Какво може да ви накара да се ядосате така?

  • 2 179
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Какво събитие в страната ви е ядосало през последните години както французин, когато му вдигат стажа за пенсия?

Възможно ли е да се ядосате въобще?

http://dnes.dir.bg/2007/11/14/news2333277.html
Франция парализирана от стачка/14 ноември 2007

ПП Комшията каза: въвеждането на винетките и ЕС-данъкът  върху ракията...
Комшийката - левчето, дето й прибират от детските заради задължението да си ги тегли от банкомат...




# 1
  • Мнения: 389
Българинът много неща могат да го вбесят еднолично, но почти нищо не може да го накара да излезе и да вилнее по стачки като французите.

Волски търпелив народ сме ...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 335
Българинът много неща могат да го вбесят еднолично...

А твоята класация?
Теб какво те ядоса най-много през последните няколко години?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
То едно да беше .......................
Тук в БГ роман можеш да напишеш какво те изкарва извън нерви
По-лесно май е да напишем какво не ни ядосва  Thinking

# 4
  • Мнения: 389
Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток.

Имаше период, когато две сами момичета плащахме най-голяма сметка от целия блок, даже повече от семействата с малки деца, при икономично ползване. Обадих се в НЕК да дойдат да ми проверят електромера. Заявиха ми, че трябва да го откача, да го занеса в Метрологията и да си го взема после, и цялата тая работа ще ми струва 80 лв. И като си представих колко "старателно" ще го проверят ... и при положение, че електромера беше нов, електронен и официално тяхна собственост, следователно и тяхна отговорност ... загубих контрол, изкрещях им "Абе вие луди ли сте?" и затворих телефона Close

# 5
  • Мнения: 335
Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток...


Един французин би казал: "Ядосан съм, че продадоха електроразпределителните дружества на някакви си чичовци отвън. Без неустойки в договорите, без да се знае за какви пари и защо".

Щеше да го каже преди събитието и нямаше да си ги даде.
Както в момента не иска да даде правото си на по-ранно пенсиониране. Понеже си е негово и му принадлежи отпреди.

# 6
  • Мнения: 3 423
Франсетата са уникални мързеливци,
нормално е да не им изнася да бачкат
до смърт. Работна седмица 35 часа, в
Германия 42. Ще стана французойка.

# 7
  • Мнения: 335
Франсетата са уникални мързеливци...

И тия, дето ходят из турските курорти, крещят ужасно невъзпитано... хе хе.

Тънка подробност: реформата, заради която стачкуват сега, засяга общо около 500 000 души в някои държавни фирми. За сравнение в частния сектор във Франция работят 18 милиона души.

И все пак стачкуват така, че парализират страната. Задръстванията се простират цели 300 километра. А президентът им се страхува от евентуална продължителна “война“, сравнима с конфликта от 1995 г.

Ядосани са значи. А политиците се страхуват, защото и преди са се ядосвали.
Та за това попитах вас нещо ядосва ли ви?

Поне за Сашка Васева разбрах:

http://life.dir.bg/2007/11/13/news2328494.html
Сашка Васева се ядосала на фотомонтаж от кръста на горе във вестник и публикува оригинални голи снимки


# 8
  • Мнения: 2 401
Последно ме ядоса безумното поведение на даскалите, днес на родителската видях, че ама никак не съм изключение, чак ми дожаля за тях.  Сега вече родителите наистина почват да ИЗИСКВАТ!

# 9
  • Мнения: 2 563
Липсата на справедливост за уязвимите. Дебелокожие по етажите на властта.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 074
Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нищо...

# 12
  • Мнения: 2 401
Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.

Ааайде сега нема нужда от емоционални изяви. Как точно се отказа като си в майчинство?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 356
франсетата просто си отстояват яростно завоюваните вече права. това им е национален навик, който горещо адмирирам. мързелът е движеща сила на прогреса.
само че, тоя път не познаха - трябваше да мислят повече, когато си избраха Саркози.

а българинът за 18 години е доказал, че никаква форма на социално ограбване не може да го ядоса така, че да излезе масово на улицата. затова и ще си пати.

# 14
  • Мнения: 2 386
.....................


Толкова много са, няма смисъл..........

Общи условия

Активация на акаунт