Коя зодия е половинка ви?

  • 7 122
  • 168
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Коя зодия е човекът до вас?И как бихте го/я описали като характер и като външност? Thinking

# 1
  • Мнения: 516
Що? Гадже ли си търсиш?

# 2
  • Мнения: 4 665
Млад и мой. Дева.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 891

 Mr. Green Иска да се предпази от муньовци!

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Има ли някакво значение?
Още малко ще питате и как е мъжо на пипане! newsm78

# 5
  • Мнения: 5 299
Не, по-с коро иска да сравни нейното гадже с нашите. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 238
  Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.

# 7
  • Мнения: 516
Не, по-с коро иска да сравни нейното гадже с нашите. Mr. Green
Бейб, няма шансове. Твоят подарява мерцедеси. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 194
Питам ви понеже,вярвам в хороскопите,но бих искала да чуя и вашето мнение за отделните зодии WinkАз съм зодия везни и съм много колеблива,трудно взимам решения,а като външност съм с "мило"изражение.Надявам се обяснението ми да е било задоволително и да ми споделите вашия опит с представителите на зодиака.Мимоза,за това са форумите,пък и няма нищо лошо в това да се споделят впечатления,нали? Wink

# 9
  • Мнения: 17 402
Везни с асцендент рак. Дано темата  ти просъществува!

# 10
  • Мнения: 2 577
и двамата с мъжа ми сме зодия телец - разбираме се прекрасно! да не говорим, че имаме еднакви възгледи как да прекараме деня си - едене, пиене и некоя сгодна... Hug

# 11
  • Мнения: 5 299
 Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.
Не се заяждаме, просто такъв тип теми, имат нужда от малко веселба. Laughing

Да пиша тогава по темата все пак;

РАК - ужасен характер. Много, много труден. Има и добри черти, но те направо се губят... Laughing

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
Щом ти е интересно, ще ти кажа - вземи си мъж близнаци!
Ти си везни - най-добре ще ти е с близнаци.
Казвам го от собствен опит. Peace

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Водна зодия е - крокодил.

# 14
  • Мнения: 194
Дренка,дано наистина да просъществува,защото астрологията ми е много интересна и аз вярвам в нея Wink

# 15
  • Мнения: 857
Двамата сме скорпита и се разираме супер.Аз съм по-злобната Twisted Evil, а той е по- добричкият.И така да се каже винаги ми угажда и глези.Понякога много се дразним с него, спорим за някакви абсурдни неща.Рядко избухва, но като се ядоса мноогоо по-добре да не си му пред очите.  LaughingНякои неща в хороскопите са доста верни.Например, че като се съюзим с него, сме непобедими  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 6 029
Телец, типичен. Упорит до безобразие, способен да ме докара до лудост. Обича да хапва. И е щастлив като е нахранен. Реалист. Което е добре, но не винаги.

# 17
  • Мнения: 25 447
А защо няма анкета?
Няма да отговоря, докато не сложите анкета пък!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 005
Водолей  PeaceКрасив , неотразим и много , много скромен hahaha Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 229
Според хороскопите не си подхождаме 'ич, ще видим дали ще се окажат прави. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 194
Според хороскопите не си подхождаме 'ич, ще видим дали ще се окажат прави. Mr. Green


Ми аз съм везни,сега в мен се е влюбил един скорпион и не зная дали ще излезе нещо...Предишната ми връзка със скорпион я преживях много тежко и сега се колебая дали да се впусна и дали няма се получи същото...

# 21
  • Мнения: 17 402
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green

# 22
  • Мнения: 393
 И първият,и вторият-везна...явно нещо ми е сбъркано,че са и през ден Tired
 ама ми харесва,че по-принцип везните не се сърдят много:бучат за 5-10 мин и после им минава.А сегашният също е щастлив на пълен корем иначе квото и да правя,ако е гладен-нямам шанс(освен ако не е....,което също го устройва Mr. Green),ама много говорят-все разни фантасмагории обясняват...И много,много не живеят в този свят-отнесени са Crazy
 Ама аз съм си сбъркана -Рак,с асцендент Рак-по зле нема накъдеее ooooh!

# 23
  • Мнения: 194
И първият,и вторият-везна...явно нещо ми е сбъркано,че са и през ден Tired
 ама ми харесва,че по-принцип везните не се сърдят много:бучат за 5-10 мин и после им минава.А сегашният също е щастлив на пълен корем иначе квото и да правя,ако е гладен-нямам шанс(освен ако не е....,което също го устройва Mr. Green),ама много говорят-все разни фантасмагории обясняват...И много,много не живеят в този свят-отнесени са Crazy
 Ама аз съм си сбъркана -Рак,с асцендент Рак-по зле нема накъдеее ooooh!


Такива сме везните бързо ни минава...Аз някой път дори и да искам да се сърдя продължително не мога и това е....Някой път се ядосвам от този факт ама какво да се прави такава съм си -добричка  hahaha

# 24
# 25
  • Мнения: 3 459
Скорпион  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Дребен (все още) не-рогат добитък с асцедент дебелокожо земноводно! Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 447
Едната ми половинка е лъв. И другата също. Абе лъв съм си цялата.

# 28
  • Мнения: 2 161
Аз нямам.Имах,но я размених.

# 29
  • Мнения: 871
Моят е скорпион с асцендент скорпион Crazy Crazy И аз съм скорпион Mr. Green Съветът ми е да не лепиш етикети и да не съдиш по зодиите!

# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Моят е Дева, аз съм СТрелец-ужасна комбинация според приятелките-хороскополюбителки
Четох в един сайт -хороскопски настроен, че Девите и Стрелците били ергените в зодиака, Laughing колко ще окрякаме заедно....знае ли се Laughing

# 31
  • Мнения: 4 665
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?

# 32
  • Мнения: 15
РАК - ужасен характер. Много, много труден. Има и добри черти, но те направо се губят... Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 4 736
И двамата сме козирози, сложно е  Crazy

# 34
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green
Аз съм скорпион , а мъжо е риби. Направо сме супер двойка. Да не говорим , че си го командоря. newsm48

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?
Laughing
Всичко е толкова девическо при нас и така стрелочно забавно,че... вярно-от какво се оплаквам Laughing

# 36
  • Мнения: 17 402

Аз съм скорпион , а мъжо е риби. Направо сме супер двойка. Да не говорим , че си го командоря. newsm48

Браво на вас! Аз не мога  да имам нормална връзка с тях, не знам що така се получава. Както и да е.

# 37
  • Мнения: 3 537
Козирог е ....и двамата сме рогати, моите са по извете рога от неговите обаче Mr. Green

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 844
Рак, разбираме се, доста ме търпи, той е по - отстъпчивия,
може би защото аз съм по -трудния характер -Овен  Grinning.

И аз с Риби не мога да имам нормална връзка, имала съм няколко сблъсъка с техни представители, все не се е получавало  Mr. Green.

# 39
  • Мнения: 125
Моят е ЛЪВ. И му личи от километри. Господар, обича да командва, да ръководи, той е най- красив, най- умен и т.н.Така е за пред хората иначе в къщи е малко котенце, което обича да се гушка. Аз съм Близнаци и съм голям инат точно като него. И двамата инати мани, мани. А малкия е Скорпион та въобще не знам какво ще става в къщи.

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз везни. Той лъв.
Според зодиаците съчетанието везни-лъв е "класика в астрологията".

# 41
  • София
  • Мнения: 981
Кой каза че водолеите са скромни? newsm78

# 42
  • Мнения: 67
И двамата сме телци  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 783
Телец. Висок, красив, рус, синеок, страхотно тяло. Характер- упорит, та инат, консервативен. Домошар, чревоугодник. Много спокоен, страхотен баща, отговорен. Много луд на моменти. Особено чувство за хумор, но въобще не умее да разказва вицове.
Вдига си веждите по онзи особен начин, който....
Аз съм лъв, хороскопично кофти комбинация.

# 44
  • Мнения: 113
Аз съм Дева,той е Козирог. Според всички хороскопи сме страхотна комбинация,но на практика нещата стоят много кофти, няма грам разбирателство.

# 45
  • София
  • Мнения: 5 718
Аз съм Телец, той Рак. Май го водят добра комбинация.

# 46
  • Мнения: 1 455
Аз съм близнаци,а той е рак....Много труден характер е.. Tired

# 47
  • Мнения: 10 758
Аз Рак, той Овен. ooooh!

# 48
  • Мнения: 214
И двамата сме Риби.
Аз съм акулата, той е делфина.

P.S. Но телците ми водят класацията! Sunglasses

# 49
  • Мнения: 119
Скорпи е моя...кво пове4е да кажа

# 50
  • Мнения: 803
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green

Аз съм обратното - Везни съм и мислех, че със скорпиони не се разбирам (заради един-единствен представител на тази зодия, който, държа да подчертая не е мъж Mr. Green ). Обаче в бившата ми работа ВСИЧКИ, с които работех бяха скорпиони и намерих две страхотни приятелки сред тях. Те твърдят, че са от белите скорпиони Laughing За тази зодия знам, че ако скорпионът те нарочи като приятел, такъв си оставаш за цял живот, но ако те нарочи като враг, просто нямаш шанс. Може би защото сте много интуитивни и се доверявате на първото впечатление, не знам.

По темата: приятелят ми е Дева - би трябвало да се избием с него, ако се вярва на хороскопите. Не че не сме имали подобни сътресения. Труден човек е, чешит, но като му хванеш цаката, става най-милото и любвеобилно същество на света.
Според мен не е толкова до зодията, колкото до това да можеш да влезеш под кожата на някого.
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци. Имала съм гадже Близнаци, в началото се разбирахме много, но впоследствие се показа двойнствената му природа и всичко умря. В същото време най-добрата ми приятелка е Близнаци и с нея наистина сме сродни души.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 995
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци.

Аз съм везна, а той - телец Simple Smile
Не сме имали грижи засега.
По принцип -  с всяка от зодиите съм ОК, без женските деви: вече цели 4 са ми на мушката  #2gunfire

Най-добрият приятел ми е скорпион, а най-добрите любовници - водолеи

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 02:51 от Rhin

# 52
  • Мнения: 214

а най-добрите любовници - водолеи


И аз така съм чувала. Whistling

# 53
  • Мнения: 281
Овен (аз съм Водолей). Не разбирам от зодии, обаче обичам Овни. И те ме обичат.

# 54
  • Мнения: 3 675
Аз съм девица, а моят мъж е шаран и то голям. Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 384
Най-добрата комбинация в Зодиака - два Водолея Peace Просто перфектно!

# 56
  • Мнения: 196
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?

И аз съм във вашия отбор.  Peace
Четох някъде, че въпреки ужасната комбинация, тя е доста често срещана.   Laughing

# 57
  • Мнения: 337
 Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.

 Vesssela.v   -    Божке, колко сладко бебче имаш, да ти е живо и здраво. За пръв път от всички снимки, които пускат това бебче ми се ще да го сгушкам. А по темата - Половинката ми е риби, нещо противоречиво и неразгадано. Колкото предсказуемо, толкова и не. Може да си е от човека незнам. Аз много на суеверия не вярвам.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 938
 Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.
Леле, не ти завиждам. Как се оправяш с тях.... Laughing Laughing LaughingМойто гадже е лъв и направо..... ooooh! То това си е до човека, ама все пак

# 59
Аз съм Овен,рогато,мъжа ми е Лъв,а синът ми е Овен,като мама.Огнени зодии,като се скараме ела та гледай #Crazy

# 60
  • Мнения: 0
аз съм зодия лъв, а мъжът ми е рак #2gunfire  #Crazy

# 61
  • Мнения: 13
хиххих та първо за Раците някой ми каза ,че тяхното мото е "Никой не ме разбира освен едни....ама на криво" Laughing

Иначе ние сме Аз-Водолей, Той- Стрелец, едното Везничка другото се очертава Близнак.

Някъде бях чела ,че Водолей, Везни и Близнаци е златния триъгълник ама....не вярвам в хороскопи.

Иначе и тримата сме ОГРОМНИ интати и който каквото си навие рано или късно си го прави Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 762
И двамата сме близнаци. От един цирк сме и е супер готино........... Леле, и бившия е близнак ooooh!..........  hahaha

# 63
  • Мнения: X
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 142
Аз - Везна
Той - Близнак
Доста весело си живеем, а и няма опасност да си омръзнем  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 1 762
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

Това е много хубава зодия...... в края на зодиакалните знаци е. Нали казват, че са подредени така, както е житейския път на един човек. Започва с овен, който е бебето , телеца е поотраснало бебе, близнака е детето и т.н............ Водолей, Кози рог, Риби......... те са вече помъдряли, затова са и най- уравновесени......... Извинете за коментара Embarassed, но аз също се интересувам от тази стара наука..... А бе всички зодии са супер  Peace

# 66
  • Мнения: X
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

Това е много хубава зодия...... в края на зодиакалните знаци е. Нали казват, че са подредени така, както е житейския път на един човек. Започва с овен, който е бебето , телеца е поотраснало бебе, близнака е детето и т.н............ Водолей, Кози рог, Риби......... те са вече помъдряли, затова са и най- уравновесени......... Извинете за коментара Embarassed, но аз също се интересувам от тази стара наука..... А бе всички зодии са супер  Peace
Допреди да опозная по-добре водолеите си мислех,че са много кофти хора,но за моя радост и приятно учудване успяха да ме убедят в обратното. Peace

# 67
  • Видин
  • Мнения: 168
И двамата сме скорпиони Peace.Противно на всички се разбираме чудесно. Когато спорим и се караме за глупости ,всичко около нас замира и се покрива  Mr. GreenАдски се забавляваме след това Laughing

# 68
  • Мнения: 304
Аз - ОвцЪ  Mr. Green
Той - Теле  Wink
Комбинация  Crazy

# 69
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Той е Водолей, аз - Козирог, детето-Дева. Двете сме земни знаци и се разбираме, той е малко в неравностойно положение, но се замислям дали да не му родя още едно детенце в неговата триада Thinking

# 70
  • Мнения: X
И ние сме така, аз козЪ, той водЪ Mr. Green

# 71
  • Мнения: 91
ние сме :
аз водолей
,но си се разбираме ,имах един бивш рак и в началото беше много добре след това стана досаден голяма домашарска
като цяло всяка зодия си има нещо характерно  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 674
Аз телец,той-козирог-и двамата с рогата напред ooooh!

# 73
  • Мнения: 337
Телец, типичен. Упорит до безобразие, способен да ме докара до лудост. Обича да хапва. И е щастлив като е нахранен. Реалист. Което е добре, но не винаги.
И моят е тоооочно такъв - и много грижовен бих добавила към мен и меизмеримо към малката звездунка Grinning - тя е Водолейка
Аз съм кротък, добър, хубав и скромен Стрелец Grinning Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 194
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green

Аз съм обратното - Везни съм и мислех, че със скорпиони не се разбирам (заради един-единствен представител на тази зодия, който, държа да подчертая не е мъж Mr. Green ). Обаче в бившата ми работа ВСИЧКИ, с които работех бяха скорпиони и намерих две страхотни приятелки сред тях. Те твърдят, че са от белите скорпиони Laughing За тази зодия знам, че ако скорпионът те нарочи като приятел, такъв си оставаш за цял живот, но ако те нарочи като враг, просто нямаш шанс. Може би защото сте много интуитивни и се доверявате на първото впечатление, не знам.

По темата: приятелят ми е Дева - би трябвало да се избием с него, ако се вярва на хороскопите. Не че не сме имали подобни сътресения. Труден човек е, чешит, но като му хванеш цаката, става най-милото и любвеобилно същество на света.
Според мен не е толкова до зодията, колкото до това да можеш да влезеш под кожата на някого.
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци. Имала съм гадже Близнаци, в началото се разбирахме много, но впоследствие се показа двойнствената му природа и всичко умря. В същото време най-добрата ми приятелка е Близнаци и с нея наистина сме сродни души.


Това за приятелките е вярно и моите най-добри приятелки са скорпиони и близнаци...Не съм ги избирала ,просто така се оказа в последствие и много добре се разбирам с тях.

# 75
  • Мнения: 880
И двамата сме Дева.Много е нервен.Иначе прилича на Лив Тайлър Laughing

# 76
  • Мнения: 2 593
100% Лъв е моята половинка PeaceМного го харесвам такъв,какъвто е-смел,честен и всеотдаен!

# 77
  • Мнения: 3 886
100% козел чистокръвен мали как я мразя тази зодия ама пфу що ли попадам само на такива мъже newsm78 newsm78

# 78
  • Мнения: 145
Дева

за протокола - аз съм Козирог

# 79
  • Мнения: 3 886
Дева

за протокола - аз съм Козирог
АААААААА вие сте обратното я кажете как сте щото аз само мрънкям а той мълчи hahaha hahaha

# 80
  • софия
  • Мнения: 757
Той е ОВЕН.
Аз съм РАК... Peace

# 81
  • Мнения: 145
Дева

за протокола - аз съм Козирог
АААААААА вие сте обратното я кажете как сте щото аз само мрънкям а той мълчи hahaha hahaha

В интерес на истината си пасваме страшно много и се разбираме прекрасно. Между другото повечето ми гаджета са били все Деви - незнам как така съм ги улучвала. Честно казано, от двамата аз съм по-голямото мрънкало, той е по-тихия и все гледа да ме успокои като яхна метлата.  hahaha

# 82
  • Мнения: 948
Стрелец е.
А аз - Близнаци.

# 83
  • Мнения: 243
Аз Дева, той - Теле Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 5 074
Ако кажа каква зодия е , какво ще се случи newsm78. Какво ще спечелиш, ще загубиш. Какво ще стане? Защо питаш? Зодиите са дванайсет. Колко зодии живеят на Земята?  Ще ти отговоря- Водолей. А аз съм Риби.

# 85
  • Мнения: 985
аз съм скорпион,той рак-невероятно добра комбинация Mr. Green

# 86
  • Мнения: 194
Ако кажа каква зодия е , какво ще се случи newsm78. Какво ще спечелиш, ще загубиш. Какво ще стане? Защо питаш? Зодиите са дванайсет. Колко зодии живеят на Земята?  Ще ти отговоря- Водолей. А аз съм Риби.

Обясних на стр 1 защо,който иска да пише,който не иска да не пише въпрос на личен избор.Това е форум,в който се обсъждат всякакви теми.Ако не ти харесва тази тема просто не пиши в нея и това е Crossing Arms Peace

# 87
  • Мнения: 10 982
Аз - Лъв. Той - Водолей. Имаме си едно малко Овне.

# 88
Питам ви понеже,вярвам в хороскопите,но бих искала да чуя и вашето мнение за отделните зодии WinkАз съм зодия везни и съм много колеблива,трудно взимам решения,а като външност съм с "мило"изражение.Надявам се обяснението ми да е било задоволително и да ми споделите вашия опит с представителите на зодиака.Мимоза,за това са форумите,пък и няма нищо лошо в това да се споделят впечатления,нали? Wink

az sa6to sam vezni i mn se kolebaq po fizionomiq sam mila,a priqtelqt mi e skorpion,neznam ot zodiqta li e no mnogo se iznervq i ne6to kato go drazni si kazva,ne tarpi,nikoga ne sam go vijdallla da pla4e i neznam dali nqkoga 6te go vidq.

# 89
  • Мнения: 291
везни - чаровен, работлив, любознателен, щедър, гальовен, забавен, приказлив, досаден, инатлив..
аз съм коза, чистокръвна

# 90
  • Мнения: 27 524
Дева. Добър, кротък, умен. Дебел, плешив, с хубави зъби и ръце.

# 91
  • Мнения: 83
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци

# 92
  • Мнения: 27 524
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78

Явно. Синът ми също е дева и е същата кротка душичка  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 804
Скорпион .

# 94
  • Мнения: 157
Моят е Дева но не съответства на горните мнения.Доста е див като темперамент.Аз съм Рак.За сега много се разбираме.

# 95
  • Мнения: 1 568
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...

# 96
  • Мнения: 230
Момичета, астрологията ми е хоби, затова мисля, че разбирателството между двама души не зависи само от зодията. За съжителство, например, е много по-важно в коя зодия е попаднала Луната по време на раждането и дали има много и хубави аспекти на луните между двама души. Казват, че Дева и Стрелец не се разбират особено добре, но ако на Девата луната му е в Стрелец, а на стрелеца луната му е в Дева, защо пък не? Или пък и двамата да имат луна в един и същи знак, например Телец? Другото, което се гледа, са аспектите между Венера и Марс. Ако взаимно се квадратират, чакайте изневери и проблеми. Колкото по-точен е аспекта-толкова по-скоро ще дойдат...Има и други техники, които се използват, за да стане партньорския хороскоп още по точен.
За протокола, аз съм земен знак, мъжът ми е въздушен. Разбираме се много добре, луната ми е в същия знак като неговата зодия.
Наскоро открих един много забавен линк за зодии. Ето ви да прочетете.http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=1132

# 97
  • Мнения: 471
Телец, типичен. Упорит до безобразие, способен да ме докара до лудост. Обича да хапва. И е щастлив като е нахранен. Реалист. Което е добре, но не винаги.
Е точно това е и моя мъж. Само дето аз съм Везни и имам чувството, че разликата ни е от небето до земята. Но все някак се нагаждаме един спрямо друг. нахранвам го и после му казвам каква глупост съм измислила и той се съгласява Simple Smile
Детето е Козирог и още не знам него пък каква лудост ще го тресе

# 98
  • Мнения: 123
 Благадаря на Приятелка за инф., която предостави за зодиите-аз съм стрелец и мисля, че всичко, което е писано за моята зодия е мн.точно.Мъжът ми е везна, но не съм сигурна, че той е моята половинка.поне не тази, която аз бих искала да бъде.

# 99
  • Мнения: 25
Той е близнаци - умен , красив и мързелив!
Аз съм Кози рог

# 100
  • Мнения: 209
Еми телец е
а аз стрелец

# 101
  • Мнения: 3 334
той Везни,а аз Лъв................ами разбира ме се за сега.

# 102
  • Мнения: 71
  Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Подкрепям напълно това мнение от такива заядливи коментари , не ми се влиза във форума . Сега по темата моят е зодия Везни .

# 103
  • Мнения: 48
стрелец е мойто тамагочи Laughing

# 104
  • Мнения: 83
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...
край мен винаги е имало мъже близнаци,дори брат ми е близнак и като цяло мнението ми за тях е,че са супер добри,чувствителни и винаги насрища,ама то нали знаеш че си е до човек?

# 105
  • Мнения: 3 641
Еми телец е
а аз стрелец
И при нас. Някак си не добра комбинация. Въобще два остри камъка, не е спокойно съжителство, а на приливи и отливи Rolling Eyes
А при вас как е ? Hug

# 106
  • Мнения: 435
2 скорпиона под 1 покрив

# 107
  • Мнения: 410
Рогато овненце Twisted Evil
Мълчалив,не споделя(то кой ли мъж споделя,ама чак пък толкова Crossing Arms )като има нещо си мълчи,а предпочитам да си го каже,да се развика ако ще му поолекне.Труден е за комуникация.
Някой да си има такъв индивид в къщи newsm78

# 108
  • Мнения: 43
Рогато овненце Twisted Evil
Мълчалив,не споделя(то кой ли мъж споделя,ама чак пък толкова Crossing Arms )като има нещо си мълчи,а предпочитам да си го каже,да се развика ако ще му поолекне.Труден е за комуникация.
Някой да си има такъв индивид в къщи newsm78
newsm26

# 109
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм ОВЕН, той е ВОДОЛЕЙ, както и всичките ми гаджета преди него ooooh! Умен, мързелив, сладкодумен, с малко странно чувство за хумор, спокоен, търпелив, обичлив и летаргичен. Домошар, за разлика от мен - аз съм енергична, нервна и подвижна, мога да танцувам цяла нощ, а той може да си седи да си пие бирата без да мръдне ooooh! Малко дървен философ, като заговори за нещо, разтяга локуми до безкрай и забравя за какво всъщност говори Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 209
Еми телец е
а аз стрелец
И при нас. Някак си не добра комбинация. Въобще два остри камъка, не е спокойно съжителство, а на приливи и отливи Rolling Eyes
А при вас как е ? Hug


Ха-ха и при нас е така,аз винаги съм знаела че с телци не се разбирам кой знае колко добре,ама той моя  ме излъга и му паднах в капана Laughingсега остава да се окаже ,че с теб сме родени на една дата или пък мъжете ни Joy

# 111
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Овен, много е добър,спокоен страхотно се разбираме.Аз пък сам лъв.

# 112
  • Мнения: 5 026
Козирог!Пич е!

# 113
  • Мнения: 73
овен много труден характер ама ако знаеш как става ,а аз знам вече 10 години   #2gunfire

# 114
  • Мнения: 1 712
2 скорпиона под 1 покрив
У нас пък сме две Везни и може би затова баланса е пълен

# 115
  • София
  • Мнения: 203
Той е лъв,  ама аз съм козирог, познайте кой е командира вкъщи  hahaha

# 116
  • Варна
  • Мнения: 447
двоен рак Wink

# 117
  • Мнения: 434
Аз съм овен,той е лъв.Ако вярваш на хороскопи,чудо двойка сме.Ако гледам как върви........май на изуй гащи отива работата  Tired

# 118
  • Мнения: 194
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...


Ето това ги описва много точно Wink Страхотни хора са Peacehttp://yovko.net/?p=495

# 119
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
и мъж ми и аз сме Риби

# 120
  • Мнения: 4 458
Като гледам доста от пишещите са със същата зодия като половинката  newsm78

Аз пък сега съм се хванала с един и се тюхкам как ли ще го избутаме като сме един дол дренки  Joy Той май е повече от мен понеже е двоен Лъв ( слънце и асцендент в Лъв ) ама то няма особено значение това, все сме си едни..... мани, мнаи...

Иначе имам голям опит с Рибките.... пусто къде риба там съм се лепнала  hahaha а и те не си падат по-долу - особено ми допадат тези с асцендент скорпион  Whistling

# 121
  • Мнения: 17 546
Овненце! Аз съм орисана с мъже от тази зодия... но този ми е зачислен вече дъъълго време. Голям, здрав, добричък, инат и твърдоглав! Ето това му е описанието Joy

# 122
  • Мнения: 202
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".Според хороскопите не си подхождаме, защото аз съм Скорпион, но засега се търпим Laughing.

# 123
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Рак - осмокрак.
Свиква се bowuu
Лъвът в мен обича да е обожаван Wink

# 124
  • Мнения: 162
    Козирог- срогата напред.

# 125
  • Мнения: 1 483
Близнаци Flutter

# 126
  • Мнения: 137
Аз съм ОВЕН, той е ВОДОЛЕЙ, както и всичките ми гаджета преди него ooooh! Умен, мързелив, сладкодумен, с малко странно чувство за хумор, спокоен, търпелив, обичлив и летаргичен. Домошар, за разлика от мен - аз съм енергична, нервна и подвижна, мога да танцувам цяла нощ, а той може да си седи да си пие бирата без да мръдне ooooh! Малко дървен философ, като заговори за нещо, разтяга локуми до безкрай и забравя за какво всъщност говори Laughing Laughing Laughing
[/quote

Това сме и ние.Само дето моя става да потънцува  Peace

# 127
  • Мнения: 865
рак,а аз-дева

# 128
  • Мнения: 1 248
аз съм водолей ,а той е дева :

# 129
  • Мнения: 1 477
Аз скорпион.Той рак.И за капак малкия овен...

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".
И моя smile3521
Аз съм Стрелец.

# 131
# 132
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Стрелец - от всичко разбира, всичко знае,лесно се ядосва, като е болен ще мре, обича да се глези.  Mr. Green
Но пък е отговорен, смел, умен и не го мързи, много ми помага и много ме търпи  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 401
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".Според хороскопите не си подхождаме, защото аз съм Скорпион, но засега се търпим Laughing.

аз съм телец а гаджето ми скорпион аз пък знам,а и съм сеу бедила,4е има много  силно привличане м-у 2та знака Simple Smile

# 134
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци
Ъхъм Peace
И ние сме тази комбинация, а за Близнаците е добре дошло, когато има кой да ги слуша без да им противоречи Mr. Green Ето ги насреща Девите.
А и брат ми е Близнаци Peace - по-умен за възрастта си, добър, услужлив, малко луд Crazy Като се съберем двамата и никой не може да вземе думата от нас.

ПП. Най-страстна връзка /не в сексуалния смисъл/ съм имала с Везни Crazy

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 18:30 от N_A_N

# 135
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двамата сме водолеи.

# 136
  • Мнения: 323
Аз съм Скорпион,той-Рак.Ама много назадничав,бе,ни се води,ни се кара.. ooooh!

# 137
  • Мнения: 83
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци
Ъхъм Peace
И ние сме тази комбинация, а за Близнаците е добре дошло, когато има кой да ги слуша без да им противоречи Mr. Green Ето ги насреща Девите.
А и брат ми е Близнаци Peace - по-умен за възрастта си, добър, услужлив, малко луд Crazy Като се съберем двамата и никой не може да вземе думата от нас.

ПП. Най-страстна връзка /не в сексуалния смисъл/ съм имала с Везни Crazy
аз не съм имала връзка с дева,обаче съм съгласна че с нашия ритъм на живот само девите могат да ни търпят

# 138
  • Мнения: 1 269
Стрелец - от всичко разбира, всичко знае,лесно се ядосва, като е болен ще мре, обича да се глези.  Mr. Green
Но пък е отговорен, смел, умен и не го мързи, много ми помага и много ме търпи  Mr. Green
напьлно сьм сьгласна и моя е стрелец  Peace бих добавила,че е свободолюбив и би дал и последните си пари за мен Blush
аз сьм водолей Hug

# 139
  • Мнения: 2 149
аз съм зодия лъв, а мъжът ми е рак #2gunfire  #Crazy
Представям си я комбинацията просто! Joy

Моят е Телец, аз съм Лъвица
Смятам комбинацията за що-годе добра.И без това все Телци и Стрелци ме кефят.
Наш бебо е Овен Laughing

# 140
  • Варна
  • Мнения: 558
Аз съм Козирог, а мъжът ми е Стрелец - откровен до безобразие, та чак нетактичен. Като се опита да оправи нещата става едно мазало...  ooooh!, но казват, че е типично за зодията.

# 141
  • някъде
  • Мнения: 4 955
аз- риби   той- водолей Peace- добър, любвеобвилен, добро чувство за хумор, енергичен, работлив, но вкъщи малко мързелив Confused, постоянно мърморещ ooooh!, глезанчо Crazy

# 142
  • Мнения: 58
аз стрелец; той-дева- казват че това е най-невъзможната комбинация  Wink на мен ми харесва

# 143
  • София
  • Мнения: 2 967
Много, много тежък КОЗИРОГ, при това с Трънска жилка.

# 144
  • Мнения: 5 622
Стрелец. Стреля точно, качествено и на място  Mr. Green

аз стрелец; той-дева- казват че това е най-невъзможната комбинация  Wink на мен ми харесва

При нас е обратното- аз дева, той стрелец  Laughing Вярно е невъзможна комбинация  Whistling

# 145
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз овца с рогца , той везни Laughing

# 146
  • Мнения: 249
Той е везна  с много тежък характер, аз съм Водолей.

# 147
  • Мнения: 611
Az sam Skorpiin, toi e Bliznaci- mnogo e dobar. otstapva mi vinagi, i hich ne si otgovaria na zodiata newsm78, no za men si e super Grinning

# 148
  • плевен
  • Мнения: 133
везни аз водолей  Laughing

# 149
  • Мнения: 685
Упорит овен! Аз пък съм жилещ скорпион  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 105
между стрелец и скорпион ... аз овен ..  devil

# 151
# 152
  • Мнения: 126
Близнаци-аз също.

# 153
  • Мнения: 290
аз - скорпион до мозъка на костите си, той - лъв , не лъв а ЛЪВИЩЕ

# 154
  • Мнения: 1 294
Той Скорпион, аз Близнаци.Лунната му зодия обаче на него се оказа че е Близнаци.Сигурно за това се обичаме Laughing

Az sam Skorpiin, toi e Bliznaci- mnogo e dobar. otstapva mi vinagi, i hich ne si otgovaria na zodiata newsm78, no za men si e super Grinning
И аз съм много добра LaughingЕ ми то имам ли друг избор със Скорпион в къщата Rolling EyesСрааааах ooooh!

# 155
  • Мнения: 1 765
Той е лъв,  ама аз съм козирог, познайте кой е командира вкъщи  hahaha

Ние сме обратната комбинация, но нещата са все в полза на козирога...НАЧАЛНИК страшен, да ми е жив и здрав!

# 156
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Дева,той и аз Mr. Green

# 157
  • Мнения: 625
24 годишен скорпион,добър-добър,чак ме дразни Joyлеле нямаме угодия hahaha Mr. Green

# 158
  • Мнения: 92
Аз-стрелец,той скорпион-много  мил,работлив и умен-абе най-готиния мъж. Hug

# 159
  • Мнения: 123
Ми ние и двамата сме скорпиони.И се погаждаме някакси,а уж казват,че хора с една и съща зодия не се разбират,но не е вярно

# 160
  • Мнения: 0
Аз съм рак,съпруга ми е скорпион,но се разбираме чудесно.Сприхавата съм аз,а той вечно търпи капризите ми-нали съм неговото слънчице!

# 161
  • Мнения: 37
Аз съм Лъв,а той Водолей.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз съм Лъв,а той Водолей.

Залива ли те с ледена вода? Simple Smile И аз съм Лъв.

# 163
  • Мнения: 2 759
                     Гледам - много оплаквания от Раците... Що така бе  Thinking? Кое ви се чини тежичко?

# 164
  • Мнения: 37
Аз съм Лъв,а той Водолей.

Залива ли те с ледена вода? Simple Smile И аз съм Лъв.
Ами...мога да се оплача че е ревнив.А ти какво имаш предвид?

# 165
  • Мнения: 24 467
                     Гледам - много оплаквания от Раците... Що така бе  Thinking? Кое ви се чини тежичко?

Хм, не разбират, за това се оплакват от хорицата.

# 166
  • Мнения: 189
Аз съм Дева,а той е Лъв.

# 167
  • Мнения: 121
бебока е близнаци:) а аз Везни 

# 168
Аз съм близнаци а мъжо е телец...обича да си угажда,лукса и да му е широко...добре че и мен обича  Crazy че да мога да го контролирам   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт