Мързелива бисквитена тортичка

  • 1 417
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Приготвяте си крема от 1 пакетче пудинг и 500 мл прясно мляко и 3 с.л захар.Оставяме го леко да изстине.Натрошавате бисквитите на едри парченца и ги прибавяте при крема.Разбърквате и наливате в чашки.Слагате пуричка за украса.След няколко часа е готова за хапване.
Бързо и лесно!

# 1
  • Мнения: 3 537
Току що направих същото само, че с нишестен крем ягода и ванилия Party
Това имах в наличност, наистина е доста мързеливо и бързо.

# 2
  • Мнения: 224
И аз правя много често този десерт,така да го нарека.Става бързо ,а и е вкусно и винаги може да се отсрамиш,когато ти дойдат гости.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Бисквитите не стават ли длетиви, след като ги сложите към крема  newsm78?

# 4
  • Мнения: 32
Имам въпрос - с какви бисквити е най-добре да го направя?

# 5
  • Мнения: 187
Ако се прави с нишестен крем десерта са по-продходящи обикновени бисквити, а сметановия върви с по-меки и ронливи. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 977
И аз съм правила подобно нещо- но с нишесте, не съм правила с пудинг- мерси за рецептата ще пробвам непременно.  chef  bouquet

# 7
  • Мнения: 189
И аз много често правя тази мързеливка.

# 8
  • Мнения: 2 767
Мммм,да а ако се сложат вътре орехи и стафиди(предварително накиснати с коняк или вода),а може и няколко лъжици сладко става чудно.

# 9
  • Мнения: 3 537
На мен не ми става длетаво, аз изчаквам крема мъничко да позастине да не е направо от котлона горещ.Начупих обикновенни бисквити,омешах бели и с какао.
Честно казано пудинга на Йоткер за мен си е като нишесте ванилия същото е, вари се, защото пък на Йоткер има и крема дето се разбива със студено мляко без варене,той е по-различан.Решила съм другия път да пробвам с него.

# 10
  • Мнения: 1 655
Аз правя по следния начин. Пудинг на Йоткер шоколад с мляко 600мл. прави се крема. Вземам бисквити ореховка от тези кръглите с дупка по средата. Използвам чаши подходящи да влизе бисквитката. Редувам крем, бисквитка, крем, бисквитка  и накрая завършвам с крем. Не се натрушават бисквитите. Пробвайте става страхотно.

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще пробваме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт