Майчин дом беше адската болка. Дано успеете всички до една!
И защо така мислиш, напротив трябва да мислиш обратното.
Успех и Късмет.

# 745
  • Мнения: 85

По принцип не съм песимистка, но имам такова усещане.. Няма значение надявам се всички да успеят. От Александров не може да се очаква любезничене и дълги обяснения, но аз точно това му харесвам, поне не ми се лигави и те се прави на загрижен..

# 746
  • Мнения: 368
  Иска или не , Док  си е нашия    ДОКТОР  !!!
  Вярвам му,наесен пак съм на диванчето  Joy

# 747
  • Мнения: 578
Здравейте момичета,днес бях при д-р Александров на преглед и ми назначи ЦС за другият месец,но не ми спомена нищо за изследвания за хламидия newsm78.Понеже по това,което прочетох повечето  от вас са ги правили преди снимката искам да попитам задължително ли е да си направя такова изследване след като не ми е казал?Благодаря ви!!

# 748
  • Варна
  • Мнения: 801
Изследването за хламидия може да го направиш и след снимката но така или иначе и то е задължително
желая ти успех.

# 749
  • Мнения: 6 395
Изследването за хламидия се прави ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  преди снимката, защото ако има  хламидия в долният тракт на репродуктивната система и се направи снимка , напълно е възможно инфекцията да се пренесе нагоре към РС, а всички знаем какви поразии върши тази гадина! Така, че задължително се пускат кръвни, ако са положителни се излекува и тогава се предприема ЦС!

Аз лично съм правила снимка при Д-р Александров и на мен ми бяха поискани резултатите от хламидията да са отрицателни.

Общи условия

Активация на акаунт