Помощ при разчитането на хормонални изследвания

  • 6 235
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Не са добре хормоните. Говорят за СПКЯ. Имаш повишена секреция на мъжки хормони от надбъбречната жлеза - на това се дължи нередовния цикъл и окосмяването.
ТСХ също не е добре. По най-новите лекарски мнения трябва да е под 3. Моето обаче е над 3 и успях да забременея, при това с ин витро.
Аз мога да ти препоръчам репродуктивен ендокринолог - д-р Катя Тодорова, приема в частен кабинет на Пенчо Славейков.
Иначе друг добър ендокринолог е д-р Бусарска от Студентска поликлиника.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 575

Иначе друг добър ендокринолог е д-р Бусарска от Студентска поликлиника.
Аз не съм доволна от нея. винаги я чакам, въпреки че имам час. Претупва ме набързо, като ми казва, че направлението не става за ехо- и трябва да си го платя. На нея. А...и никога няма направления.

# 17
  • София
  • Мнения: 255
Някой по-горе беше споменал МЦ Младост.Ендокриноложката там е Соня Галева,ако не се лъжа .Много съм доволна от нея ,но ми е доста далеч,а при диспансеризация се ходи често Cry.
Аз. Точно за нея става въпрос. Знаеш ли повече? Телефон? Раб.време?
Ще потърся и ще ти пратя на ЛС.

# 18
  • Мнения: 902
Не са добре хормоните. Говорят за СПКЯ. Имаш повишена секреция на мъжки хормони от надбъбречната жлеза - на това се дължи нередовния цикъл и окосмяването.
ТСХ също не е добре. По най-новите лекарски мнения трябва да е под 3. Моето обаче е над 3 и успях да забременея, при това с ин витро.
Аз мога да ти препоръчам репродуктивен ендокринолог - д-р Катя Тодорова, приема в частен кабинет на Пенчо Славейков.
Иначе друг добър ендокринолог е д-р Бусарска от Студентска поликлиника.
четох добри отзиви за др Тодорова, може ли да ми дадеш тел й и кординати?

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
д-р Катя Тодорова
бул.Пенчо Славейков 18 бл.2 тел.9523600
Преди приемаше вторник и четвъртък следобед. Сега не знам дали са същите дни, защото знам, че дава консултации в Плевен.

# 20
Пазете се от мамоложката в 5-та работническа Лора.............. не си спомням фамилията. Като обясни на прятелката ми, че става дума за обикновена маступатия почти я беше обрекла на смърт.Оказа се рак в напреднала фаза. Запознах се с още една нейна пациентка със същата грешна диагноза

# 21
  • Мнения: 2 908
Лекувах се година и половина при др.Антония Бусарска в Студентска поликлиника-услужлива,добра жена,разбираща си от работата.Това беше 2001-2002г-не знам дали е още там на работа,но ти я препоръчвам горещо HugАз бях с хиперфункция на щитовидната жлеза,с Хашимото,тттт, оказа се,че имам и възел,бях диспансерна при нея.

Общи условия

Активация на акаунт