коледно костюмче за бебе - откъде в БГ?

  • 13 661
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 159
записвам се да следя и аз искам коледна рокличка за малката, ама 64лв. Sick

# 76
  • София
  • Мнения: 2 044

Имаше коледни костюмчета-за три месеца в Джамбо PeaceБяха много хубави,плюшени като в Mothercare само че там струват 69 лв,а в Джъмбо 10 лв ,за по-големи дечица си бяха най-обикновенни за дядо мраз и  за момиченца имаше

# 77
  • Мнения: 439
Моля,дайте по точен адрес на този магазин Джъмбо.Много ми се иска да ги видя тези костюмчета,така ми е мерак да го направя на джудженце,а никъде не мога да открия такива.В който и магазин да попитам продавачките ме гледат като Мики Маус  Shocked

# 78
  • София
  • Мнения: 1 750
petiape, Джъмбо се намира на бул. България до Била. Тук има цяла тема за магазина. Видях тези костюмчета там, но материята не ми се стори много качествена. Но явно е въпрос на вкус Wink

# 79
  • Мнения: 439
Благодяря Tatalina,още утре ще се заема с търсенето  #Crazy,предполагам че магазина е голям и няма как да не го видя

# 80
  • Мнения: 258
ох и аз да се запиша във вашата темичка, че съм на такава вълна. Как наитина не са се усетили производителите, пък и вносителите и те толкоз Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 865
аз взех от Кокодрило червена рокличка и чорапогащник Laughing Laughing.като се прибрахме ги пробвах дори-супер са,макар и да не са това което си предствях Wink.вече имаме 2 екипа-роклята и блузка с Дядо Коледа,която ще облека с червен чорапогащник и дънкова пола Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
И аз днес купих коледно костумче  Laughing, ето ни: http://images22.snimka.bg/004713716.jpg

# 83
  • Мнения: 439
AIR много сте бонбонени,но сподели от къде се сдоби с това джуджанено костюмче

# 84
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
AIR много сте бонбонени,но сподели от къде се сдоби с това джуджанено костюмче

Мерси Heart Eyes. От магазин за 1 лв е - струва 3,50  Laughing. Материята му е като на тия коледните шапки от левчето, т.е. не е хубава. Но за коледни снимки и за няколко часа на Коледа става  Wink (естествено отдолу с чорапогащник и блузка с дълаг ръкав, да не е до кожата, че явно ако се опере ще трябва да се хвърли  Wink)

# 85
  • Мнения: 439
Мерси,не се бях сетила да проверя в тия магазинчета

# 86
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Мерси,не се бях сетила да проверя в тия магазинчета
Моля! Simple Smile

# 87
  • around the world
  • Мнения: 651
В Зара няма нищо. Ходих преди седмица, 10- на дни и в магазина им в Скай Сити и този на ул. Ангел Кънчев- там е само за деца до 2г. (ако не се лъжа). За по големи имат на Солунска, близо до пресечката с Ангел Кънчев, но за там нямам инфо.
В този на Ангел Кънчев точно преди Коледа имаше такива дрешки- с еленчета и дядо Коледа.  Някои от тях (тези с еленчетата) ставаха за обличане по официални поводи и след Коледа, но бяха само за малки бебоци  и бяха с цена 12-16лв. или нещо такова.
До колкото знам детския Z outlet на Ангел Кънчев е поне за деца до 7 год.. Последното, което купих от там беше блуза за момче размер 7-9 год.
Надявам се всички за Коледа да са си намерили сладки Коледни дрешки и чакаме снимки  Simple Smile Grinning

# 88
  • around the world
  • Мнения: 651
И аз днес купих коледно костумче  Laughing, ето ни: http://images22.snimka.bg/004713716.jpg
Браво! Много е сладък този малък Дядо Коледа.  Laughing Laughing

# 89
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
И аз днес купих коледно костумче  Laughing, ето ни: http://images22.snimka.bg/004713716.jpg
Браво! Много е сладък този малък Дядо Коледа.  Laughing Laughing

Мерси. Само където малкото ни джудже не даваше много-много да му го обличаме и така и не можах да го издебна за хубави снимки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт